TV LG Seria LA740S – 60/55/47” - wszystko o serii 2013

SDman

Banned
Nie wyobrażam sobie oglądania TV bez włączonego amplitunera. Każdy dźwięk z TV jaki by nie był, jest słaby przy dźwięku z amplitunera.

Witam,
zgadzam się ale tylko częściowo jest jeszcze coś takiego jak "barwa" dźwięku
Oczywiście porównywanie TV "jaki by nie był" do ampli nie ma sensu, ale ....
Właśnie ta barwa potrafi swoje, dotyczy to wszystkich urządzeń wydających
dźwięk, że coś Ci się podoba -nie męczy, aż chce się słuchać !
Tak powinno być w TV ale jest tylko w nielicznych modelach.
Posłuchaj sobie Sony serię X (tylko dobrze wysterój dźwięk) -miód dla ucha -gdyby kosztował
~ 8000 kupiłbym go dla samego dźwięku. Obraz byłby gratis :)

Pozdr.
 

pastol

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiecie moze jak sie dostac do menu serwisowego w tym modelu ? I czy macie jakies godne polecenia ustawienia obrazu ? Kilka juz przerobilem i jedne za jasne jedne takie ziarno w innych przykladowo w czasie meczu wokol zawodnikow jest takjakby otoczka jakas a w innych glowa zawodnika sie rozmywa i zostaje z tylu ;) wiec prosze o ewentualna pomoc.
 

Pabloos

New member
Panowie a jaka jest różnica miedzy modelami 740 i 790?Bo oba modele cenę maja podobną w niektórych sklepach tańszy o 250zl jest model LA790.
I jeszcze jedno,czy jakość obrazu nie będzie odbiegać od starego juz Samsunga C8000(po kalibracji świecił całkiem ładnie) czy jednak warto dołożyć sporo kasy do TV Samsunga F7000.
 

Pabloos

New member
@Inne65 Dzieki!
A czy ktoś z mających do czynienia z telewizorami odpowie mi czy w jakości obrazu między tymi dwoma TV od LG a Samsungiem F7000 jest spora różnica?(czy warto dopłacać do F7000)Bo przeglądając różne testy to Samsung jednak zbiera lepsze oceny!
Dzięki wielkie za pomoc!
 

inne65

New member
Dokładnie tak , F7000 ma aktywne 3D.
W zależności od osoby , aktywne wywołuję ( ból głowy i oczu po oglądaniu , migotanie ) , oczywiście obraz jest "ładniejszy" ale w porównaniu z nową technologią LG Cinema 3D ( którą w 2013 roku naprawdę się postarali ) , praktycznie różnice są już mniej zauważalne. Skocz sobie do Media Markt , Rtv AGD lub innego sklepu i pooglądaj sobie aktywne 3D więcej niż 5 minut - jeśli odczujesz jakieś objawy - nie bierz aktywnego , gdyż szkoda zdrowia.:shock:
 

Kaja1991

New member
Ja z mojego LG55LA740S jestem bardzo zadowolony :) ostatnio oglądałem Pacyfic Rim w 3d i zrobił na mnie ogromne wrażenie. Prócz Avatara lepszego filmu w 3d chyba nie widziałem :D ekstra głębia. Szkoda, że w niewielu filmach coś wychodzi z ekranu. Jak np w tych krótkich filmikach LG :p
 

kanurwa

New member
Panowie a jak wyglada sprawa z podlczeniem jakiejs klawiatury do tych modeli?? Bo z tego co wiem nie ma Bluetooth a szczerze to widzac jak szwagier, który ma zeszloroczny model LG meczy sie przy uzyciu pilota magic z wpisywaniem stron www po prostu mu wspołczuje.
 

inne65

New member
Witaj,

Można również strony , tekst - wpisywać za pomocą głosu , tzw. "gadanie do pilota" :) , testowałem i odczytuję bardzo dobrze. Z klawiaturą z tego co wiem , można za pomocą WIFI lub adaptera bluetooth pod USB.:eek:k:
 

Andet

New member
Czy da się tak?
1. Rzucam ekran z monitora komputera/PC na TV przez WiFi.
2. Klawiatura i mysz bezprzewodowa do komputera.
i mogę siedzieć przed TV (TV jako monitor) używając komputera.

Czy wyświetlenie ekranu z PC przez WiFi na TV działa dobrze? Da się tak pracować na komputerze? (maile/youtube/www/excel/word itp)
Co trzeba zainstalować w Windows? (żeby przesyłać obraz)
 

tdx

New member
Bez reklam
Czy da się tak?
1. Rzucam ekran z monitora komputera/PC na TV przez WiFi.
2. Klawiatura i mysz bezprzewodowa do komputera.
i mogę siedzieć przed TV (TV jako monitor) używając komputera.

Czy wyświetlenie ekranu z PC przez WiFi na TV działa dobrze? Da się tak pracować na komputerze? (maile/youtube/www/excel/word itp)
Co trzeba zainstalować w Windows? (żeby przesyłać obraz)

Musisz mieć widi w laptopie/kompie
 

Andet

New member
Ok, czyli to sprawa sprzętowa.

A jak chcę widzieć obraz ze smartphon'a lub tabletu na TV bez kabla to też musi być to WiDi?
Nie da się mając WiFi i router i jakieś oprogramowanie?
 
Do góry