TV 55/65 cali do konsoli/ncplus/netflix do 4000/5000 zł

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ACE2 - masz wiele możliwości.
LG 65Nano 913 da Ci najwięcej radości.
Chyba że dołożysz do Oleda!.
 

ace2

New member
ACE2 - masz wiele możliwości.
LG 65Nano 913 da Ci najwięcej radości.
Chyba że dołożysz do Oleda!.


KiKi co to są te wtyczki w gratisie? No chwilowo LG ma przewagę, nikt specjalnie nie protestuje nad tym wyborem. Jedynie szkoda że nie ma androida bo apke do monitoringu mógłbym wgrać.


TCL jest opcją zastępczą gdy rozważam Samsunga lub Sony. Philips odrzucam z powodu jego wad płynności i szeroko komentowanej awaryjności choć Amilight to piękna sprawa.
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i lipa. Po aktualizacji nastąpił kolejny restart..... więc trzeba będzie się pożegnać z TV i szukać alternatywy, a wielka szkoda bo pomijając pewne niedociągnięcia byłem bardzo zadowolony z korzystania z tego telewizora.
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jutro podjadę do sklepu, z tego co pamiętam mieli na stanie LG BX 55 cali, zapytam jeszcze o Samsunga Q80T. Na bank dostępny jest LG Nano 913/917 ale ten szary-czarny i blooming.... a tak to już nie mam pomysłu, ewentualnie zwrot kasy i powrót do 11 letniego LCDka :D
 

ace2

New member
Model Q77 jest ok , tylko w testach piszą że to całkowicie podstawowy a wyższe modele mają już ceny bliższe OLED.
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wydaje mi się że q80t jest w akceptowalnej cenie, skoro bierzesz pod uwagę Nano 913/917. Kosztuje teraz 5000 za 65 cali, Nano trochę taniej z 200-300 zł. No i zostaje OLED :D A q77 czy q74 widziałem za ok 4200-4400, więc może warto byłoby dołożyć do q80.
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jutro mam dostać inną sztukę, zobaczymy, jeśli zauważę jakieś niepokojące oznaki typu cykanie podczas standby w kolejnym egzemplarzu to znaczy że te problemy mogą dotyczyć większości xh90....... wyjdzie na to że traf na dobry egzemplarz to jak wygrana w lotto :D
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
jeśli rozumie to wymieniłeś Sony na inne Sony xh90 i teraz wymienisz na kolejne? hahahahahahhaa

Nieeee ;p Ten egzemplarz od początku mam. Miałem parę restartów i cykanie w trybie standby, po najnowszej aktualizacji poprawiło się na tydzień.... i teraz wróciło. Także to będzie pierwsza i ostatnia wymiana na inną sztukę xh90. Jeśli przy drugiej sztuce te problemy będą występować to już skutecznie "wyleczę" się z XH90.
 

ace2

New member
Ja czekam z zakupem do 10 grudnia. Mam 4k i dołożę , może jeszcze soundbar 2.1 z tych tańszych rozsądnych i uchwyt na ścianę. Ciągle nie wiem co kupić, LG prowadzi choć chciałbym androida żeby apki instalować , w sumie to jedna do monitoringu.
 

K_O_z_a

New member
Dlatego ja jednak kupiłem q74 bo nie chciałem czekać jak zostanie to w Sony poprawione

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry