TV LG Seria LA740S – 60/55/47” - wszystko o serii 2013

Pigway

New member
Ja uważam, że nie warto.

Do szerokiego wyboru multimediów wystarczy BD Player, a z obrazu oferowanego przez LA740S, w mojej opinii, powinno się być bardziej niż zadowolonym. No ale oczywiście każdy powinien decydować indywidualnie, co mu bardziej odpowiada.
 

sspike

New member
Panowie czy warto poświęcić 5" 47la660(8) i dopłacić 200zł dla jakości obrazu w 42la740(8)
 
Ostatnia edycja:

hamertbu

Klub HDTV.com.pl
VIP
90% kupujacych tv po krotkim okresie uzytkowania tv stwierdza ze mogli kupic rozmiar wiekszy. Decyzja nalezy do ciebie.

Wysłane z mojego GT-I9300
 

Pigway

New member
Witam,

Jaka jest szansa, że kupując LA740S w tym ewentualnie przyszłym tygodniu otrzymam tablet? Do zakończenia pozostał około miesiąc, więc nie powinno być żadnych problemów, prawda? Ktoś może pamięta jak to wyglądało wiosną, gdy LG dodawało Xboxa do swoich TV?

Ponadto na wymagane pytanie konkursowe powinno się odpowiedzieć 'Smart Share' czy 'LG Smart Share'? Niby bzdurka, ale wolę się upewnić. No i w ogóle czy jest to dobra odpowiedź na pytanie "Jaka funkcja telewizora LG pozwala na przesyłanie materiałów audiowizualnych pomiędzy telewizorem a tabletem lub smartfonem LG?"

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

hator9

New member
Witam

chciałbym zapytać czy może ktoś orientuje się w różnicach między dostępnym u nas 55LA740s a niemieckim 55LA7408? czy problem pojawi się w aplikacjach dostępnych dla tego TV, czy może różnice sięgają jeszcze dalej? Ceny 55LA7408 znacznie odbiegają od naszego 55LA740s także rozważam jego zakup za zachodnią granicą
dziękuję za pomoc
 

harry.wesoly

New member
Witam,

Jaka jest szansa, że kupując LA740S w tym ewentualnie przyszłym tygodniu otrzymam tablet? Do zakończenia pozostał około miesiąc, więc nie powinno być żadnych problemów, prawda? Ktoś może pamięta jak to wyglądało wiosną, gdy LG dodawało Xboxa do swoich TV?

Ponadto na wymagane pytanie konkursowe powinno się odpowiedzieć 'Smart Share' czy 'LG Smart Share'? Niby bzdurka, ale wolę się upewnić. No i w ogóle czy jest to dobra odpowiedź na pytanie "Jaka funkcja telewizora LG pozwala na przesyłanie materiałów audiowizualnych pomiędzy telewizorem a tabletem lub smartfonem LG?"

Pozdrawiam.

Przypadkiem nie DLNA?
Na wiosne zalapalem sie na xboxa ale to bylo koniec 1 miesiąca. Z regulaminu wyczytalem ze maja ich 300 takze tabletow pewnie podobnie. Mysle ze starczy dla wszystkich.
 

Pigway

New member
Przypadkiem nie DLNA?
Na wiosne zalapalem sie na xboxa ale to bylo koniec 1 miesiąca. Z regulaminu wyczytalem ze maja ich 300 takze tabletow pewnie podobnie. Mysle ze starczy dla wszystkich.

Tabletów jest około 1300 - więc chyba rzeczywiście będzie w porządku, jeśli oczywiście odpowie się prawidłowo na pytanie. Teraz to już sam nie wiem która odpowiedź jest prawidłowa:

-Smart Share
-DLNA
-Miracast
-WiDi

O które więc chodzi?
 

w00finio1

New member
Tabletów jest około 1300 - więc chyba rzeczywiście będzie w porządku, jeśli oczywiście odpowie się prawidłowo na pytanie. Teraz to już sam nie wiem która odpowiedź jest prawidłowa:

-Smart Share
-DLNA
-Miracast
-WiDi

O które więc chodzi?

