TV LG Seria LA620S – 55"/ 50"/ 47"/ 42"/ 32”- wszystko o serii 2013

rdn

New member
Czytajac powyzsze posty nabralem watpliwosci, cz ktos moze mi powiedziec czy ten tv pozwoli mi na:
1. polaczenie sie z dyskiem w sieci domowej przez wifi?
2. czy bede mogl ogladac weeb.tv?
3. odtwarzanie filmow z dysku wifi i po usb, co z napisami z polska czcionka?

dzieki za info.
 

Cauti

Member
Mieszkam w holandii i chce kupić ten TV, ale tu jest seria LA6208 na 100% jest to ta sama seria co LA620S?

Wysyłane z mojego LG-E975 za pomocą Tapatalk 2
 

rdn

New member
Moj wybor ograniczylem do:

1. Samsung UE40F6400
2. LG 42LA620S

Czy ktos moglby mi potwierdzic/zaprzeczyc czy maja one matryce 100Hz?
Ktory z tych dwoch polecalibyscie i dlaczego? Wiem, ze roznica jest w cenie jak i w rozmiarze (nie ma to dla mnie wiekszego znaczenia), jednak chodzi mi bardziej o jakosc obrazu i funkcje.
W domu bede w duzym zakresie wykorzystywał polaczenie do wifi i konfiguracje w sieci domowej.

Dzieki za porady i wszystkie za i przeciw. Chciałbym kupic telewizor na poczatku przyszlego tygodnia, wiec juz nie mam za duzo czasu.

Pozdrawiam
 

dejwuqu741

New member
Witam wszystkich

Potrzebuję małego 32 calowego tv i ta seria lg wydaje się być interesująca. Mam pytanie, czy jest możliwość żeby podczas korzystania z przeglądarki internetowej byl wyświetlany jakis program tv? Tzn telewizor podzielony na 2 czesci - po lewo przeglądarka po prawo tv, albo np. Ramka z obrazem tv w rogu telewizora.
Drugie pytania czy ta podstawka pod tv jest stabilna?
Pozdrawiam.

Edit:
Czy wszystkie tv tej serii maja takie same funkcje a roznia sie jedynie wielkoscia czy dodatkami-pilot, bo nie wiem czy ogladajac filmiki o tej serii ale np o tv42" bede mogl liczyc na to samo w 32".
 
Ostatnia edycja:

Norbert N

New member
Witam,
Może mi ktoś powiedzieć czy w zestawie z modelem 42LA620S jest TAG NFC do komunikacji ze smartfonem? Wczorej przysłali mi ten model i niestety ale nie widziałem tego dodatku.
 

Gollum

New member
pytanie: do tv podłączony jest dysk usb 2.0 i odtwarzane są filmy mkv. nie mam jednak możliwości zmiany proporcji obrazu na takie, które usuwają czarne pasy z dołu i góry. W opcjach obrazu mam Pełen Ekran albo Oryginalny, co w przypadku większości filmów ustawia pasy na górze/dole (szerokość pasów zależy od materiału, czasami wąskie, czasami typowe) i tylko niektóre filmy mają obraz wkomponowany w ekran. w przypadku Oryginalnych ustawień nie zmienia się nic na korzyść a filmy 720p są w jeszcze mniejszym oknie. zmiana ustawień dla sygnału HDMI na 1:1, 16:9, skalowane ręcznie nic nie zmienia.

w przypadku rocznej plazmy samsunga tego typu problemów nie mam i większość filmów mogę kalibrować do wielkości ekranu.

ktoś może potwierdzić, że ten model (47la620) tak ma, czy gdzieś są jakieś inne opcje, które pozwolą mi dostosować proporcje do materiału ze źródła USB.
 

enforces

New member
Pójdzie Westernd Digital My Book Essential 2 TB ?

jak podepniesz zewnętrzne zasilanie to powinien ruszyć. Nie widzę przeszkód.

Kupiłem La 691S w rozmiarze 42". Mam netiaspot-a 20MB i nie ma szans żeby filmiki z youtube-a szły na fullHD. Wie może ktoś dlaczego?

kwestia łącza? W ustawieniach powinna być preferowana rozdzielczość. Ale nie jestem pewien czy tam nie ma domyślnej opcji automatycznego wyboru. Jest też kwestia tego czy ktoś udostępnia full hd w danym filmiku.
 

krampek

New member
Szybkie pytanie czy modele LA6xx i starsze LM6xx umożliwiają odtwarzanie filmów np. z USB podczas równoczesnego nagrywania audycji z TV naziemnej i czy tak samo pozwalają na korzystanie ze smart TV podczas nagrywania ? Konkurencyjny model Philipsa PFL5008 na to np nie pozwala.

Dzięki za odp.
 
Do góry