TV LG Seria LA740S – 60/55/47” - wszystko o serii 2013

997marek

New member
Mam natomiast inne pytanie mam zestaw głosnikowy LOGITECH
Z-5000 lub Z-5500 juz nie pamietam podłaczone kablem optycznym
i w opcjach do ustawienia pilota (zestawy głośnikowe)niestety
brakuje LOGITECHA
rozmawiałem przed chwila z konsultantem na czacie LG
i wmawiał mi że wszystkie zestawy głośników a jest tam ponad 30 firm
działaja po hdmi a nie po optyku (co nie chce mi sie wierzyć)
wiem że pilot poprostu przełacza sie na podczerwień tak mi działa turbodekoder N ADB czy macie zestawy głosników którymi steruje wasz pilot czy wszyscy macie podłaczone je po HDMI?
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Na Twoim miejscu EPROM skierowałbym bym uwagę w stronę SONY 47W809 , 50W685 lub PANASA 50ET60. Zwłaszcza SONY ma znacznie lepszy procesor obrazu.

Pozdrawiam
 

eprom

Klub HDTV.com.pl
VIP
sorry, nie zauważyłem SLAV7, że wymieniłeś ten model, więc się zastanowię. Szkoda że te modele nie mają drugiego pilota do obsługi smart tv.
 

heronx

New member
Panowie mam prośbę o radę, mogę kupic 55LA740S za 5400zł lub 55LA860V za 6200zł. Rodzi się moje pytanie czy warto dołożyć 800zł do 55LA860V. Czy jakoś obrazu będzie na tyle lepsza, bo głownie o nią mi chodzi. Dla dźwięku mam kino domowe a dla vod i smart tv moge uzyc blu-ray bd-F6500
 

SDman

Banned
Coś mi się wydaje, że w tym roku roku różnica jest mniejsza niż w zeszło rocznej serii.
Jedynie szybszy procek i kamerka oraz sztuczne odświeżanie.

Pozdr.
 

eprom

Klub HDTV.com.pl
VIP
jeszcze wpadł mi w oko TXL47DT60E, 1tys więcej ale ma dwa tunery sat, dodatkowy pilot z touchpadem, myhome screen, i chyba jakość będzie lepsza od tego lg ?
 

kali1963

New member
Cale dnie można spędzić na czytaniu postów miesiące na przygotowanie się do kupna a i tak na końcu jest rozterka. Forumowicze jak myślicie jaki jest najlepszy telewizor na rynku jeśli chodzi o jakość, cenę. I to zarówno plazma i LED A która firm została liderem? Jakiś czas temu głośno było o Samsungu ale ponoć się bardzo popsuł i jego wyroby przeżywają co najwyżej gwarancję. Jaka jest w tym prawda
 

Pytka

New member
ja zawęziłem już wybór nad Lg 47la740s sony 47w805 philips 47 6008 tylko nie wiem jak z awaryjnością lg? bo trochę już się sparzyłem na panasonicu który po 3 latach padł i naprawa się nie opłaca ,ale im dłużej czytam tym bardziej mam większy mętlik słyszałem że LG ma trochę problemy z awaryjnością ktoś może to potwierdzić ?
 

eprom

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja jednak zdecydowałem się na panasa tx-l47dt60e, jedynie co żałuję to że nie wziąłem plazmy, mimo że moja była starsza to jednak widzę różnicę między lcd a plazmą :-(
 

eprom

Klub HDTV.com.pl
VIP
być może to kwestia regulacji, szczególnie różnicę widzę w momencie gdy diody się przygaszają - obraz delikatnie ciemnieje, widoczne to jest w przypadku gdy z jasnej sceny nagle robi się ciemniejsza, czasami też widzę jakby jaśniejszą lewą krawędź.
 

HaHiro

New member
Czy 47la740s jest wycofywany ze sprzedazy? Bardzo ciezko znalezc ten tv w sklepie, a jak ostatnio zapytalem sprzedawce w mediaexpert dlaczego niema 740s, padla odpowiedz: zrezygnowalismy ze sprzedazy poniewaz byly zwroty.

Chcialbym przeprowadzic testy w sklepie przed zakupem, ale sa dostepne tylko w sklepach online ...
 

krzycho1985

New member
filmBox

Witam.Chcialbym sie poradzic bo nie moge nigdzie znalesc w necie jak dezaktywowac ten promocyjny pakiet na 3msce FilmBox do tv Lg.Dezaktywowal ktos z was ten pakiet i w jaki sposob?Bede bardzo wdzieczny za pomoc
 

Robsonik20

New member
Czy 47la740s jest wycofywany ze sprzedazy? Bardzo ciezko znalezc ten tv w sklepie, a jak ostatnio zapytalem sprzedawce w mediaexpert dlaczego niema 740s, padla odpowiedz: zrezygnowalismy ze sprzedazy poniewaz byly zwroty.

Chcialbym przeprowadzic testy w sklepie przed zakupem, ale sa dostepne tylko w sklepach online ...

Heheh widać ze w ME mają bardzo doświadczonych, inteligentnych ekspertów na RTV...
Zrezygnowali ze sprzedaży bo były zwroty? A co ME to fundacja charytatywna i zutylizowała te modele? Szkoda słów..

Sam się zastanawiam nad tym modelem. Jak w nich wygląda czerń? Byłem dzisiaj oglądać LA691 ale czerń jest szarawa, jestem ciekaw czy w modelu LA740 jest tak samo..
 
Do góry