TV LG Seria LA740S – 60/55/47” - wszystko o serii 2013

januszprz

New member
Proponuję żeby Kiki zrobił test LA690 i 740 z uwzględnieniem różnic między tymi modelami (matryca 100 i 200 Hz).
 

Kaja1991

New member
Witam kolegów ponownie. Mam problem, chciałem zagrać sobie w Wheres is my water która jest na kartonie od tv ale nie mogę jej znaleźć w Game World, w ogóle jeśli chodzi o aplikacje to jest ubogo. U was też niema gier widocznych na opakowaniu? można je jakoś ściągnąć na kompa i pendrivem wgrać na tv?
Z góry dziękuje za odpowiedź
 

pinki24

New member
weeb.tv

Witam.
Mam prośbę o sprawdzenie czy chodzi na nowych TV weeb.tv. W tamtym roku kupiłem LM765S i teraz potrzebuję drugi TV. Tamten nie ma flash 11 więc sobie weeb.tv nie pogladam. Podobno w Samsungu F6400 z 2013 weeb.tv działa, a jak jest w LG z 2013?
 

januszprz

New member
Ponawiam prośbę o test LA690 i 740 z uwzględnieniem różnic między tymi modelami (matryca 100 i podobno 200 Hz w LA 740). Może wreszcie Kiki odpowie na pytanie czy te modele mają czujniki światła, a jeżeli tak to jak je aktywować w ustawieniach ?
 

Kaja1991

New member
green11
Ja nic nie wgrywałem, wszedłem normalnie przez przeglądarkę i włączyłem pierwszy lepszy kanał hd i wszystko chodziło jak na komputerze.
 

elwis85

New member
Ponawiam prośbę o test LA690 i 740 z uwzględnieniem różnic między tymi modelami (matryca 100 i podobno 200 Hz w LA 740).
Ja również jestem ciekawy jakie są różnice. Może osoby które posiadają wyżej wymienione modele mogliby się wypowiedzieć.
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Ja również jestem ciekawy jakie są różnice. Może osoby które posiadają wyżej wymienione modele mogliby się wypowiedzieć.

Witam,
w szczególności o różnicach ?! Chyba jednak to nie możliwe jest.
Może trafić się przypadek, że Ojciec ma 690, a syn 740 i mieszkają w jednym domu i jeszcze będzie im się chciało przenieść jeden TV obok drugiego.


Pozdr.
 

elwis85

New member
Mam pytanie do posiadaczy modelu 740, czy podczas szybkich scen są widoczne artefakty lub podwójne kontury oraz jak to się ma do philipsa gdzie artefakty są ogromne? oraz jak macie ustawiony trumotion
 

Kaja1991

New member
Przy zwykłym oglądaniu mam ustawione eco (użytkownika) i trumotion mam ustawione na gładki, żadnych artefaktów :)

Przy graniu na konsoli i ustawieniach eco widać spowolnienia i artefakty, jednakże wystarczy zmienić obraz na Gra i wszystko działa jak powinno.

Może inni użytkownicy tego tv pochwalą się swoimi ustawieniami? chętnie poeksperymentuje :)
 

zbyniu4

New member
Witam. Mam zamiar zmienić tv i interesuje mnie seria 47LA740/690. W związku z tym mam właściwie tylko jedno pytanie do użytkowników. Czy ten tv skaluje obraz na cały ekran podczas oglądania np filmów z dysku zewnętrznego czy pena?
 

Calvex

New member
Jest jeszcze ta promocja z X-boxem ? bo na stronie neonet.pl jest napisane ze promocja trwa do 16 czerwca, a gdzie indziej czytałem, że do 31 maja ;/
 

daniel_l81

New member
Ciekawa informacja w regulaminie, że ilość nagród w postaci tego Xbox-a jest ograniczona do 500 szt. przy zakupie TV 55 cali i do 2000 szt. przy zakupie TV 47 cali.

Orientuje się ktoś, ile już mogło do tej pory tych TV być zakupionych, aby się nie okazało, że pomimo trwania promocji, już na dodatek się nie załapiemy?
 
Do góry