TV OLED Philips 55OLED803/12 - recenzja | test | opinie

towalski

Member
Raz pokazuje raz nie - ja mam przez amplituner podpięty. Nie zwróciłem uwagi kiedy co i jak, ale zaobserwuje i dam znać.
 

M.K.

New member
Czyli to niedoróbka softu. Drobna rzecz, ale irytująca. Coś wiadomo o terminie nowego softu "dla Kowalskiego"?

Swoją drogą w relacji z prezentacji 804 na angielskim portalu wyczytałem informację, że obecne generacje tv nie dostaną Dolby Vision.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla mnie naturalna jakość , a nie sztuczne wspomaganie, ma największe znaczenie.
 

towalski

Member
Kolor są potrzebne, nie ma co tego negować. Czy są sztuczne? A może referencyjne? Może zamysł jest taki, że jak ktoś na wprost Ciebie włączy światła w samochodzie, to jak w rzeczywistości, masz odwrócić wzrok bo tak wali po oczach? Jak dla mnie HDR10 jest świetnym dodatkiem, czekam na 10+.
 

Elma2710

New member
Czy działa u Was obsługa głosowa w tym drugim pilocie? U mnie działała ale teraz nie da się włączyć, nie reaguje.
 

rkr

New member
Czy tylko ja mam problem z aktualizcją? mam aktualnie z grudnia i ni w ząb nie chce pobrać nowej ósemki.. z pendriva nie widzi pliku, a online z tv ostatnia aktu z 14 grudnia i jest napisane ze aktualne.. o co chodzi..??
 

rkr

New member
Czyli nie ma nic nowego na ta chwile aby umożliwić obsługę asystenta google?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

mr_roba

Member
Czyli nie ma nic nowego na ta chwile aby umożliwić obsługę asystenta google?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Asysten Google a wyszukiwanie głosowe to nie to samo.
Różdżka dobrze sobie radzi z tłumaczeniem mowy na tekst.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

rkr

New member
Wszystko fajnie i tak jak piszesz asystent google to nie wyszukiwanie głosowe, a na tym przeciez każdemu zależy aby zaktualizować system do obsługi asystenta google. Czy ktos cos wie na ten temat ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

zbig0

New member
Będzie aktualizacja - póki co idzie to wolno. Nowe modele dostaną na końcu. Musisz uzbroić się w cierpliwość.

Z jednej strony mozna by pomyslec ze to ze dostajemy na koncu jest slabe ale z drugiej strony testerami nowej aktualizacji sa uzytkownicy starszych modeli i maja czas popracowac nad dodatkami ;)

Coz od ostatniej aktualizacji z grudnia przestal mi zacinac YT na filach 4K 60fps teraz nawet filmy 8k daja rade troche w szoku jestem :p co zrobic czekajmy dalej
 

brodacz

Active member
Bez reklam
A które filmy ma YT są 8k (poza nazwą) bo nie znalazłem... Znajduję natomiast mnóstwo filmów, które dotychczas wisiały jako 4k, ale zmieniono tytuły i już się zrobiły 8. Wystarczy sprawdzić w parametrach dla nerdów.
 

towalski

Member
Ja cały czas twierdzę, że moc TV wychodzi dopiero na filmach o bitrate 100Mbps. Żaden YT, żaden Netflix (zgrozo, 4k - 20Mbps max bitrate - czyli wizja plus dźwięk. Niektóre moje filmy mają samego dźwięku 8Mbps). Polecam, wydatek nieduży, a jakość powala.
 

M.K.

New member
Ja cały czas twierdzę, że moc TV wychodzi dopiero na filmach o bitrate 100Mbps. Żaden YT, żaden Netflix (zgrozo, 4k - 20Mbps max bitrate - czyli wizja plus dźwięk. Niektóre moje filmy mają samego dźwięku 8Mbps). Polecam, wydatek nieduży, a jakość powala.

I tutaj Philips leży i kwiczy, bez zewnętrznej puszki do odtwarzania filmy o większym bitrate tną.
Osiągi zostały na styk dopasowane do serwisów streamingowych, ale na nic ponad to (lepszej jakości filmy) nie ma co liczyć.
Z zewnętrznym odtwarzaczem dobrej klasy, który zakupiłem, nie ma żadnych zacięć nawet przy filmach o wysokich bitrate i ważących +- 100GB.
 
Ostatnia edycja:

towalski

Member
I tutaj Philips leży i kwiczy, bez zewnętrznej puszki do odtwarzania filmy o większym bitrate tną.
Osiągi zostały na styk dopasowane do serwisów streamingowych, ale na nic ponad to (lepszej jakości filmy) nie ma co liczyć.
Z zewnętrznym odtwarzaczem dobrej klasy, który zakupiłem, nie ma żadnych zacięć nawet przy filmach o wysokich bitrate i ważących +- 100GB.

Mocno się mylisz. Tną się filmy, jezeli puszczasz coś z dysku usb. Jezeli streaming da 50 to PHilips tez się nie będzie ciął. To jest jedyny TV na rynku, co sobie radzi z dużym bitrate bez problemów.
 
Do góry