TV do X360

poli811

New member
witam wszystkich, jestem szczęsliwym posiadaczem xboxa razem z kinectem i chciałbym kupić dobry TV. Mieszkam w UK i mam do wydania do 600 funtów. Chciałbym żeby przekątna była w granicach 40-46 ". Tv będzie używane do grania na konsoli, oglądania Tv od czasu do czasu oraz filmów z usb. Proszę o waszą pomoc. Dziękuję
 

bugger

New member
Witam czy ktoś mógłby mi doradzić jaki telewizor 32", 2200 zł wziąć do xboxa 360? Zależy mi żeby nie było widać efektu input lag.
 

Namikadze

New member
Witam.
Mam Xboxa 360 slim podłączonego pod telewizor Sharp Aquos LC-22LE320E, może nie jest to duży tv, ale polecam wszystkim, naprawdę bardzo dobry sprzęt.
 

AxelKing

New member
Polecam Samsung c650 i posiadam wii oraz ps3 i jakość jest wyborna. Zwłaszcza w ps3 robi to super wrażenie. Poza tym telewizor mega wypas ... i cena tez super
 

Jann

New member
może input lag ma duży ale też uważam, że seria c650 bardzo dobrze sprawdza się pod konsolą. Zawsze jest game mode (ok. 40 ms) dla wymagających choć i tak pewnie to dla nich za dużo :) Jak gram online to wtedy przełączam na game mode.
 

panborysek

New member
Samsung LE40C650 posiadam i lag jest na poziomie 43 ms i jest jest dość odczuwalny,normalny użytkownik jak nie ma porównania z innymi tv to sie przyzwyczai ale jak zagrasz na np Samsung PS50C7000 input lag 20ms lub Panasonic TX-P50VT30 lag 21 ms lub monitor Samsung SyncMaster P2370H input lag 23 ms(grałem na wszystkich) to zauważysz laga w samsungu c650 i komfort z grania drastycznie spadnie przez te opóżnienia.Do grania na konsoli raczej plasma lub lcd z lagiem poniżej 30 ms.
 

mikeman

New member
Dobrzy ludzie, a pomożecie i mi?

Szukam TV/ Monitora z Tunerem DVB-T (MPEG4) o rozmiarze 22-32".
Budżet mam raczej skromny: 600-850 zł (z marginesem dla jakichś wyjątkowo wartych nabytków), więc nie spodziewam się nie wiadomo czego. Tak naprawdę będę go używał do oglądania TV i grania na Xbox 360. Z tego, co wyczytałem wydaje mi się że kluczowym będzie input lag jak najmniejszy, tylko że niestety ten parametr nie jest podawany praktycznie nigdzie-trzeba szukać. Chciałbym kupić nawet 22" ale z input lagiem <30ms.
Zastanawiałem się nad Asus 22T1E (ale on ma bodajże 33ms), Samsung T22A300 (nie mam informacji o lagu) czy LG M2380D (też nie wiem). Mam jeszcze możliwość kupna Benq ML2441 ale tez nie wiem jak z opóźnieniem.
Pokój mam raczej nasłoneczniony, ale od czego są żaluzje :)
Z góry dziękuję.
PS. Jeśli chodzi o rozdzielczość to doszedłem do wniosku, po lekturze artykułów internecie, że Full HD nie będzie priorytetem a właśnei ten input lag no i tuner dvb-t.
 

kumo

New member
Wcisnę się w dyskusję z małym problemem. Otóż jak sprawa wygląda z graniem i input lagiem? Do teraz ( zachciało mi się przesiadać z crt) myślałem, że max lag do grania to 5ms, a tu nagle dowiaduję się, że 20 (panas vt30) jest nieodczuwalne.
 

mikeman

New member
Kupiłem w końcu Asusa 22T1EH, który ma teoretycznie input laga 33ms. Muszę przyznać że nie grałem długo, i w sumie tylko w Fife 11, ale nie widzę żadnych problemów. Wychodzi na to, że nie jestem progamerem.
Jak dla mnie morał jest jeden: brać jaki monitor nam pasuje pod innym względem, nie sugerować się input lagiem. No chyba że zarabiamy na życie grając z ludźmi :)
 

Gooner250

New member
Widziałem w ofercie MediaMarkt TV Samsung, 32 cale, LCD LED, Full HD, modelu nie pamiętam. Ale myślicie, że opłaca się kupować taki TV? Raty bez oprocentowania, atrakcyjna oferta, cena około 1500 zł.
Chodzi mi tylko o granie, telewizji oglądał nie będę.
 

edi730

New member
Pytanie w stylu : Widziałem fajny samochód w ofercie, miał ABS Poduszki elektryczne szyby itd. Modelu nie pamiętam ale kosztował 30000,- Czy warto? No i co doradzisz komuś ? Kolego pomyśl...
 
Do góry