Smart share. W formularzu wybierasz jedną z trzech (do wyboru masz jeszcze Magic Remote i Cinema 3d).
 

mss

New member
To mój pierwszy post na forum także wszystkich serdecznie witam ;)
Od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem modelu LG55LA740S. Nie jestem ekspertem w dziedzinie telewizorów choć idealnego modelu szukałem przeszło 5 miesięcy więc co nieco o nich wiem ;) Jeśli macie jakiekolwiek pytania to piszcie śmiało. Postaram się zrobić co w mojej mocy by przetestować ten model jak najlepiej.

ps. pierwsze wrażenie robi nieziemskie ;)

Ja też od wczoraj mam Go w swoim pokoju...mam zapytanie o jego działanie i skonfigurowanie sieci oraz serwisu YT na NIM !
 

TV3D

New member
Bez reklam
Ja uważam, że nie warto.

Do szerokiego wyboru multimediów wystarczy BD Player, a z obrazu oferowanego przez LA740S, w mojej opinii, powinno się być bardziej niż zadowolonym. No ale oczywiście każdy powinien decydować indywidualnie, co mu bardziej odpowiada.

Może z innej beczki ,między LG 47LA691 a 47LA740 duża jest różnica ?
chodzi mi o obraz - multimedia -matryca?
 
Ostatnia edycja:

wojtas1980

New member
Kalibracja Ekranu

Witam

Posiadam 55LA740S Czy ktoś posiada jakieś fajne ustawienia ekranu???? Bo na standardowych nie zabardzo wyglada to dobrze. Proszę o podanie jakis fajnych ustawień aby korzystać w pełni z uroku duzego ekranu.

pozdrawiam
Berlingo2008
 

997marek

New member
problemy z rozpoznawaniem głosowym

Witam mam problem z funkcja rozpoznawania głosu po polsku mysli i myśl i nic nie szuka po chwili wyskakuje że problemy z siecia połaczeniem itp jak przełącze na angielski USA wszystko działa git oprócz rozpoznawania polskiego a jak przełacze na polski to nie dział jak ma działac (czasami chodzi moze to problem jakiegoś serwera)na tablecie który dostałem w prezencie wyszukiwanie po polsku działa bez zarzutu mam najnowsze oprogramowanie 4.20
 

eprom

Klub HDTV.com.pl
VIP
Drodzy użytkownicy LG, czy warto kupić ten TV, czy lepiej rozglądać się za Sony lub Panasonic ? Zależy mi na prostej obsłudze smart tv a wydaje mi się że ten pilot (magic) to ułatwia i te sterownie głosowe. Czy jakość obrazu jest zadowalająca? Mam obecnie plazmę 42" panasonica 7 letnią i chcę zmienić na jakiś nowszy tv bardziej energooszczędny i tak mi w oko wpadł 47la740s.
 

997marek

New member
ja tam polecam miałem problem z wyszukiwaniem głosowym po wifi jak podłaczyłem kabelek jest super z ty że ja mam 55 cali bo czytałem ze jak 3d to minimum 50 cali dlatego ja 55 i do 55cali dodaja tableta ja dostałem tablet jednak o wartości 1300 zł a promocje na tablet przedłuzyli chyba na do końca stycznia
jedyne co polecam to kalibracje ja zrobiłem i polecam
 

wojtas1980

New member
ja tam polecam miałem problem z wyszukiwaniem głosowym po wifi jak podłaczyłem kabelek jest super z ty że ja mam 55 cali bo czytałem ze jak 3d to minimum 50 cali dlatego ja 55 i do 55cali dodaja tableta ja dostałem tablet jednak o wartości 1300 zł a promocje na tablet przedłuzyli chyba na do końca stycznia
jedyne co polecam to kalibracje ja zrobiłem i polecam

Witam

A czy moglbys podpowidziec jak zrobic taka kalibracje obrazu??

Pozdrawiam
 
Do góry