TV kompatybilne z n'boxem

piasek72

New member
Philips 32PW9551 nie jest kompatybilny z nbox. Dzwoniłem do n-ki, jest to wina oprogramowania, który obiecują zmienić ale czekam już miesiąc i nic. TV działał na początku przez komponent teraz jedynie przez euro.
 

diki65

New member
Jvc HD-56ZR7

n-box wielki niewypał jak w większości przypadków zanik dźwięku po hdmi , brak trybu 5.1. Dźwięk puszczony po zwykłym łączu zamiast zanikać to trzaska co jakiś czas , wziołem n-kę 19 grudnia nękałem infolinię przez około tydzień bez rezultatów i zgłosiłem chęć zakończenia umowy-poinformowali mnie że do miesiąca reklamacja zostanie rozpatrzona ,na razie włączam sobie Discovery HD i delektuje się pięknem przyrody:( cóż trzeba poczekać na lepsze czasy myślę że w ciągu tego roku coś się zmieni narazie N-ce wielkie dzięki ale zostanę przy cyfra+
 

jaracz

New member
Lg 32lc3r

LG 32LC3R - to samo co u Franka w jego modelu. Z nowym softem przez HDMI czarny ekran ze sniegiem na przemian, dzwiek urywany. W trybie DVI obraz bez zarzutu, dzwieku oczywiscie nie, ale tu sie akurat nie ma co dziwic.

pozdr!
 

Harry Lloyd

New member
Czy autor wątku mógłby zrobić listę kompatybilnych TV i umieścić ją w pierwszym poście? Szukanie danego modelu w całym temacie trochę głupie. A może taka lista już istnieje na forum? Jak tak to gdzie?

Jeśli nie ma to ew. można by się np. podzielić na cztery osoby po trzy strony (będzie szybko) i potem to wszystko wpisać do pierwszego postu, a autor by regularnie listę uaktualniał.
 

M@rtinez

New member
Pioneer PDP-436XDE

Witam wszystkich

po upgrade softu N-recordera na moim Pionku bez zmian czyli:
components - wszystko śmiga
HDMI tylko 576p/i reszta 720p i 1080i czarno , choc jest drobna róznice przetem było tylko czarno teraz "czerń ma czkawke" co jakis czas jakby cos próbowalo zaskoczyc ale nic nie działa ... dzwięk jakby zwiększyl się czas między przerwami

tak przy okazji czy jestem jedynym użytkownikiem Pioneera 436XDE na tym formu z TV podłączonym do "n" wiem już że użytkownicy 436RXE nie maja problemów , czy jest ktoś kto ma ten sam model co ja i może coś powiedzieć ????
 
Ostatnia edycja:

uli111

New member
philips 32pf5331 wszystko ok przez hdmi ( nie ma problemów z dźwiękiem, nic nie przycina) obraz po hdmi obraz blady ale wyraźniejszy niz przez komponent
po kilku dniach ogądania bezproblemowego od wczoraj pojawił sę problem nie wiem czy to nowy soft ale po wlaczeniu nie chce sie uruchomic czasami pojawia sie problem z hdcp , ale wystarczy wylaczyc i wlaczyc na komponent , wlaczyc - wszystko ok , znowu wylaczyc i wlaczyc na hdmi i dziala
 

Velvivaldi

New member
Harry Lloyd napisał:
Czy autor wątku mógłby zrobić listę kompatybilnych TV i umieścić ją w pierwszym poście? Szukanie danego modelu w całym temacie trochę głupie. A może taka lista już istnieje na forum? Jak tak to gdzie?

Jeśli nie ma to ew. można by się np. podzielić na cztery osoby po trzy strony (będzie szybko) i potem to wszystko wpisać do pierwszego postu, a autor by regularnie listę uaktualniał.

Niestety nie mam możliwości edycji postu (pewnie za stary), po za tym zawsze można skorzystać z opcji przeszukania wątku
 

Harry Lloyd

New member
Ale jakiś mod/admin na pewno może zaedytować posta, więc ciąglę podtrzymuję propozycję. Wyszukiwanie też nie do końca dobra, bo raz musze wiedzieć co szukam, a dwa ktoś musi napisać dokładnie model, a często ktoś pozmienia coś typu odstęp czy pauza itp.
 

Rekin175

New member
WItka, Z tego co czytałem to mój TV czyli LG32LX1R też ma problemy przy podłączeniu z HDMI czy nadal to występuje ?:rolleyes:? chodzi mi o n-ke
 
Ostatnia edycja:

queera

New member
piasek72 napisał:
Philips 32PW9551 nie jest kompatybilny z nbox. Dzwoniłem do n-ki, jest to wina oprogramowania, który obiecują zmienić ale czekam już miesiąc i nic. TV działał na początku przez komponent teraz jedynie przez euro.

No co za bzdury!!!!
Po zmianie oprogramowania nboxa moj 32PW9551 dziala bez jakichkolwiek problemow!
 

LIPUS11

New member
lg 32lc2r a n

witam moj tv lg 32lc2r też ma proble po hdmi bardzo mnie to denerwoje bo wydalem na kabel 130 zł i moge sie na nim powiesić dzwonilem na infolinie ale za kazdym razem podaja jakies kombinacje ktore nic nie daja
 

darien

New member
Wczoraj podłączyłem PV60 42" po hdmi i szczerze mówiąc podłączę go jeszcze componentem, bo poza kanałami HD, które po hdmi wyglądają super, reszta traci na jakości w porównaniu do zwykłego scarta - po HDMI nie działają ulepszacze obrazu i niestety widać to.
 
Do góry