TV OLED Philips 55OLED803/12 - recenzja | test | opinie

Seliv

New member
Android jak chodził wolno to wydaje mi się, że nic się w tym kierunku nie zmieniło :p Czasem nawet 2-3 sekundy czekania na wywołanie opcji.
Największym bajerem to główne okno Androida gdzie mogę podejrzeć nowe odcinki na Netflixie bez wchodzenia w aplikacje :p

HDR10+ nie zauważyłem ; >

Aż sam zobaczę czy z dysku teraz odtworzy mi filmy 4K, chwilowo odtwarzałem je z apple TV, ale to muszę mieć włączony komputer do strumieniowania ; >
 

mr_roba

Member
Witam,
czy aktualizację mogę zrobić poprzez aktualizacje w TV czy trzeba oddzielnie wgrać przez pendriva?



Ja wrzucałem z linka podanego przez kolegów powyżej. Gdy sprawdzałem z poziomu TV to nie widział aktualizacji.

P.S. Po restarcie Android wydaje się szybszy. Ktoś uruchomił Alexe?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

M.K.

Member
Kolega wczoraj dostał update do poprzednika (9002) - ustawienia obrazu poleciały. Jak jest w 803? Co trzeba zanotować przed update?
 

Seliv

New member
No nie wierze. Zainstalowałem Oreo.
Podłączyłem dysk przez USB 3.0.
Wszystkie filmy 4K HDR chodzą bez zająknięcia. Te co wcześniej rwały przy napisach początkowych. Nawet nie wiem czym odtwarzam bo wybrałem film z przeglądarki plików Androida.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mamy już pierwszą osobę, która testowała. Wychodzi, że działa extra.
 

towalski

Member
Powtórzę się po raz kolejny - do odtwarzania filmów jest specjalne urządzenie, za ułamek ceny. Warto - bo wtedy dopiero TV pokazuje swoją moc, ale w temacie - Mission Impossible: 3 plik 50GB format mkv - idzie. Brakuje mu płynności, ale jak ktoś nie ma wymagań, to mu wystarczy.
 
Ostatnia edycja:

mr_roba

Member
Powtórzę się po raz kolejny - do odtwarzania filmów jest specjalne urządzenie, za ułamek ceny. Warto - bo wtedy dopiero TV pokazuje swoją moc, ale w temacie - Mission Impossible: 3 plik 50GB format mkv - idzie. Brakuje mu płynności, ale jak ktoś nie ma wymagań, to mu wystarczy.



U mnie Mission Impossible Fallout czy jakoś tak przeszło bez zająknięcia.

Teraz oglądam na Prime Video, The Grand Tour w HDR :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Piotr3k_

New member
Panowie mam problem z aktualizacją z pendriva. TV nie widzi mi plików z pendriva. Możecie pomóc? Sformatowane mam do FAT32 i NTSF
 

mr_roba

Member
Ja wrzuciłem na dysk NTFS. Gdy rozpakowałem plik to nie znajdowało mi aktualizacji. Dopiero jak wrzuciłem plik .zip to TV wczytał aktualizację.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry