Transformers: Ostatni Rycerz(2017)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nawet Wall-E jest ;)
Widzę, że średnia wieku też spada wprost proporcjonalnie do poziomu kolejnych części ;)
A pomyśleć, że kiedyś mieliśmy Megan Fox.
Bay widać wie co robi, obecny target to 15-latki.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety ale chyba będzie jeszcze gorzej niż poprzednio.. może efekty z każdym Transem są lepsze i dźwiękowo kolejne części też są lepsze, ale jako film coraz gorzej.. a zamiast fajnej dziewczyny dawać dzieci to już przesada na maksa..

Dobry krok zrobili w Loganie że dali od 18 lat bo zupełnie inaczej się ogląda.. nawet sam główny bohater oddał część swojego honorarium w zamian za to żeby zrobić od 18 lat.. na pokrycie ewentualnych strat że dzieciaki nie mogą oglądać w kinach..można ? - Można ..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale szkoda,że nowa część Transów będzie kierowana bardziej dla młodzieży.
Nie to co pierwsza,dla dorosłych,no bo przecież Megan wypięła się tam ze 2 razy :mrgreen:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak piszesz Kolego.. w takim filmie fajna dziewczyna - sexi misia :) musi być - lepiej się ogląda.. A M. F. jest świetna..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Idę do kina i jeszce kupię na BR a do tego nie wiem czy nie skoczę na 4DX czy jak tam to się nazywa ..

w końcu musi być ten pierwszy raz.. :- ) 43 roku życia ale kiedyś trzeba..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tego nie da się zrobić :- ) ale powiem Ci że jak sięgnę pamięcią to może ze 3-5 razy mi się zdarzyło że dodatki obejrzałem tuż przed obejrzeniem filmu.. albo oglądam powiedzmy tydzień lub kilka dni wcześniej , albo po obejrzeniu filmu..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak czy inaczej, też kupuje.
Zauważ, że Misie co raz młodsze, albo my się starzejmy.
Brakuje Meganki jak nic, ale skoro Marky Marka obsadzili, to dlaczego nie dorzucili Alby?
Sam zaliczyłbym dodatki jak nic ; )
 
Do góry