TV HD w polskiej TK Multimedia

Wieslav

New member
Co te MULTIMEDIA WYPRAWIAJĄ?!
Znów nie ma telefonu, telewizji cyfrowej itd.
Wczoraj byłem umówiony na przyjście fachowca z MULTIMEDIA , bo wcześniej też nie maiłem telefonu i telewizji cyfrowej.
Nikt nie przyszedł - chyba dlatego że wszystko wróciło do normy!!
Pytanie tylko czemu jeśli mają problemy techniczne nie chcą się do nich przyznać.
Podobno "walnął " im jakiś świadłowód i to jest powodem "problemów" tylko nikt o tym z MULTIMEDIA nie informuje jak się do nich telefonuje - TAKIE ZACHOWANIE JEST TO BARDZO WKURZAJĄCE !!
 
Ostatnia edycja:

Dru

Moderator
ktoś zauważył jakieś polepszenie w obrazie w cyfrowej Multimedii? Bo ja jak na razie niestety nie. No może minimalną.

A do VOD jakbym nie miał dostępu bo wyskakuje mi błąd SI22. Wie ktoś może co może oznaczać?
 

xolzok

New member
Bez reklam
Jakość DTV

Niestety od kilku dni występują problemy z odbiorem niektórych kanałów. Występuje brak obrazu lub jego haczenie.
Czy macie podobne problemy?
 

Dru

Moderator
ja mam co chwilę jakiś problemy z ich "cyfrówką". Pierwszy program po włączeniu trzeba przełączyć na inny, bo rwie się obraz podobnie do kiepsko chodzącej gry na PC. Nieraz też w ogóle obraz znika i pojawiają się tak zwane mrówki. Miało być lepiej a jest gorzej. Nie wiem co to za polityka :confused:
 

melon44

New member
Multimedia i ginące kanały;

Witam wszystkich;

Od tygodnia jestem "szczęśliwym???" posiadaczem pakietu MM: "Należy Ci się DTV za 1zł". Powiem szczerze, że po tygodniu użytkowania sprzętu mam mieszane uczucia:

1. Sporadyczne przywieszanie się obrazu -> dopóki nie nagrywam, to daje się z tym żyć;
2. Problem poważniejszy to ginąe kanały. Wygląda to w ten sposób, że nie mam możliwości oglądania kanału TV1000. Dzwonię do znajomego, u niego OK. Restart DTV i modemu. Efekt? TV1000 - OK, ale brakuje np. Playboy TV. Na ekranie TV aktywny komunikat: " BŁĄD E02. Ten kanał jest niedostępny. Proszę wybrać inny kanał". Ponowny Restart nic nie daje.

Czy ktoś z szanownych Forumowiczów natknął się na podobny problem? Jeżeli tak, to bardzo proszę o pomoc.

TV - SHARP 42XL2E, podłączony przez HDMI. NG HD super.

Pozdrowienia
Mariusz
 

xolzok

New member
Bez reklam
Jakość DTV

Niedługo mam DTV lecz zdążyłem się już trochę zrazić. Od kilku dni codziennie brakuje jakiegoś kanału. Niedawno dwa dni brakowało NGC HD. Potem np. brakowało TVP2, TVN 24. Co chwila ginie jakiś kanał. Czasami spada jakość obrazu (wiesza się i kostkuje). Chyba MM nie radzi sobie z technologią choć oferują ją od kilku miesięcy. Wytrzymam póki płacę 1 zł miesięcznie ale za dwa miesiące chyba do nich zadzwonię i wyrażę swoją opinię. Nie mam zamiaru płacić 19 zł miesięcznie za "cyfrową" jakość w wydaniu Multimedia Polska.
 

