TV kompatybilne z n'boxem

jak30

Member
Na Pv7 42 po hdmi chodzi bez problemu.Pv 7 kupiony tydzień temu.Przy okazji mam pytanie:czy nie macie odczucia,że jakośc nadawania n się obniża?
 

Kuman

New member
Nie przez ostatni tydzień jakość się nie obniżyła, ale obniżyła się jakość pogody i może w tym tkwi twój problem.
Pozdrawiam.
 

RobertScorpio

New member
No cóż, sam sobie odpowiedziałem na moje pytanie.
Informacja dla pozostałych użytkowników JVC 32 G80 - n-box po HDMI działa bez problemu (zarówno obraz jak i dźwięk).

Pozdrawiam
 

kain

New member
dobry wybor?

Witam poraz pierwszy.
W przyszlym tygodniu bede posiadaczem Sharpa LC-37AD5BK.Mam zamiar wykupic N-ke z nboxem.Prosze o uwagi odnosnie mojego planu i wskazowki z jakiego polaczenia nboxa z tv skorzystac.
Dziekuje i pozdrawiam.
Kain
 

marecki6

New member
Bez reklam
RobertScorpio napisał:
No cóż, sam sobie odpowiedziałem na moje pytanie.
Informacja dla pozostałych użytkowników JVC 32 G80 - n-box po HDMI działa bez problemu (zarówno obraz jak i dźwięk).

Pozdrawiam


Niezmiernie mnie to cieszy :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 

Skibus

New member
A jak z Panasonic'em th-42PV70P ?
Mi się nie udało ustawić na HDMI, może ktoś wie jak to ustawić ? Piszecie równiez o trybie DVI. Jak rozumiem chodzi o podłączenie n kablem HDMI i ustawienie TV w trybie PC ? Czy coś źle rozumiem ? ( tak też u mnie nie działa )

zeby było zabawniej po componencie też nie działa. Tylko Euro. Chyba, że ja coś źle robię

ps. Mam recorder
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Mając połączony TV z Nką kablem HDMI na nboxie przyciskasz RES i trzymasz aż pojawi się na wyświetlaczu napis DVI .W TV nic nie przestawiaj.
 

Skibus

New member
Nie ma u mnie takiego trybu
mam kilka trybów HDMI
RGB i CVBS

nie mam takiego ustawienia jak DVI

ok już zrozumiałem :D :D :D i działa
 
Ostatnia edycja:

sebas

New member
samsung le 37m87bd wszystko ok,ale w nrecorderze dzwiek ma byc ustawiony na zwykly tzn nie dd,jak wl wzmacnacz to przelaczam na dd i slucham przez kino dd:D
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Ja posiadam Sharp RD 42 , a od RA z tego co mi wiadomo różni się tunerem do tv naziemnej.Po ostatniej aktualizacji w nrecorderze wszystko działa bezproblemowo.
 

tohn

New member
Mam plazme Panasonic TH-42PY70P po HDMI jest obraz na każdej rozdzielczości, na Discovery HD nie ma dźwięku :( jak wyłączam w nbox DD to wtedy jest OK ale oczywiście tylko stereo :(
 

Tomfis

New member
Mam 32 JVCP80 i prawie wszystko ok. Prawie, bo dźwięk i obraz bez zarzutu po hdmi lecz... i tu właśnie problem - zrywa 1-2 razy w ciągu godziny. Przerwy są ok. 1-1,5 sek. ale jest to dość wkurzające. Nie zrywa po rgb z N-ki, czy też po component (z dvd). Powrót obrazu jest bardzo dziwny. TV jakby szukał sygnału, a gdy go znajdzie ponownie na hdmi1 to odbiera program w "przyspieszonym tempie" - nadrabia zgubiony sygnał (w ciągu 0,5 sek przelatuje zgubiony program). Pytanie do innych użytkowników JVC serii P: czy to wina TV, czy też n-box'a? Kompatybilność? Proszę o odpowiedzi.
 

shonsu

New member
Sharp WD1E

Sharp WD1E 32'' działa bez problemu z n-boxem. Jest zarówno obraz jak i dźwięk. Tylko nie wiem jeszcze czemu, ale głośność ustawiana z pilota n-boxa działa na zasadzie on/off: gdy całkiem ściszony - oczywiście brak dźwięku, a zwiększanie głośności (0,max> nie zmienia poziomu głośności dżwięku z telewizora - ciągle taka sama głośność bez względu czy na jedną kreskę czy na max. W związku z tym trzeba regulować głośność pilotem od TV.

Efekt ten występuje bez względu na to czy jest włączona w TV automatyczna regulacja głośności.

Dodatkowo, z tego co zauważyłem, przy połączeniu przez HDMI nie ma możliwości włączenia w ustawieniach TV efektu "wygładzania przesuwającego się obrazu"

edited:
ok, doczytałem, że ten problem z głośnością to nie problem, ale taki "feature" przy HDMI
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=136013
 
Ostatnia edycja:

goresh

New member
posiadam Samsunga PS-42Q91H, i wszystko działa ok.

N-recorder podpięty przed hdmi do tv, dźwięk przestrzenny przestawiony na nie, i działa :)

wcześniej podpięty był recorder do KD przez optyka, i działało jeszcze fajniej :) ale niestety KD padł już zupełnie i trzeba go będzie do serwisu oddać co mi się nie uśmiecha :(

pozdrowionka :cool:
 
Do góry