Toshiba Z3030 wszystko o serii z, wszystkie wielkości ( 37Z3030D 42Z3030D 47Z3030D)

deniro24

Member
Bez reklam
Goratha no fakt cena by była bardzo atrakcyjna, zamawiałbym dzisiaj bez zastanowienia.

kail22 fotki doszły. Dzięki.
Podłączałeś do swojego tv jakąś kablówkę czy zwykłą antenę? Sprawdzałeś jak wyglądają zwykłe divxy w wersji dvdrip?

Dla mnie chyba największą wadą tej Toshiby jest to, że nie można ustawić parametrów obrazu oddzielnie dla różnych wejść. No ale wszystkiego mieć nie można.

Ortax360 wspominałeś coś ostatnio, że kupiłeś 46W3000 - masz już ten tv? Kiedyś pisałeś, że chyba zdecydujesz się na tą Toshibę, ale widzę że Sony wygrało;)

Pozdrawiam.
 

ja67

Klub HDTV.com.pl
VIP
1:Napiszcie jak spisuje się z 3030 w naprawdę szybkich scenach - konkretnie tenis ziemny - coś się ciągnie za piłeczką ? Co wokół niej?
2: Zauważyłem,że wśród ofert na ten model występują te z oznaczeniem (końcówką) -d (3030d) jak i -dg(3030dg) . Czy wiadomo wam coś na temat ewentualnych różnic tych modeli ?
 

pp56825

New member
Panowie,
Cos dziwnego na digitalo teraz widze ceny:
TOSHIBA 42C3030D black-silver4999,00zł
TOSHIBA 42X3030D4899,00zł

Czy z tego wynika ze X z full HD jest tanszy od HD ?
Czy ktos wie jakie sa roznice w jakosci obrazow modelu C,X,Z
Chodzi i czern, smurzenie, glebie / kontrast
 

kaszawgarnku

New member
Xardas napisał:
ta toshiba zbiera wszedzie swietne recenzje takze na tym forum w dziale hdtv klubu jest ciekawy tescik

http://www.trustedreviews.com/tvs/review/2007/11/08/Toshiba-Regza-42Z3030D-42in-LCD-TV/p2

jedna z recek -- to chyba moj faworyt przy Samsungu F86(najlepsza czern) , sHARPIE xL2

- GENERALNIE WSZYSTKO SWIETNIE WYGLADA I DZIALA - katy widzenia jak u innych lcd - w tych topowych wypadaja lepiej i czern gorsza niz w samsungu

Xardas
a jak wypada w porownaniu do sharpa rd2 i xl2 ?
 

pp56825

New member
niestety ja nie bede mial tej szansy ale jade ja obejrzec w srode w digitalo i podejme ostateczna decyzje. z tego co na razie czytam chyba toszybka ma lepsze opinie ale czekam na porownanie kikiego.
 

jimmx

New member
Co sądzicie o tym telewizorku ? 37Z3030D - Ma 100Hz... ma 10 bit panel... Nawet FullHD mu wcisnęli :) ... dobry ten telewizorek w cenie 6000 zł ?
Nie wie ktoś przypadkiem czy ma on funkcję PIP ?
 

vahanar

New member
Prożba do psiadaczy TOSHIBA 37Z3030D

witam wszystkich:eek:k: !i w pierwszym poście przyłączam się do pytania dotyczącego 37Z3030D.To nie znaczy że jestem tu pierwszy raz.Jak większość tu obecnych mam dylematy.Po wielu markach tv dotyczących zakupu lcd mój wybór padł w końcu na TOSIĘ i jest w tej chwili moim faworytem nr.1.Problem polega na tym ,że seria Z ma różne matryce:roll: i wiem z różnych for ,że 47 calowe mają słabe kąty.Jak to wygląda w 37? Jak jest z sygnałem SD .Dlatego proszę o opinie osób które ten tv posiadają.Nie wiem czy KIKI(pozdrawiam!) ma już ją na stanie ,bo być może on by się wypowiedział o tym modelu. Z góry dzięki za sugestie i pozdrowienia dla wszystkich!!!
 

ortax360

New member
Witam

Nie jestem pewny ale przeczytałem na av-forum ,ze w Toshibie 37z3030 zastosowano panel 8 bitowy .

W modelach 42 itd - jest panel 10bit .

Na pewno w ver. 37 panel jest IPS.

Pozdrawiam
 
Do góry