Wieslav

New member
Niedawno odwiedziłem znajomego na Osiedlu Radogoszcz-Wschód w Łodzi, który ma osiedlową kablówkę. Pomogłem mu podłaczyć nowy telewizor LCD marki TOSCHIBA z pełną rozdzielczością.
Zostałem pozytywnie zaskoczony jakością odbieranych kanałów.
Według mojej wzrokowej oceny jakość obrazu (sygnału) była lepsza a napewno nie gorsza niż obraz cyfrowych kanałów MULTIMEDIA.
Widać więc z tego, że można tak to zrobić aby sygnał nawet analogowy był odpowiodnio dobry i bardzo dobrze go oglądać na dużych odbiornikach TV. Natomiast MULTIMEDIA dają "kichę" analogową a za cyfrówkę każą dodatkowo płacić pod warunkiem że ma się pełną analogową - nie dziwię się że nie którzy przechodzą na "talerz"!!

P.S. Najgorsze jest jeszcze to, że nie chcą się przyznawać do oczywistych swoich "niedoróbek".
 
Ostatnia edycja:

przemas45

New member
Na stronie multimedii jest info o dołączeniu na święta kanałów NonStop Kino i NonStop Kino HD.
Ciekawe, czy będą dodatkowo płatne i kiedy dołączą je do oferty, bo narazie dzwoniłem do nich i konsultanci nic nie wiedzą.
 

jazyl

New member
przemas45 napisał:
Na stronie multimedii jest info o dołączeniu na święta kanałów NonStop Kino i NonStop Kino HD.
Ciekawe, czy będą dodatkowo płatne i kiedy dołączą je do oferty, bo narazie dzwoniłem do nich i konsultanci nic nie wiedzą.
Skąd masz takie informacje? Na stronie multimedii nic na ten temat nie ma

Pozdrawiam
 
N

neox

Guest
Spokojnie panowie, na swieta owszem ale przeciez od 24.12 sa swieta ;)

Co do tych dwoch programow, to prawdopodobnie kanal Non Stop Kino HD bedzie dodatkowo platny.
 

przemas45

New member
neox napisał:
Spokojnie panowie, na swieta owszem ale przeciez od 24.12 sa swieta ;)

Co do tych dwoch programow, to prawdopodobnie kanal Non Stop Kino HD bedzie dodatkowo platny.
Mam nadzieje, że kilka dni bedzie w promocji, aby zobaczyć co tam nadaja i w jakiej jakości.
 

Thomy

New member
Ale przecież nigdzie nie jest napisane o które święta chodzi :)
A tak na poważnie to te programy pojawią się dopiero po świętach :(
 

Banzai

New member
Witam.
Trafiłm na ten temat szukając czegoś na temat cyfrowej TV oferowanej przez MM. I w takim razie i ja wyrażę swoją opinię. Wczoraj miałem instalację tej usługi. Po wszystkim, kiedy to już usiadłem wygodnie w fotelu i zacząłem skakać po programach, moje oczekiwania przerosły to co zobaczyłem. Na pierwszy rzut oka programy w tej samej jakości co w analogu, a jedyny program w full HD jakoś specjalnie mnie nie urzekł. Oczywiście mam LCD w full HD i oczekiwałem dużo lepszej jakości. Może to moje rozczarowanie wzięło się stąd, że do tej pory oglądałem filmy w systemie HD, a tam trudno o utrate jakości po kablach. No właśnie, dekoder do LCD podłączony jest przez HDMI, także tym bardziej spodziewałem się czegoś lepszego.

Chociaż jak dziś już ochłonąłem i spojżałem na obraz bardziej przychylnym okiem, to jednak możliwe, że obraz jest lepszy, ale nie na wszystkich programach. Jednak poczekam, co MM jeszcze zrobi w kierunku rozwoju tego systemu. Jeśli nie będą się zbytnio rozwijać, po roku, rezygnuję i wybieram najlepszą ofertę z "talerzem".

Co do VOD, to tak jak już zostało naisane - tragedia. Jakość filmu jak VHS, ceny za w miare dobre filmy, wysokie, a to co zostało dane za darmo, to zwiastuny filmów. Porażka.

Pozdrawiam Wszystkich i szczęśliwego nowego roku życzę.
Sławek
 
Do góry