TV kompatybilne z n'boxem

rafiraptor

New member
Samsung LE52A656-problemem jest każdorazowe włączanie. Na wyświetlaczu dekodera pojawia się napis " problem HDCP" a na ekranie tv-"telewizor nie zapewnia ochrony przed kopiowaniem", czy jakoś tak. Trwa to około 5-7 sekund, poczym wszystko wraca do normy. Irytujące:twisted:
 

zoltan

New member
Mam Samsunga LE40A656 i taka sama sytuacje. O ile w momencie wlaczania nie jest dla mnie problemem, chodz bez tego oczekiwania byloby przyjemniej, to staje sie to problemem, gdy chce np. posluchac radia internetowego poprzez kino domowe. Gdy tv jest wlaczone i ustawione na HDMI wszystko jest ok, ale gdy wylacze tv pojawia sie ten napis "problem HDCP" i nie ma dzwieku.
 

boncio1

New member
Tak się dzieje po ostatniej aktualizacji softu n-boxa. Mam to samo.
Zoltan: o braku dzwięku przy podłączeniu przez HDMI już było sporo na forum, tak już jest.
 

dark972

New member
thedoctore napisał:
a czy Sony KDL40W4000K bedzie dobrze dobrze gral z n?? a moze jakis inny tv ok 40' do 4000zl bedzie lepiej pasowal:D
pozdrawiam

chyba przesadzacie z tymi pytaniami ....i robicie przepychankę
Oczywiście ,że Sony 40W4000 będzie ok.
 

Luki27

New member
Mam pytanie czy nie zauważyliście w swoich TV, że obraz po HDMI z n-boxem w porównaniu z componentem jest mniej kontrastowy, że jest gorsza czerń ??
 

pedro12

New member
Luki27 napisał:
Mam pytanie czy nie zauważyliście w swoich TV, że obraz po HDMI z n-boxem w porównaniu z componentem jest mniej kontrastowy, że jest gorsza czerń ??
a przez komponent mamy obraz w full HD
 

janiron

New member
samsung LE37 A551

psajtex napisał:
Szukałem, szukałem i nic nie znalazłem...
N-ka + Samsung le37a551 bądź le37a553 - będą działać??
Pozdro
Mam samsungaLE37A551 i spokoko śmiga na n-box po komponencie.Na kanałach HD, wspomniane już zaniki 1 sekundowe dżwięku.
 

janiron

New member
Problem HDCP

rafiraptor napisał:
Samsung LE52A656-problemem jest każdorazowe włączanie. Na wyświetlaczu dekodera pojawia się napis " problem HDCP" a na ekranie tv-"telewizor nie zapewnia ochrony przed kopiowaniem", czy jakoś tak. Trwa to około 5-7 sekund, poczym wszystko wraca do normy. Irytujące:twisted:

Witam.Próbowałeś kabla HDMI w wersji 1.3? Zgodnie z instrukcją dekodera taki kabel obsługuje protokół HDCP.
 

nig

New member
Samsung 32A656

Mam n-kę od tygodnia. Potwierdzam, że działa na Samsungu 32A656. Na starcie mam komunikat "Twój telewizor nie zapewnia ochrony przed kopiowaniem (HDCP)" ale po paru sekundach znika i jest w miarę ok - w miarę bo zdażają się 2-3 sekundowe przerwy w dzwięku. Raz po odpaleniu miałem tylko zielony i żółty kolor na zmianę (pionowe paski) ale po wyłączeniu i włączeniu TV jak i nboxa wszystko wróciło do normy (nie wiem czy to była wina nboxa czy TV). Mój kabel to HDMI Profigold 10002 i nie da się go idealnie włożyć do nboxa gdyż obudowa końcówki zachacza o inny port ale sygnał jest więc chyba wystarczająco głęboko wchodzi. Na noc muszę wyłączać nboxa z sieci bo zasilacz piszczy - te piszczenie to jakaś plaga ostatnio w urządzeniach elektronicznych.
 

ALEX-77

New member
Na Samungu LE40A756 po HDMI nie działa wywala komunikat o HDCP na paru kablach HDMI sprawdzane i lipa:(
 
Ostatnia edycja:

krosmen67

New member
Problem Hdcp

Witam! Ja w odpowiedzi wyjątkowo mam taki problem : :confused:od tygodnia mam tuner n nbox recorder i nowy tv samsung 656 i po połączeniu tunera z tv kabelkiem HDMI na tunerze wyskakuje komunikat " Problem z HDCP" !!! Byłem w salonie n i tam chodzi u mnie za chiny!!! MIAŁEM KABELEK hdmi 1,3 ZA 80 zeta w soalonie powiedzieli żeby kupic tanszy wymieniłem na tańszy i również nic z tego Dzwoniłem na info n-ki /15 minut z komórki sit!!/ Kobitka powiedziała że niektóre tv mogą miec problemy z tym i żebym połączył kablem komponentem, a co z jakością ?? Co mam robić czy jest jakieś inne rozwiązanie o którym nie wiem, czy jest to powód do rozwiązania umowy z n? POMOCY :sad:
 
Do góry