Toshiba Z3030 wszystko o serii z, wszystkie wielkości ( 37Z3030D 42Z3030D 47Z3030D)

bobik007

New member
Bez reklam
jakby ktos chcial mam kilka zdjęć z współpracy 42z3030 z dvd po hdmi, dvd po kablu analogowym, divixy z dvd...mogę wysłać na maila, pozdr
 

bobik007

New member
Bez reklam
panowie fotki poleciały, jutro postaram się zrobić więcej, tv prezentuje się bardzo fajnie, czerń przy oglądaniu na wprost robi wrażenie (z kątów jest tylko minimalnie słabiej), dwa dni temu podłączalismy tez xboxa 360-szczęki lekko opadły :)), jutro postaram się o zdjęcia sd i hd...pozdr
 

bobik007

New member
Bez reklam
ok tak zrobię, jutro postaram się zrobić więcej fotek obrobić je i dam namiar gdzie leżą, nie wiedziałem że takie zamieszanie wywołam...pozdr
 

grzesgol

New member
Opinie na temat 47Z3030D

Witam jestem zainteresowany Toshibą 47Z3030D. WIdziałęm że jest test na portalu ale niestety nie mam do niego dostępu :(
Czy ktoś może napisać jakieś krótkie podsumowanie tego tesu?
Warto czy nie wydać 7800PLN na ten model?
Ozzywiście opini tyle ile użytkowników ale mam wrażenie że większość portali generalnie poleca te TV. Czy końcowa opinia testu jest pozytywna?

Osobiście oglądałęm w MM przy samsungu na SD i powiem że jak na mój wzrok to skalowanie Toshiby przebiło Samsunga czy Sharpa na tym samym żródle ( Smasung 46F86, Sharp 46X2E). Co do czerni i kontrastu to Samsung na pewno o wiele bardziej czarny..... Jednak miałęm wrażenie że za czarny. Nie widać było niektórych detali które były widoczne na Toshibie. Jednak jak wszyscy podkreślają oglądanie telewizora na ustawieniach fabrycznych to błąd.

pozdrawiam
Junior Member :)
 

flipers

New member
Witam!
W końcu... jest... 42Z3030DG!!:D:D
Tv rewelka, jednak kąty dają znać o sobie. Później napiszę coś więcej bo zaniepokoiła mnie jedna sprawa. Na czarnym widzę dwie dość duże "chmury" jedna prawy dolny róg, druga lewy górny. Chyba jest coś nie tak, widać to tylko na czarnym. Ktoś spotkał się z podobnym zjawiskiem?? Czekam na jakieś podpowiedzi z Waszej strony bo mam 7 dni na zwrot lub wymiane TV.
Dzięki z góry.
 

Rudeford

New member
Te chmurki to prawdopodobnie wynik nierównomiernego podświetlania matrycy. Jeśli Tobie to przeszkadza a pewnie tak, to wymieniaj bez zastanawiania się. Oczywiście jeśli kupiłeś w internecie to nie masz pewności czy następny egzemplarz będzie pozbawiony tej przypadłości a dodatkowo może się trafić kilka uszkodzonych pikseli. Sprzedawcy internetowi zazwyczaj nie sprawdzają sprzętu przed wysyłką.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

flipers

New member
To denerwuje i to strasznie, zwłaszcza gdy jest ciemno!! Dwie białe plamy - nie wygląda to zaciekawie. Przy normalnym oglądaniu jest to prawie niezauważalne, ale jak już ktoś wie to kole w oczy jak nie wiem,
TV kupiłem w MM, i mam właśnie zamiar dziś lub jutro jechać i go wymienić na nowy. Powinno nie być problemu aczkolwiek nie wiem czy mają jeszcze coś na stanie...
 
Do góry