Transformers: Ostatni Rycerz(2017)

Kejup

Member
Bez reklam
No żeby tak wyglądać to dużo trzeba jeść wszystkiego :)
A tak na poważnie dzisiejsza kulturystyka poszła w złą stronę. Przez HGH itd. rosną potwory z wielkimi brzucholami. Mnie zawsze kręciła siła. Przy moim wzroście 173cm ważyłem 85kg i wyciskałem 150kg, na biceps (na modlitewniku) 90kg. Martwego i przysiadów nie cisnąłem na maksa bo zacząłem bawić się w siłownię po 30tce i bałem się o kontuzje a tu jak na złość poszedł bicek :-( Teraz ważę 79kg i już prawie flagę opanowałem i inne figury. Pozdro!
 

Kejup

Member
Bez reklam
No żeby tak wyglądać to dużo trzeba jeść wszystkiego :)
A tak na poważnie dzisiejsza kulturystyka poszła w złą stronę. Przez HGH itd. rosną potwory z wielkimi brzucholami. Mnie zawsze kręciła siła. Przy moim wzroście 173cm ważyłem 85kg i wyciskałem 150kg, na biceps (na modlitewniku) 90kg. Martwego i przysiadów nie cisnąłem na maksa bo zacząłem bawić się w siłownię po 30tce i bałem się o kontuzje a tu jak na złość poszedł bicek :-( Teraz ważę 79kg i już prawie flagę opanowałem i inne figury. Pozdro!
 

pantomima

Banned
No żeby tak wyglądać to dużo trzeba jeść wszystkiego :)
A tak na poważnie dzisiejsza kulturystyka poszła w złą stronę. Przez HGH itd. rosną potwory z wielkimi brzucholami. Mnie zawsze kręciła siła. Przy moim wzroście 173cm ważyłem 85kg i wyciskałem 150kg, na biceps (na modlitewniku) 90kg. Martwego i przysiadów nie cisnąłem na maksa bo zacząłem bawić się w siłownię po 30tce i bałem się o kontuzje a tu jak na złość poszedł bicek :-( Teraz ważę 79kg i już prawie flagę opanowałem i inne figury. Pozdro!

Nie odleciales troszke z tymi ciezarami ?

Wyciskales 150kg na klatke to zn co - robiles serie tym ciezarem czy zwyczajnie udalo Ci sie wypakowac tyle na maxa ?
To akurat jeszcze jest realne , ale z tym modlitewnikiem przesadziles !

Na logike - przy wadze 85 , brales na lapy 90 kg ?? Musialbys miec poteznie silne rece, wrecz niewyobrazalnie silne !
To jest nieralne co opowiadasz , tym bardziej ze wykonywales to cwiczenie na modlitewniku co sprawia jeszcze wiekszy nacisk na technike , gdzie praktycznie pracuje sam biceps , nie ma wspomagania , gibania sie na boki , zarzucania ciezaru itp.Pracuja same rece .
Nawet mocno koksujac, jedzac typowe sterydy na sile takie jak : Trenbolon, Oxandrolon , Turanabol itp. .nie wyrobilbys takiej mocy zeby dzwigac na biceps 90 kg .
Wyobraz sobie ze podnosisz taki ciezar w pozycji stojacej na sztandze ...
Nie utrzymal bys tego ciezaru na rekach , wyrwalo by cie z butami do przodu przy tej wadze.
Modlitewnik daje stabilna pozycje , mozna sie zaprzec nogami , ale i tak przesadziles .

Robiac bicpes takim ciezarem , majac tak mocne ramiona , na klatke w takim wypadku cisnal bys duzo wiecej niz tylko te 150 kg .
Odleciales ;)
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Zwroc uwage na kulturyste ze zdj ,ktore wrzucil Piramida .
To Roelly Winklaar - wiadomo Zawodowiec , chodzaca zywa apteka .
Jego waga poza sezonem to nie wiem , zgaduje 150 kg - szczerze watpie zeby on robil biceps takim ciezarem na modlitweniku .
Zreszta mozna sie tego doszukac .
Tak ze sam rozumiesz ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
90kg na bicepsy to pewnie kolega podnosi bez zachowania chociażby pozorów techniki, szarpiąc całym ciałem. Widzę na siłowni ludzi, którzy podnoszą 35kg na triceps leżąc, po pokazaniu im prawidłowego ruchu nie są w stanie wykonać 8 poprawnych powtórzeń z ciężarem 15kg :D
 

Kejup

Member
Bez reklam
Tak mówię o jednorazowym wyciśnięciu. Serio tyle pocisnąłem. Ok może nie było to czysto techniczne pociągnięcie ale serio udało mi się 90 machnąć. Serie robiłem 70. Kumpel co pół życia na koksie stwierdził że muszę mieć strasznie silne plecy (muszę Wam przyznać trochę racji jeśli chodzi o sprzęt na którym ćwiczę, nie jest on w pełni profesjonalny i może dlatego da się oszukiwać). Klata tylko 150 bo tam już nie da się troszeczkę pokombinować. Teraz serie na biceps robię 60kg a klate 100kg. Nie ukrywam że rekordy robiłem jak szamałem kreatyne, aminokwasy itd. a przede wszystkim przedtreningówki na geranium (ostre mózgotrzepy).
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Pakolo - to jest 90 kg , na rece rozumiesz ? To jest zbyt duze obciazenie na stawy ramion , sciegna i cala reszte .
Ty chyba nie rozumiesz co zn wyniesc 90 kg rekami , wykonac poprawny ruch takim ciezarem...
 

pantomima

Banned
Tak mówię o jednorazowym wyciśnięciu. Serio tyle pocisnąłem. Ok może nie było to czysto techniczne pociągnięcie ale serio udało mi się 90 machnąć. Serie robiłem 70. Kumpel co pół życia na koksie stwierdził że muszę mieć strasznie silne plecy. Klata tylko 150 bo tam już nie da się troszeczkę pokombinować. Teraz serie na biceps robię 60kg a klate 100kg. Nie ukrywam że rekordy robiłem jak szamałem kreatyne, aminokwasy itd. a przede wszystkim przedtreningówki na geranium (ostre mózgotrzepy).

