Transformers: Ostatni Rycerz(2017)

collider

New member
Bez reklam
Transformers skonczylo sie na Kill'em all ;). Dwie ostatnie czesci to juz ogladalem z bolem. Ta serie, jeszcze moglby uratowac powrot Shia Labeouf.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaraz się odezwie nadworny macho i powie, że Shia taki nie męski, jejku jejku.
Ale pali licho Shia, niech wróci Megan ;)
 

Kejup

Member
Bez reklam
Shia trochę się zmienił, w teledysku Sia nie jest już dzieciakiem nawet moja żona myślała że to "król Leonidas z 300" :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie chcę się zalać jak świniak.
Swoją drogą,te "torebki" podałem dla rozeznania,bo ważę i szamię sypany ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piramida na śniadanie 3 opakowania płatków owsianych, 10jajek i 5 bananów. Ja staram się jeść makarony i inne węgle bo sam ryż to przejadłby mi się po 2 tyg.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tam wolę uprawiać coś bardziej ludzkiego :) basen, tenis itp.. a przy okazji mogę jeść normalnie .. ryż to jem ze 2 razy w miesiącu.. choć jak X lat temu bawiłem się w takie rzeczy to troszkę jadłem tego ryżu - ale średnio mi podchodzi.. potem jak dwóch zachorowało po tych rożnych puchach kupowanych to już dałem sobie spokój .. teraz tylko rekreacyjnie.. zresztą i tak odczuwam teraz kręgosłup .. ale jak ktoś młody może przerzucać żelastwo - teraz wolę sport typu tenis, koszykówka, narty czy też basen..
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Druga sprawa, że nie ma czasu na wszystko. Doba trwa za krótko. Teraz człowiek wraca do domu już ciemno pobiegać czy podźwigać się nie chce :/ Brakuje słońca coś jak Kal El ;) on też bez słońca nie dawał rady :p
 
Do góry