TV do X360

Gooner250

New member
Dobra, poszedłem do sklepu i sam wybrałem. Nie ma opie*alania się.
Wybrałem Samsunga 32 Full HD UE32D5500 LED.
Nie widziałem go w akcji, ale telewizor wygląda pięknie, bardzo nowocześnie.
Poza tym mam zaufanie do tej firmy, więc na pewno się nada do konsoli.
32 to nie jest ogromny, ale do małego mieszkania idealny.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
no to "niezly" wybor, hehe, jesli tylko wyglada pieknie! kupowales dla wygladu, czy wspolpracy z konsola??? powodzenia przy wyborze reszty szprzetu, jesli takowy bedziesz kupowal
 

Gooner250

New member
no to "niezly" wybor, hehe, jesli tylko wyglada pieknie! kupowales dla wygladu, czy wspolpracy z konsola??? powodzenia przy wyborze reszty szprzetu, jesli takowy bedziesz kupowal

Pajacu, poszedłem, obejrzałem, wróciłem do domu, przeczytałem opinie, same znakomite.
Zresztą to Samsung, a który ku*a Samsung nowy źle by z konsolą współdziałał? Weź się zastanów człowieku co ty do mnie wypisujesz. To jeden z nowszych modeli, więc powiedz mi geniuszu co mogło by być nie tak?
Widzę myślenie cię za bardzo boli.

A TV polecam, znakomity wybór pod konsolę.
 

uki80

New member
Pajacu, poszedłem, obejrzałem, wróciłem do domu, przeczytałem opinie, same znakomite.
Zresztą to Samsung, a który ku*a Samsung nowy źle by z konsolą współdziałał? Weź się zastanów człowieku co ty do mnie wypisujesz. To jeden z nowszych modeli, więc powiedz mi geniuszu co mogło by być nie tak?
Widzę myślenie cię za bardzo boli.

A TV polecam, znakomity wybór pod konsolę.
sorry ale czegos nie kapuje. a co to znaczy ze samsung? to jakis wyznacznik jakosci jest? samsungi 3d seria 6 nawet nie maja full hd 3d a niby takie ladne :) sam kupilem prawie 4 lata temu samsunga 40A551 i po 1,5 roku sie zje**ł. na szczescie byla gwarancja door-to-door i wszystko zrobili. a mianowicie tv nie chcial sie wlaczyc. ciagle sie zapetlal. juz prawie sie wlaczal i nic z tego i tak w kolko. podobno to jakas piedrola ale jednak zawsze to wada. 2 panow co po niego przyjechali z serwisu powiedzieli, ze one wszystkie tak maja. teraz wiem, ze czasem kazdemu sie zdarzy bubla wypuscic. dla porownania moj ojciec ma plazme samsunga 42cale juz ponad 3 lata i nic sie nie dzieje a gra non stop. jak ja swojego lcd kupowalem to tez byl w miare nowy model bo za 40 cali dalem 3200 na necie. wniosek z tego taki, ze trza czytac testy i opinie urzytkownikow a i tak wszystko wychodzi po czasie. np. philips 7606 taki ladny i nowy a nawet nie ma konwersji z 2d do 3d.
 

Wihim

New member
Witam, szybkie pytanko.
Który TV lepszy do x360 i transmisji sportowych?


LG 42LM660S czy Samsung UE40ES6570 .


Z góry dzięki za odpowiedź.
 

xeo151

New member
Bez reklam
Sprawdź input lag i szybkość reakcji matrycy w TV, które bierzesz pod uwagę. Ja gram na Gt30 i nawet w szybkich grach jak np. ostatnio Vanquish jest rewelacyjny.
 

lucadore

New member
witam,

a ile to jest niski input lag? jaka jest granica?
i jaki to ma wpływ? clouding? czy coś innego?
sam sie zastanawiam czy plazma czy lcd
szukam czegoś pomiędzy50 a 60 cali i sie zdecydować nie mogę.

mam teraz starego panasa 42PY8 i na tym sprzecie biały jest szary i średnio mi sie gra w BF3
chcę ten tv oddać dzieciakom i wziąć coś większego.
stąd poszukiwania.

mam na celowniku dość duży rozstrzał cenowy:
samsung PS51E530
samsung PS51E6500
samsung PS60E530
sharp LC-60LE635
Philips 55PFL 5507

co wybrać?
a moze coś zupełnie innego
nie zależy mi w ogóle na 3D i WiFi
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja mam model 6007 philipsa, imput lag dość niski ja nie widzę jakiś problemów a ambilight jest świetny bardzo przyjemnie mi się na nim gra :)
 

jachuwks

Klub HDTV.com.pl
vip
Ja tam mam LG LM660 i jakoś nie narzekam, porównując do mojego starego Samsunga to niebo a ziemia, a wiadomo jak ktoś się będzie chciał przyczepić to i tak to zrobi.
 

RealG

New member
Odkopię trochę temat. Tak jak wyżej, poszukuję telewzora 32 cale do grania. Ważne żeby miał fullHD i jak najmniejszy input lag i żeby nie było rozmyć w dynamicznych grach. Cena do 1700 - 1800 zł
 
Do góry