Transformers: Ostatni Rycerz(2017)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie powinna być Meganka i to byłoby najlepsze dla tego filmu.. jest sexi kobietą a tutaj taka jest potrzebna .. a nie jakieś dzieciaki biegające .. nawet niech by była ta jego Córka z poprzedniej części ale nie dzieci.. ale że to biznes to pewnie dlatego takie są podjęte kroki..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tego nie da się zrobić :- ) ale powiem Ci że jak sięgnę pamięcią to może ze 3-5 razy mi się zdarzyło że dodatki obejrzałem tuż przed obejrzeniem filmu.. albo oglądam powiedzmy tydzień lub kilka dni wcześniej , albo po obejrzeniu filmu..

I po tym tygodniu zapominasz np. jak zrobili finalnego bossa,a później widzisz go pierwszy raz i jest zaskoczenie ? :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Takie oglądanie technicznych aspektów przed seansem (a nawet po), to jak pójść na pierwszą randką i kazać najpierw dziewczynie zmyć cały makijaż i rozebrać się do naga :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida jakby tu powiedzieć - mam poważniejsze rzeczy na głowie niż zastanawianie się nad takimi rzeczami :) dla mnie to tylko film nic więcej.. gdyby tak podchodzić to drugi i trzeci raz nie ma sensu oglądać film skoro i tak już nic nie zaskakuje.. wszystko wiemy,czasem nawet znamy teksty na pamięć w niektórych sytuacjach.. a niektórzy z nas wydają grube pieniądze na to żeby obejrzeć drugi i trzeci raz ,,
A teraz mam na głowie skręcanie mebli ogrodowych, które przytachałem.. 4 tysiaki poleciało żona zadowolona ja w... bo "stare" mają zaledwie 4 sezony - ten byłby czwarty.. ale to się nazywa kompromis w małżeństwie.. :) Idę składać.. :eek:k: Ale za to jutro z rodzinką nad zalew Zegrzyński śmigam to się odstresuje.. nie ma co siedzieć w domu przy takiej pogodzie..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dlatego jak zapewne zauważyłeś oglądam powiedzmy 10 razy mniej filmów niż Ty...:) Nie wspominając o okresie wiosenno - letnim... gdzie jest dużo fajniejszych rzeczy do robienia niż zaliczać filmy.... w większości wypadków na jeden raz, a do tego w czterech ścianach przy 30 stopniowej temperaturze... ale każdy robi to co lubi... ja w to nie wnikam.Więc idąc tym tokiem rozumowania jeśli mi nie przeszkadza ogladanie dodatków to tak jakby jest to moja sprawa :) a tym bardziej jeśli mam takie a nie inne podejście do sprawy...nie wspominając że o tych dodatkach to juz kilka razy rozmawialiśmy..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja się właśnie zastanawiam czy nie iść na 4 DX choć bardziej z tego powodu że jeszcze nie byłem na takim seansie, a to jest tego typu film, że jak mam poczuć niby coś innego (nie licząc różnicy w kasie na bilecie) to może to jest dobry film żeby iść właśnie na ten film.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na pewno warto przetestować, ja byłem i nie żałuje, ale minusy są i więcej raczej się nie wybiorę. Bynajmniej mnie nie ciągnie. Może kiedyś.
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Transformers: The Last Knight (2017) Trailer AC3, DTS. 5.1

Tu Trailer w dobrej jakości.

transformers.jpg


https://thedigitaltheater.com/index.php/transformers-the-last-knight-2017/

I tylko czekać na wydanie BD 3D. :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
zobaczcie to :- ) może ten film to już bardziej rozrywka niż własnie sam film w 100% znaczeniu tego słowa ale magia tego autka działa na wszystkich..

https://www.youtube.com/watch?v=baAR_11t-nc

życie jest piękne .. a właściwie ".... w życiu są piękne chwile takie jak ta ..." :- )
 
Ostatnia edycja:
R

Repugnant.

Guest
niestety nie w imaxie a w zwyklym kinie:)ale film bardzo mi sie podobal choc troche brakowalo mi sama witwicky ale film godny polecenia dla wielbicieli transow
 

Kejup

Member
Bez reklam
To się cieszę bo jako (może nie fan) osoba która lubi ten filmek po ostatniej części miałem mieszane uczucia ale jak piszesz że jest OK to się na pewno wybiorę.
Pozdro!
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Dwie recenzje i wszystkie krytykują obecnych Transformers.Części 1-3 były jeszcze znośne.I chyba te w kolekcji trzeba zostawić.BAY się wypalił ileż można
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak idę do kina to mam zasadę nie czytam recenzji .. ale powiem Ci tak wszystkim nie dogodzi, chociaż uczciwie dla mnie pierwsze 2 cz. są najlepsze jako film.. to pod względem efektów te ostatnie jednak są lepszymi filmami.. a ja ten film oglądam tylko z tego powodu efekty i doznania dźwiękowe,, bo filmu w tym filmie nie ma już jak dla mnie od 3 cz. , a w 4 to na 100%... :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Błędem było pozbywanie się naszej misi, nie ma już takich scen i tą właśnie uważam za najlepszą z całej serii. Była też fajna scena na parkingu - tam gdzie młody kupuje samochód i lecą szyby. Z tych ostatnich nic już nie pamiętam, po za jedną wielką sieczką. No, ale oczywiście trzeba obejrzeć, Transy to swojego rodzaju "ikona" efektów surroundów, bynajmniej pierwsze odsłony - w swoim czasie, chociażby scena z "wężem" w fabryce.

[youtube]y0V8hDBEVPU[/youtube]
 
Do góry