Czyli wychodzi na to ze jednak szaprnales ... ;)
Zaraz wyjdzie ze ....

Przepraszam, ale dla mnie jest nierealne to co opowiadasz , przy tej wadze .
Ze swojej str juz nic nie dodaje .
 

Kejup

Member
Bez reklam
Szkoda że nie chodziliśmy razem na siłkę bo nie wyszedł bym teraz na głupka :-( Wiem że klata to co innego ale kumpel (waga 95) macha ponad 200 a w koszulce 290 przy mnie wycisnął.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Pantomima wiem ile to 90 kg bo tyle podnoszę na klatkę. Nie żre koksu i nie bawię się w jakieś wyciskania bo moim celem jest trzymanie sylwetki, a nie ubicie się jak świnia masą z bębnem wywalonym jak Ferdynand Kiepski. Wydaje mi się to podejrzane, że chłopak wycisnął na modlitewniku 90kg bo ja nawet nie ruszyłbym sztangi z miejsca pewnie. Jak zaznaczałem wcześniej, wpadam, robię trening zachowując technikę, która ma kluczowe znaczenie i spadam. Po 7 latach treningu, przyjąłem zasadę 2 miechy pseudo masówki ze zwiększoną liczbą kalorii, następnie miesiąc treningu atletycznego ( 4 stacje po 3 ćwiczenia wykonywane jedno po drugim) i następnie miesiąc treningu regeneracyjnego. Efekty? Biceps na poziomie 40-41cm tkanka tłuszczowa w granicach 8-10cm. Aktualnie od 40 dni nie ćwiczę w ogólę, przerwa do nowego roku i obżarstwo:D

Suple: Białko, carbo, aminokwasy, glutamina, kreatyna i oczywiście witaminy+dieta ze zmienną ilością kalorii zależną od rodzaju treningu.

Czasem jak obserwuję chłopaczków na siłowni w jaki sposób wyciskają na klatę czy na martwym ciągu to życzę im w przyszłości krótkich kolejek do lekarzy:D
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Pantomima wiem ile to 90 kg bo tyle podnoszę na klatkę. Nie żre koksu i nie bawię się w jakieś wyciskania bo moim celem jest trzymanie sylwetki, a nie ubicie się jak świnia masą z bębnem wywalonym jak Ferdynand Kiepski. Wydaje mi się to podejrzane, że chłopak wycisnął na modlitewniku 90kg bo ja nawet nie ruszyłbym sztangi z miejsca pewnie. Jak zaznaczałem wcześniej, wpadam, robię trening zachowując technikę, która ma kluczowe znaczenie i spadam. Po 7 latach treningu, przyjąłem zasadę 2 miechy pseudo masówki ze zwiększoną liczbą kalorii, następnie miesiąc treningu atletycznego ( 4 stacje po 3 ćwiczenia wykonywane jedno po drugim) i następnie miesiąc treningu regeneracyjnego. Efekty? Biceps na poziomie 40-41cm tkanka tłuszczowa w granicach 8-10cm. Aktualnie od 40 dni nie ćwiczę w ogólę, przerwa do nowego roku i obżarstwo:D

I to sie nzawywa "zdrowe podejscie" :)
Fajnie ze potrafisz ogarnac co zn 90kg na klatke, jak rowniez fajnie ze rozumiesz jakim extremum bylo by robienie bicepsa takim ciezarem ;)
 

collider

New member
Bez reklam
Widze, ze zrobil tu sie maly kacik kulturystfiction ;). Maly prezencik dla was, zeby jeszcze bardziej was zmobilizowac ;):p
82775843.jpg
 
Ostatnia edycja:

Kejup

Member
Bez reklam
Ja od początku ćwiczyłem tylko na siłe. Sylwetka i takie tam mnie nie interesowały. Bakcyla złapałem od kumpla o którym pisałem (rekordzista Polski w wyciskaniu sztangi leżąc). Do tego stosowałem na prawdę mocne przedtreningówki (już takich nie robią).
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
I to sie nzawywa "zdrowe podejscie" :)
Fajnie ze potrafisz ogarnac co zn 90kg na klatke, jak rowniez fajnie ze rozumiesz jakim extremum bylo by robienie bicepsa takim ciezarem ;)

Robienie bicepsa takim ciężarem przynajmniej u mnie przypominałoby martwy ciąg. Całym ciałem próbowałbym to wyszarpać. Na siłowni liczy się zdrowy rozsądek. Z początku miałem ubaw z nowych osobników na siłowni, którzy jak małpy się zachowują na siłowni. Teraz jest mi ich żal b sobie ludzie nie zdają sprawy jakie to niesie ze sobą konsekwencje w przyszłości.

Collider
Skąd wziąłeś zdjęcie Kapusty?:D

Co do Kejupa nie będę próbował negować jego wyczynu bo widziałem już różne cuda na silowni i chyba tylko naga Jessica Alba czekająca na mnie pod prysznicem by mnie zaskoczyła.
 
Ostatnia edycja:
Do góry