Transformers: Ostatni Rycerz(2017)

pantomima

Banned
Nie za duzo tych wegli ;), chyba ze masujesz na potege uwzgledniajac tzw. powiedzmy farmaceutyczna suplementacje ;) ( wiesz co mam na mysli )
.
W innym wypadku szkoda tylko jedzenia i czasu poswieconego na to wszystko .
Optimusem Prime i tak nigdy nie bedziesz, co najwyzej Bumblebe :p
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pantomima,mam w domu wagę,jak i miarkę do mierzenia pasa ;)

Poczytaj sobie dzienniki treningowe na SFD/KFD i zobacz ile tam jedzą :D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie od wczoraj twierdzę, że dobra MILFa nie jest zła! :D
choć norweskie blogerki też złe nie są, coś o tym wie Piramida :D
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No właśnie, jakiś czas temu zlikwidowano męski temat i tęskno nam za tym... :(
Już nie pierwszy temat zjeżdża na takie tory. Może jednak admin przywróci? :)
 

pantomima

Banned
Pantomima,mam w domu wagę,jak i miarkę do mierzenia pasa ;)

Poczytaj sobie dzienniki treningowe na SFD/KFD i zobacz ile tam jedzą :D

Faktycznie temat grubo odbiega od meritum watku i pasaowalo by zalozyc jakis odzielny , gdzie mozna by bylo poruszac tego typu bzdurne tematy.

Piramida-czytalem jak bylem maly , prenumerowalem Flexa , Muscle & Fitness i tym podobne .
Oczytalem sie , przetestowalem to i tamto , obecnie bazuje na doswiadczeniu jakiego nabylem przez te wszystkie lata .
Poznalem swoj organizm i wiem co najlepiej na niego dziala ;)
Cyferki,tabelki to tylko zalozenia jak mniej wiecej powinno to wszystko wygladac .
.
Dieta jednego sportowca nie koniecznie musi byc optymalna dla tego drugiego , przewaznie nigdy nie jest .
Kazdy organizm jest inny, inaczej toleruje,reaguje na bodzce z zewnatrz (dieta/trening...)

Na koniec dodam tylko tyle - pamietaj o Odbloku ;)
 
Ostatnia edycja:

Kejup

Member
Bez reklam
Koksy :)
A ja schudłem prawie 10 kilo odkąd zacząłem bawić się w street workout. Niestety zerwane ścięgno lewego bicka pokrzyżowało mi troszkę plany związane z siłką :-(

A jeśli chodzi o Transformery to idę na 100% do IMAXa. A na blu-ray może uda mi się juz obejrzeć po remoncie salonu i wymianie sprzętu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Koledzy proponuję wrócić do tematu - bo robi się bałagan ... piszmy już o konkretnym filmie.. bo stron już jest troszkę a o filmie 10 postów na krzyż..gdzie również do tego się przyczyniłem i chylę czoła..
 

pantomima

Banned
Wydaje mi sie , ze nie bardzo jest co dodawac w temacie tego filmu .
Jest to zwyczajna bajka bez fabuly, naladowana bajerami , wiec nie ma co podnosic bardziej merytorycznej rozkminy .
Przyjemna bajka dla oka jak i ucha z racji ilosci wygenerowanych komputerowo efektow wizualno/dziewkowych .
O czym tu wiecej dyskutowac ...
 
Ostatnia edycja:

Kejup

Member
Bez reklam
Ja liczę na to że ta część będzie bardziej mroczna tzn. będą ginąć ludzie, będzie krew itd. Nie będzie tak cukierkowo i śmiesznie jak w poprzednich częściach choć też je bardzo lubię poza tą ostatnią z dinobotami. I nie podoba mi się jak zmieniały się te ostatnie transy w jakieś kwadraciki.
 

Kejup

Member
Bez reklam
Przy ostatniej części też na to liczyłem i się zawiodłem. Oby ta była lepsza lub chociaż tak dobra jak pierwsza.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ja pewnie kupię, ale raczej tylko by kontynuować kolekcję, skoro mam już wcześniejsze... Poprzednią kupiłem głównie dla kilku scen atmosa, bo ciężko mi się ogląda "komiksy"...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Co to za patyk na zdjęciu ?
Wygląda jakby nic nie ćwiczył :wink:

Ja teraz masuję,6-7 torebek ryżu dziennie + około 1kg mięcha dziennie + tłuszcze i warzywa/owoce
Jak przyjdzie czas na wycinkę,to obetną węgle ;)

6-7 torebek ryżu??? co Ty w sumo chcesz startować? Ja aktualnie mam przerwę od treningów do końca roku, ale powiem szczerze nigdy tyle ryżu nie żarłem:D
 

pantomima

Banned
Krzysztofradio - patrze na Twoja galerie i musze powiedziec ,ze te klocki wygladaja bombastycznie ! Konkretna forteca ! :)
Cos pieknego !
Bije brawo ! ;)
To tak na marginesie . Poprostu zwrocilem uwage i nie moglem pominac tego zestawu bez slowa ;)
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
Premiera za pół roku a już reklamują , hmm


transformers0003.jpg
 
Do góry