TV LG Seria LA620S – 55"/ 50"/ 47"/ 42"/ 32”- wszystko o serii 2013

topgun1

New member
dotyczy: wejscie sluchawkowe
ted8
bhn92

od niedawna jestem posiadaczem TV LG i szukalem gniazda sluchawkowego rowniez u mnie
bhn92/ pod gniazdem sieciowym jest faktycznie wyjscie audio, ale optyczne ( przynajmniej u mnie, LA641 )
ted8/ ja wyciagnalem sygnal audio ze scarta'a, dziala :)

natomiast ponawiam moja poprzednia prosbe:cyt:
kupilem tv lg la 641 i pilota magic an-mr400
wyczytalem w sieci, ze posiada on funkcje sterowania tv glosem ( zmiana kanalow, regulacja glosnosci ... )
nie potrafie jednak tego ustawic
mozecie mi pomoc w tym temacie?
 
Ostatnia edycja:

tomekj69

New member
Witam. Proszę o radę.
Jestem od kilku miesięcy użytkownikiem LA620S –42". Ogólnie jestem z niego zadowolony, ale od pewnego czasu zaczęły na ekranie pojawiać się dziwne "zjawiska". Obraz jest w poziomie pofalowany przez pewien, krótki okres czasu. Jakby się rozmywał. Po kilku sekundach wszystko wraca do normy. Co może być przyczyną? Ktoś, coś...
 

se_b_ek

New member
Witam, a ja mam problem z modelem 42la620.
Aplikacja na telefon lg tv remote przestała się łączyć z tv :/
W telefonie wyszukuje mój model tv, na ekranie tv wyskakuje obrazek, że chce się połączyć ale jest komunikat błąd sieci, nie można połączyć się z tv.

Z siecią jest wszystko ok, bo jak wchodzę w przeglądarkę przez pilot normalnie się łączy.

I strasznie mnie irytuje jak oglądam serial w przeglądarce i wywala błąd:
"Niewystarczająca ilość pamięci, aby otworzyć tę stronę. Przejdź do kolejnej strony, aby kontynuować przeglądanie."

Poradzicie coś ? :(
 
Ostatnia edycja:

firekage

New member
Bez reklam
Panowie, tak zapytam z ciakwości - 55LA620 za 3200 to ciekawa opcja? Z tego co pisano to one mają podświetlanie direct. To ma natywnie 100Hz?
 

bhn92

New member
Bez reklam
masz toshibe jak pamietam i jednak widze ze chcesz przekonac sie do lg jak juz kiedys pisalem ...

wiem ze cena atrakcyjna jak za te cale ale zawiedziesz sie i na obrazie wzgledem swojej toshiby jak i smart tez chodzi naprawde wolno takie YT praktycznie jest tylko zeby bylo ale ciecia sa hardkorowe.... akurat wiem co pisze tu dokladnie bo mialem la660s a wiec model z wygaszaniem czy tez subwooferem jak i pilotem magic i samsung h6400 jest poprostu w kazdym calu lepszy od tamtego lgka poczawszy od obrazu do smarta ktory chodzi naprawde pieknie i nie przesadzam z tym. a lgkim byl drozszy od sama 8 miesiecy po wydaniu modelu gdzie cena sama jest mniejsza juz po 3 miesiacach od wyjscia modelu...
 

mx81

New member
Ogolnie bylem zadowolony z tego tv 42 la620s ale odkąd oglądam mundial stwierdzam ze banding na trawie mnie strasznie wkur....

Wysyłane z mojego LIVE za pomocą Tapatalk 2
 

firekage

New member
Bez reklam
masz toshibe jak pamietam i jednak widze ze chcesz przekonac sie do lg jak juz kiedys pisalem ...
Do panelu +>5x cali.

wiem ze cena atrakcyjna jak za te cale ale zawiedziesz sie i na obrazie wzgledem swojej toshiby jak i smart tez chodzi naprawde wolno takie YT praktycznie jest tylko zeby bylo ale ciecia sa hardkorowe.... akurat wiem co pisze tu dokladnie bo mialem la660s a wiec model z wygaszaniem czy tez subwooferem jak i pilotem magic i samsung h6400 jest poprostu w kazdym calu lepszy od tamtego lgka poczawszy od obrazu do smarta ktory chodzi naprawde pieknie i nie przesadzam z tym. a lgkim byl drozszy od sama 8 miesiecy po wydaniu modelu gdzie cena sama jest mniejsza juz po 3 miesiacach od wyjscia modelu...
Widziałem H6400, co prawda 48 cali, ale ten podchodzi blisko do 4000 (czyli cena śmieszna bo w tej cenie to mam 50 cali sony 8xx), a do tego wątpię w to czy VESA pasowałaby mi pod stelaż, który mam na ścianie, stąd szukam.

W sumie gdybym nie bał się Sharpa, to 750/751 jest za 2500-2600 w rozmiarze 50 cali, ale boję się tego, że filmy nie będą mieć synchronizacji obrazu, z głosem, o czym pisano tutaj na forum...w ogóle taka możliwość jest w ogóle niedopuszczalna. Takie coś w ogóle nie powinno mieć miejsca...co za sprzęt...
 

bhn92

New member
Bez reklam
48 H 6400 za 2900 spokojnie kupisz ,nie wiem skad 4 wziales za ponad 4 to 55 cali kupisz...
 
Ostatnia edycja:

mx81

New member
Czy mozna jakos opcja zniwelowac banding tak zeby mnie na meczu nie denerwowalo

Wysyłane z mojego LIVE za pomocą Tapatalk 2
 

jordan87

New member
Wyłączasz tzw efekt opery mydlanej czyli
Motion Eye Care i TruMotion

Będzie znacznie lepiej a w dodatku zniknie efekt sztucznej płynności który mnie bardzo denerwuje.
 

kysiek86

New member
Witam szanowne grono.

Stałem się posiadaczem tv lg 39la620s. Przesiadłem się ze starszego 3 letniego Samsunga i ku mojemu zdziwieniu obraz jest jakby z innej epoki. To co mnie zdziwiło to dziwna płynność obrazu - wręcz wygląda to strasznie sztucznie i irytuje szególnie przy oglądaniu filmów. Czy jeśli wyłączę tryb Motion Eye Care i TruMotion to coś pomoże?? Czy trzeba się do tego przyzwyczaić?? Jakie zalecacie ustawienia.

Druga sprawa to temat kabla zasilającego który jak dla mnie zwyczajnie jest za krótki?? Polecacie jakiś inny dłuższy kabel??czy może być to najzwyklejsza "koniczynka" do laptopów czy innego sprzętu RTV.

Pozdrawiam
kysiek86
 

jordan87

New member
Dlaczego nie spróbujesz?

Jak pisałem post wyżej pomaga i według mnie z włączonymi tymi opcjami nie da się go oglądać.

Co do kabla to byle nie najtańsza chińszczyzna, gdzie żyły wewnątrz są bardzo cienkie.
 

Nerox

New member
Od pewnego czasu sledze wątki tutaj na forum, ale przyszedł tydzień w którym chce kupić TV
Zastanawiałem się właśnie nad starym LG 47LA620S a tutaj zobaczyłem też LG 47LA660S jednak z porównania którego tutaj nie mogę wkleić bo nie mam 5 postow (ale porownanie na stronie lg) wynika, ze ten drugi nie ma opcji smart share itd, co dla mnie jest znaczące, bo często podłączam telefon do tv (youtube itp) czy to prawda, czy błąd na stronie producenta? Bo poza tą funkcją byłbym właśnie za 660s z uwagi na wiek:)
Generalnie mam ok 2500zł na tv i chce ok 47'
 

trainiart

New member
Od pewnego czasu sledze wątki tutaj na forum, ale przyszedł tydzień w którym chce kupić TV
Zastanawiałem się właśnie nad starym LG 47LA620S a tutaj zobaczyłem też LG 47LA660S jednak z porównania którego tutaj nie mogę wkleić bo nie mam 5 postow (ale porownanie na stronie lg) wynika, ze ten drugi nie ma opcji smart share itd, co dla mnie jest znaczące, bo często podłączam telefon do tv (youtube itp) czy to prawda, czy błąd na stronie producenta? Bo poza tą funkcją byłbym właśnie za 660s z uwagi na wiek:)
Generalnie mam ok 2500zł na tv i chce ok 47'

Każdy model z serii o numerze wyższym i tej samej przekątnej, ma co najmniej to co ma model z numerem niższym.
Pozdrawiam.
 

gruniu

New member
mam ten telewizor 50"
jak wyprowadzic z niego wyjscie analogowe audio
ma tylko optyczne, ale moj wzmacniacz nie ma takiego wejscia
wyjscie audio jest po euro, ale tylko w momencie przekazy na telewizor obrazu po euro

mam duzo filmow w 3d i nie mam jak ogladac z dzwiekiem na wieze
 
Do góry