Tv 32" z matryca natywna 100Hz

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale jakie linki bo nic nie znalazłem.
I podaj modele 4K i 100 Hz - 2016 bo ja takich nie znam do 2,2 tyś zł.
Chętnie się dowiem .
 

shavo83

New member
Ale jakie linki bo nic nie znalazłem.
I podaj modele 4K i 100 Hz - 2016 bo ja takich nie znam do 2,2 tyś zł.
Chętnie się dowiem .

kiki sory za omylke,mialem namysli nie linki tylko te modele ju6400,k6300 ale tak jak napisalem,nie mam pojecia czy maja matryce 100hz.
Poza tym podaliscie mi sprzet za 3000-4000tys a ja mam budzet 2tys i 40" max ewentualnie szerokosc nie moze przekraczac 97cm czyli z tego co widze to np samsung 40" a LG 42"
najlepiej gdybyscie mi rozpisali modele 100hz a ja juz sobie wtedy porownam w sklepie jesli beda dostepne. Z gory dzieki
 

shavo83

New member
No i dupa,byłem dziś w kilku sklepach ale tv nie kupiłem. Modelu j6200/6300 albo całkowity brak albo ostatnia sztuka lub ekspozycja. H6400 to już wogole wymazane wszędzie. LG 42LF652V również w sklepach które odwiedziłem,nie mają i nie będą mieć. A były to punkty euro.com,mediaexpert,mediamarkt. Jedyne co to sprzedawca zasugerował mi model samsunga j6240 który podobno też ma natywne 100Hz. I teraz pytanie,czy warto ten model chwytać czy też jest to gorszy tv od pozostałych czyli j6200,h6400?
Zaczynam się zastanawiac czy pomyśleć trochę przyszłościowo i poczekać do wiosny na nowe serie i zakupić tv 4K? Czy może juz teraz da rade coś wybrać do 2tys 40" i prawdziwe 100Hz? Jedyne co znalazłem w tej kwocie to
http://m.ceneo.pl/Telewizory/Przeka...e/Rozdzielczosc:4K_UHD;m1600;n2150;0112-0.htm

Niby wybór jakiś jest,ale czy warte zainteresowania?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam z tej Twojej listy nie znam tego HAIER LE42,pozostałe prawdopodobnie są na matrycy natywnej 50 Hz....
 

shavo83

New member
Witam z tej Twojej listy nie znam tego HAIER LE42,pozostałe prawdopodobnie są na matrycy natywnej 50 Hz....

No właśnie nie wiem jak to jest,sprzedawca poinformował mnie ze model j6240 posiada matrycę 120hz,ale nie mam tego jak sprawdzić. Jeżeli miałbym się sugerować ze to nowszy model j6200 to czemu miałby nie mieć takiej właśnie matrycy? Ktoś może po potwierdzić?
 

bluray

Banned
Matryce tanie SAMSUNG DISPLAY są 50Hz.
Proste ja DRUT:
Kup monitor z tunerem DVB TV. Jest ofert w sprawie dość dużo.
Jeżeli myślisz, że wydymasz na cenie resztę świata to się mylisz. Bóg z Tobą i ceną.
 
Ostatnia edycja:

shavo83

New member
Matryce tanie SAMSUNG DISPLAY są 50Hz.
Proste ja DRUT:
Kup monitor z tunerem DVB TV. Jest ofert w sprawie dość dużo.
Jeżeli myślisz, że wydymasz na cenie resztę świata to się mylisz. Bóg z Tobą i ceną.


Kolego to ze ty masz większe pojęcie na temat matryc niż ja,nie znaczy ze jesteś Bogiem. Mam inne poważniejsze zajęcia niż badanie matryc tv. Dlatego właśnie jestem na tym forum i założyłem temat,żeby otrzymać jakieś wskazówki,podpowiedzi.

Co do monitora,to nie jest mi potrzebny bo w gry będę grał rzadko. Tv to nie monitor a monitor to nie tv.
 

shavo83

New member
Według displayspecifications j6200 ma 120mhz. To j6240 chyba też

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka


No właśnie,i takie też info udzielił mi sprzedawca gwarantując ze j6240 ma 120Hz.
Opłaca się czekać na nowe plazmy 2017? Pewnie ceny będą kosmiczne. Ciekawy jestem też nowych Ledów na wiosnę. Może warto się wstrzymać te kilka miesięcy,jak myślicie?
 

Frog_PL

New member
No właśnie,i takie też info udzielił mi sprzedawca gwarantując ze j6240 ma 120Hz.
Opłaca się czekać na nowe plazmy 2017? Pewnie ceny będą kosmiczne. Ciekawy jestem też nowych Ledów na wiosnę. Może warto się wstrzymać te kilka miesięcy,jak myślicie?

Plazmy znow maja byc produkowane ? Skad te info ?
 

shavo83

New member
Piszą tu niektórzy ze nowy rok to może być znikoma ilość tv Full HD a nawet brak z matrycami natywnymi 120Hz. Nie wiem czy sugerować się tymi pogłoskami i zakupić tv teraz czy jednak poczekać co przyniesie nowy rok? W necie ogólnie cisza odnośnie nowości 2017,ale chyba jeszcze za wcześnie na takie wieści. Co sądzicie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W 2017 roku może nie być już żadnych modeli fullhd, bo matryce kosztują drożej niż matryce 4K. No może zostaną jeszcze modele 32" z fullhd.
Dlatego przyśpieszenia na 4K podwoi się.
A o nowych modelach 2017 pisać się będzie dopiero po targach Ces w Las Vegas.
 

shavo83

New member
Właśnie doczytałem ze ten panasonic ma matryce 120Hz i do tego aktywne 3D,chyba że się mylę. Czym różnią się modele Panasonic 40DS630 vs Panasonic 40DS630E? Co oznacza literka E na końcu? I dlaczego mi go nikt nie polecił wcześniej? Panasonic to zło czy co...
 
Do góry