Tv 32" z matryca natywna 100Hz

shavo83

New member
Jeśli masz jeszcze gdzieś H - to był extra telewizor . To poprzednik modelu J6200. Tylko sprawdź przed zakupem:
http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/116935-gwarancja-samsunga-uwaga.html

Czy oprucz odswiezania 400hz,600hz i 700hz czyms jeszcze sie te modele roznia?
Ktory najlepiej wypadal w testach i czy wszystkie maja natywne 100hz?
Najlepiej cenowo wypada UE40J6240 ktory jest niewiele drozszy od pozostalych a ma najlepszy Clear Motion Rate 700 Hz.Czy tym mam sie kierowac? Roznica 50zl to zadna roznica.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak , ma najlepsze z podanych modeli skalowanie, czerń i obróbkę.
Ale tak jak pisałem raczej trudny do zdobycia.
 

shavo83

New member
Czyli ewentualnie gdybym się decydował na 40" to który model? Bo jak sami zauważyliście 32" z matryca natywna 100Hz nieosiągalne juz.
 

shavo83

New member
Panowie prawdopodobnie w piątek musze dokonać zakupu tv,będę wybierał w wymiarach 32"-40" w zależności od dostępności modelu. Oczywiście biorę pod uwagę tylko natywne 100Hz i tu znów prośbą o maksymalne zestawienie tv z waszej strony. Wiem ze powtarzam się i już pewne typy tu padły ale... No właśnie,jest problem z dostępnością towaru. Bo np samsung h6400,j6200/6300 te modele są juz praktycznie niedostępne lub pochodzą z ekspozycji,wiec odpada taki zakup. Natomiast zdając sobie z takiej sytuacji sprawę, jestem skłonny zwiększyć budżet do 2 tys ale ani grosza więcej. I teraz pytanie,jeżeli nie w/w modele to które mam brać pod uwagę i w jakiej najlepiej kolejności? Czy warto zainteresować się np modelami samsunga j6240? Czy np ju6400,k6300? Lub wasze typy? Sam nawet nie mam pojęcia czy te modele mają wogole natywne 100Hz. Oczywiście to nie musi być samsung,mogą być inni producenci.

Aha i najważniejsza sprawa to ze zakupu będę dokonywal na miejscu w sklepie a nie zakup internetowy.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z nowych modeli najtańszy model 4K i 100Hz masz Philipsa 43PUS6501.
Teraz jest w extra cenie.
Inne firmy z modeli 2016 modele 100Hz 4K mają od ceny najniższej 4500 zł
 

shavo83

New member
Z nowych modeli najtańszy model 4K i 100Hz masz Philipsa 43PUS6501.
Teraz jest w extra cenie.
Inne firmy z modeli 2016 modele 100Hz 4K mają od ceny najniższej 4500 zł


Kiki nieprawda,przecież widziałem modele 4k 40" w cenie 2000/2200 nawet linki dawałem. Poza tym,max 40" i nie więcej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry