Thomson 55UA9806 czyli świat w zupełnie nowych kolorach. Quantum Dot czyli kropki kwantowe w roli głównej. Test otwarty !

hungary

New member
Dzisiaj zauważyłem w dolnej części mojego thomsona takie coś,nie wiem co to jest i czy nadaje się na naprawę gwarancyjną.
wygląda mi to na jakąś muszkę lub komara ?
ciekaw jestem jak serwis TCLa zareagowałby na takie COŚ
 

Attachments

  • 14529660046281509884594.jpg
    14529660046281509884594.jpg
    1021,6 KB · Wyś: 72
Ostatnia edycja:

yyycotam

New member
O ja pierdykam !!!! Co to jest ?!
Robal w matrycy ?
To jest hit !!!
A nic to, dzisiaj zamówiłem ten telewizor i teraz czekam na niego z lupą by szukać robali !
Coś nieprawdopodobnego !
 

hungary

New member
Wydaje mi się,że to jest cień tego robala, w którym miejscu czy warstwie matrycy się znajduje nie mam pojęcia. Może jak się konkretnie wysuszy to sam odpadnie . Swoją drogą to matryca chyba w nim do najszczelniejszych nie należy . Aż się boję lata, kiedy masa tego w powietrzu ☺
 

yyycotam

New member
No tak, ale jest zima to skąd taki stwór w powietrzu !
Toto musiało wleźć na produkcji - nie ma innej możliwości, a że panel z Chin to może i malarie ma !
Świadczy to baaardzo źle o standardzie czystości zakładzie.
Cóż p. kolego... mój mam mieć w czwartek więc czekam niecierpliwie.
W razie obecności robala poinformuję Was natychmiast... he,he
A w kwestii cen - dzisiaj widziałem 65 calowego Krugera i Mańka za 3999.
I wiecie co ?
W sklepie jarzył aż miło !
 

hungary

New member
No nie wiem co mam myśleć na ten temat,może ktoś kiedyś miał podobny problem i podpowie czy kwalifikuje się to do reklamacji,w sumie to ten padający cień robala przysłania sporą ilość pikseli które tym samym nie świecą-jakby były bad pikselami. Poczekam pare dni aż sie robal spali,może sam odpadnie,swoją drogą wydaje mi się,że taka sytuacja nie powinna wystąpić nawet w warunkach domowych,kiedy czasem jakaś muszka wieczorem do światła leci
 

adamo_

New member
Bez reklam
mam dylemat co do tego TV czy go kupić czy może TCL czy może czekać na LG 55UF950V aż stanieje...

kolego jak dojdzie porób jakieś fotki, jakiś taki test amatorski jak wygląda po wyjęciu z pudelka, po pierwszym podłączeniu, na jakims materiale HD i 4K. Twoje subiektywne odczucia.
 

yyycotam

New member
Uderzaj do serwisu !!!
Natychmiast !
Co to jest ?!
Robal w matrycy !
Słuchaj jak tylko zaczną coś kręcić - pisz tutaj i gdzie się da !
Przyłączę się do ataku na TCL-a, serwis, wszystkich Chińczyków - zajeździmy Ich !!!
Słyszy serwis ?
Nie podskakujcie - ten gość nie jest sam - jak mu nie wymienicie tego robala - zaoram was !!!
Jasne ?!
Przejąłem się ? A tak po zamówiłem ten sprzęt i jak tylko coś będzie nie teges - wypier....e was Źyrardowa na chińską łączkę !!!
 

hungary

New member
No niestety z 3 metrów jest ta plamka widoczna na jasnym tle. Usytuowana jest ok. 3 cm nad dolną listwą głośników . Jutro zadzwonie do serwisu TCL ,jestem ciekaw co powiedzą.
 

Attachments

  • Screenshot_2016-01-17-10-29-51.jpg
    Screenshot_2016-01-17-10-29-51.jpg
    784,6 KB · Wyś: 80

cezary69

New member
Bez reklam
Może to nie robal tylko kropki kwantowe, które zaczęły żyć własnym życiem i się rozlazły po matrycy ;) Eeech... niby ten nowe tv takie super, a tak naprawdę coraz gorszy szajs wciskają ludziom za grubą kasę.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
mam dylemat co do tego TV czy go kupić czy może TCL czy może czekać na LG 55UF950V aż stanieje...

Najniższa cena ww. LG-ka jaka była ostatnio to chyba niecałe 7000 zł. Pytanie ile może stanieć, bo sam zacząłem się nim interesować. Podejrzewam, że poniżej 6000 zł nie ma szans, aby spadł z ceny, no chyba, że egzemplarz z ekspozycji, a taki mnie nie interesuje :)
 

yyycotam

New member
Na podstawie tego tekstu - niech ktoś powie, że to chinol jest...
Chiny - fabryka bo taniej - nie widzę różnicy w strategi Apple - toż to kropka w kropkę to samo... takie czasy panowie, nie obrażamy się bo tak już będzie...
Aha, dla fascynatów marek... gdy kilka lat temu jeździłem dużym po ewropie, miałem kurs - Wałbrzych do fabryki BMW w Niemczech.
Zawiozłem jakieś poduchy do zawieszenia silnika czy coś... na miejscu do rozładunku stałem z kolegami, którzy przywieźli części z Rumunii, Słowacji, Czech, Mołdawii ( ?) ...
A teraz śmiech mnie ogarnia jak spec mówi BMW to BMW, niemiec to niemiec i kropka.... powodzenia w takim myśleniu...
 

Vonda

New member
A nic to, dzisiaj zamówiłem ten telewizor i teraz czekam na niego z lupą by szukać robali !
Coś nieprawdopodobnego !
Gdzie kupiłeś jeśli wolno spytać ? Szukałem ostatnio ale poza kilkoma sztukami w innej części kraju (bez możliwości wysyłki) są tylko w cenie powyżej 6tys. a to się już chyba średnio kalkuluje...
 
Do góry