Transformers: Ostatni Rycerz(2017)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubafat napisał mi na priv,że gościu z "Baby Driver" jest o wiele lepszy od Shia,a laskę z króliczymi zębami,można wymienić na fajniejszą :D;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A ja mam paszport Polsatu ;)

giphy.gif
 

GleNinja

New member
świetny film
w końcu film nie jest ograniczony do nawalanki, tylko coś się dzieje
długi film, dupa pod koniec troszke boli, ale całkiem niezły i znów wstęp do kolejnej części :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem najnowszych Transów.. i zacznę od moich wrażeń jeśli chodzi o seans w 4dx.. jak dla mnie tego typu film jak Transy pasują żeby sprawdzić jak to działa… i powiem w ten sposób… powiedzmy raz na rok mogę coś obejrzeć w 4dx ale na dłuższą metę nie dałbym rady cały czas oglądać w takiej sali.. ale całościowo każdemu raz polecam iść i zobaczyć jak to działa.. bo momentami naprawdę jest fajnie i robi wrażenie to co się dzieje z człowiekiem podczas takiego seansu.. :) Klimat jest ale tak jak wspomniałem nie da rady tak oglądać każdego filmu w mojej opinii.
Dodatkowy plus to ze względu na cenę jest naprawdę jak w domu na takim seansie :- )

A teraz sam film - można by było napisać tak, że mamy to samo co w poprzednich częściach (3 i 4 ) czyli zero fabuły za to mamy dużo rozpierduchy, wybuchów ( po których od razu wiemy kto kręcił ten film) akcja w pewnym momencie filmu goni akcję… choć momentami są delikatne przestaje na to żeby złapać trochę oddechu.
Ale z drugiej strony jest to w inny sposób podane to znaczy ja osobiście nie czułem takiej rozpierduchy jak to było w 4 i w 3 cz… gdzie tam to momentami cały czas tylko było jedno wielkie tłuczenie.. wszystkich ze wszystkimi.. tutaj jest to deko inaczej podane .. dla mnie osobiście lepiej jest to zrobione.. efekty specjalne zrobione są na odpowiednim poziomie i mi osobiście się podobały (choć przemian aut w roboty jest tak jakby mniej ), ale niektóre sceny naprawdę robią wrażenie tak jak i 3d w niektórych momentach.. muzyka też jest odpowiednio dopasowana… widowiskowo film na pewno się broni ale generalnie jest to film, który kolejny raz pokazuje nam, że można zrobić film bez fabuły,(aczkolwiek jest ona lepsza w 5 cz niż w tych w których wymieniłem), a który jednym będzie się bardzo podobał – zapewne młodszej widowni, a inni obejrzą go dla efektów wizualnych i dźwiękowych.. Na pewno w KD głośniki będą co miały robić i na pewno oczka się otworzą czasem szerzej :- ) I na koniec żeby tym całym widowiskiem nacieszyć się na 100% to trzeba taki film obejrzeć w kinie albo na projektorze bo na TV to jest za mało żeby poczuć się w klimacie akcji razem z autobotami :) I już na koniec jakby chcieć tak podsumować wydaję mi się tak na szybko że ta cz. była lepsza od 4 cz ..
 

GleNinja

New member
W zasadzie z całej serii to: Jedynka i teraz Ostatni rycerz są najlepszymi filmami z calej sagi.
W ostatnim rycerzu - bardzo dobrze wpasowano elementy humorystyczne, których brak bylo w poprzednich częściach.
Oczywiscie duzo się działo - ale na szczęscie, efekty nie były 'przygniatające" - w sensie nie bylo ich w nadmiarze
to film dla ludzi ktorzy lubią tą tematykę i chcą się odstresować przy 2godzinnym spektaklu audio - video :)
 
Do góry