TV 55/65 cali do konsoli/ncplus/netflix do 4000/5000 zł

SDman

Banned
Przecież wkleiłem link w dwu sklepach było tak samo.
Wcześniej testowałem LG B9 na procku Alpha 7 gen2 i też to wyłapałem.
http://www.hdtv.com.pl/forum/1592796-post3.html


ps.
oczywiste jest, że jak nie masz porównania 1:1 to o tym nie wiesz.
Nano to IPS i to pewnie wiesz co również nie oznacza , że musi być źle z czernią
Posaidany Philips 9664 z 2009r miał fantastyczną czerń, a był na IPS.
 
Ostatnia edycja:

kola01

Well-known member
Bez reklam
Czyli znowu Q77T bo Q80 jest w klasie B i to mnie trochę odrzuca, Sony te cykanie i restarty :(

Mam od 2 tygodni XH9505. Nie mam żadnego cykania ani żadnych restartów a magluję ten TV codziennie i bardzo intensywnie. Wszystko działa niezwykle sprawnie, szybko i płynie. Obraz jest fantastyczny. Polecam.
 

K_O_z_a

New member
Różnice są między Q70 a Q80 nieduże. Na pewno jednak wyższa seria ma podświetlenie punktowe czego chyba Q70 nie ma o ile dobrze kojarzę. A to może być jednak wartość dodana.

A Ty w sumie jesteś zadowolony z wyboru?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Jestem zadowolony bo używam tylko do konsoli więc za cenę która dałem jest ok

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka
 
Byłem dzisiaj w Media Markt i akurat ustawione były koło siebie:


OLED LG BX3
Sony modele 9005 i 9096
LG Nano 913

i Q80T


powiem Wam, że ciężki orzech do zgryzienia :)



Czy ktoś z Was wie, czy Sony 9005 też ma HDMI 2.1 po aktualizacji czy tylko 9096?


Pozdrawiam
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Byłem dzisiaj w Media Markt i akurat ustawione były koło siebie:


OLED LG BX3
Sony modele 9005 i 9096
LG Nano 913

i Q80T


powiem Wam, że ciężki orzech do zgryzienia :)



Czy ktoś z Was wie, czy Sony 9005 też ma HDMI 2.1 po aktualizacji czy tylko 9096?


Pozdrawiam

9005 i 9096 to jest to samo, różnią się tym że przy 9096 możesz nóżki założyć na dwa sposoby. Więc oba modele miały aktualizacje do hdmi 2.1

Oglądając TV w markecie to zawsze ciężki orzech do zgryzienia, najczęściej są tam materiały demo o wysokiej rozdzielczości plus ustawiony tryb sklepowy, co innego gdy ma się TV w domu i na spokojnie popróbuje go z różnych źródeł, posprawdza jak się sprawuję oprogramowanie itd
 
Ostatnia edycja:
I który wyglądał najlepiej?


Ciężko jednoznacznie powiedzieć. Każdy wydaje się być super. Jedynie Phillips odpadł, który też był, bo jednak jakoś tak najmniej mi się podobał.


@daroquaresma


Dzięki za odpowiedź z Sony. Co do sklepowych "pokazów" to jestem świadomy jak to wygląda..... i teraz się zastanawiam co wybrać.


Np. OLED BX3 przy zakupie smartwatcha (moja mam kupuje) jest do kupienia za niecałe 4100zł, a na przykłąd LG Nano serii 900 (są 3, 913, 917 i 903) przy takiej samej transakcji jest za nieco ponad 3500zł plus za 1zł dostaje się słuchawki o wartości 450zł, których nie potrzebuję ale jakby je sprzedać, to TV wyjdzie niecałe 3100zł...... wiem że tutaj IPS jest, ale z kolei niższe koszty a ja też na początku chciałem się zmieścić w kwocie do 3000zł :-D a teraz już mówię o cenie nawet 4000zł. Nie wiem tylko czy jest sens tyle płacić za TV, który za kilka lat i tak pewnie zmienię. Przy Nano boję się tylko, że będą jakieś problemy (może inne z serii 900 nie mają takich problemów jak 913?).


Samsung z kolei sam na stronie media expert jes teraz o 200zł taniej z kwoty 3999zł.


Sony z kolei nie wchodzą w promkę i tutaj 9096 kosztuje 3999zł a 9005 kosztuje 3549zł.....


Kurde mętlik już mam w głowie.....
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeśli rozstaw nóżek nie jest dla Ciebie istotny to nie ma sensu dopłacać do xh9096. Ale mając zamiar zmienić TV za parę lat to może kup coś z niższej serii, np. Samsung q74/q77t albo lg nano 863/867.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 
Pisząc za kilka lat, miałem na myśli tak przynajmniej z 5-10 lat (może jestem naiwny, ale obecny Panasonic jest u mnie od 9 lat).



Prawda jest taka, że jak mam płacić 4 koła za lcd, to wolę już w promocji kupić Oleda. Tyle że boję się czy wytrzyma tyle lat ile bym chciał.


Może faktycznie skupie się na TV do 3500zł i wtedy zostaje mi coś wybrać między XH9005 a LG Nano serii 900 (tutaj w promce z innym zakupem na media expert).


A czym różnią się te z serii 800 od 900 z LG Nano telewizory?
 

ace2

Member
Wszyscy jeździcie po LG nano bazując na informacjach z sieci, ale nikt z was go nie ma to trochę hipokryzja. Nakręcacie się na Sony z re. Samsungiem. TCL pomijanie bo wogóle nic o nim nie wiecie a to też fajny TV tylko firma nie trendy. Zapytam czy wiecie kto produkuje dla Sony? Bo jak się dowiecie to może inaczej spojrzycie na tą markę a zwłaszcza Samsunga:)
 

rafallo777

New member
Nano wyglada tragicznie. Test ruskiego to pokazal I philips 8535, czy sony xh80 zjadaja nano, nawet 91x na sniadanie.
Nano jedynie ladnie w sklepie swieci. Ale jak kazdy tv poza Samsungiem.

A najlepsze bylo to.
W ME Samsung przy Philipsie wygladal jak mydelniczka.
W RTV AGD Philips przy Samsungu wygladal jak popluczyny.
W ME polecali Sony I Philipsa.
W RTV koles polecal, wrecz gadal tylko o Samsungu.
 
Do góry