Toshiba 46SV685 - test , wszystko o serii SV

annu

New member
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czym różnią się telewizory robione na rynek europejski a np Szwajcarski?
Byłam dzisiaj w sklepie z zamiarem kupna 55SV685 i powiedzieli mi że owszem mają ale tylko wersje 55TS9975ch, a SV jest na zamówinie.
Ciekawi mnie czym różnią się te 2 modele.
W specyfikacjach wszystko wygląda tak samo... więc co jest inne?

Troszkę się zawiodłam że ta toshiba nie ma funkcji PIP, wydało mi się to oczywiście i dopiero gdy zobaczyłam krzyżyk przy PIP to do mnie dotarło.
Jak ja teraz będę przeczekiwała reklamy? :p
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
model led SV jest tylko jeden .
Z pip masz
Sharpa 52XS1
Sharpa 52HD1
Sony 55x4500
Philips 52 PFL 9704
 

darmane

New member
To ten sam telewizor ale przygotowany specjalnie na rynek szwajcarski. Rozni sie od innych modeli pilotem który integruje rowniez obsługe roznych tunerów satelitarnych. Widocznie w szwajcarii to bardzo popularne. Wszytsko jest na ich stronce.

pzdr


Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czym różnią się telewizory robione na rynek europejski a np Szwajcarski?
Byłam dzisiaj w sklepie z zamiarem kupna 55SV685 i powiedzieli mi że owszem mają ale tylko wersje 55TS9975ch, a SV jest na zamówinie.
Ciekawi mnie czym różnią się te 2 modele.
W specyfikacjach wszystko wygląda tak samo... więc co jest inne?

Troszkę się zawiodłam że ta toshiba nie ma funkcji PIP, wydało mi się to oczywiście i dopiero gdy zobaczyłam krzyżyk przy PIP to do mnie dotarło.
Jak ja teraz będę przeczekiwała reklamy? :p
 

CTX

New member
TO tylko LCD

Prawda jest taka że samo podświetlenie matrycy nie eliminuje jej wad i ograniczeń a LEDY to marketing. A już mówiono że PDP to historia a to właśnie ta technologia ma więcej do zaoferowania i jeśli tylko komuś chodzi o jakość obrazu to wybór jest posty- plazma(nie najtańsza).
 

VonKris

New member
Chetnie kupie wskazana przez ciebie plazme...

Prawda jest taka że samo podświetlenie matrycy nie eliminuje jej wad i ograniczeń a LEDY to marketing. A już mówiono że PDP to historia a to właśnie ta technologia ma więcej do zaoferowania i jeśli tylko komuś chodzi o jakość obrazu to wybór jest posty- plazma(nie najtańsza).
...pod warunkiem, ze wskazesz mi taka ktora nie buczy, nie syczy i nie szumi wiatrakami...
 

klaus71

New member
Bez reklam
no to miałem szczęście bo moja jest bezgłośna - choć pewnie z tyłu tv coś słychać ale tak to w każdym tv jest

czy producentem matryc w tych toshibach jest sama toshiba?
 

kapsell

New member
Bez reklam
Toshiba

Toshiba nie produkuje matryc sama, i to jest sila tej firmy. Zawsze bierze najlepsze w danym momencie.

sv to awangarda lcd przypadlosci technologii lcd sa bardzo ograniczone. Obraz to na powno najwyzsza polka, kto widzial ten tv wie o czym pisze.
 

daw33

New member
Witam,czy ktoś porównywał Toshiba 46SV685 z LG 47LH9000. Jestem na kupnie i nie wiem który wybrać,może ktoś przerabiał ten temat.
 

Mariusz_i_Goska

New member
Dołączyłem do grona posiadaczy 46SV685, więc wypada mi powiedzieć dwa słowa. Interesowały mnie trzy modele: ta Tośka 42 lub 47PFL9664 Philips i 47LH9000 z Lg. Powiem jedno. Prezentacja i jeszcze raz prezentacja. Nie będziecie mieli niesmaku po zakupie. Nie żałuję, aczkolwiek... każdy ma swoje perwersje. Jestem przed kalibracją, a już widzę co może w porównaniu do 8404 Philipsa, jeśli chodzi o obraz- "wow". Ale: dodajmy niedoskonałość naszego rynku TV. Chciałbym, by mój tv formatował obraz inteligentnie jak Philips- siedzę, włączam Polsat, format 4:3, a tu film 16:9 i mam ramkę wokół- boli, Philips daje radę, mam obraz na całym. Mam kablówkę Inei, sygnał DVB-C, szukanie sygnału i blokuje mi tv jak w ZV, teraz czekam na rozwiązanie problemu przez Inee i Toshibę Polska. Przepraszam, że wytykam, bo plusy Kikiego i Kapsla- nic dodać nic ująć jak w polskiej normie na mleko. Telewizor, obraz, dźwięk naprawdę coś, jednak żałuję, że nie ustawiłem u siebie tych trzech w podobnej cenie.
 

Dante99

New member
Mam pytanie z innej beczki. Jak jest zapakowana toshiba od srodka. Prawdopodobnie kupie ten model(co prawda nie w Polsce ale rozumiem ze pakuja tak samo.) i boje sie troche o przesylke. Wiem co sie dzieje w niektorych firmach kurierskich.
 

Dante99

New member
Jeszce jedno szybkie pytanko. Bede kupowal SV685 w UK i nie wiem jak to jest z tymi systemami fonii..bk, bg jakos tak. Podobno na rozne kraje sa rozne systemy. Nigdzie nie moge sprawdzic jaki system ten model posiada.
 

Dante99

New member
Mieszkam w UK, na razie tutaj zostaje. Poza tym mam cene ok. 6300zl. Z tego co sie orientuje w Polsce kosztuje wiecej. Dzieki za info dot. kartonu.

Orientuje sie ktos jak jest z tymi systemami fonii w SV685?
 
Do góry