Test nowego telewizora LCD firmy Samsung UE55ES8000

Yankee

New member
a z jakimi kanałami dokładnie to występuje gdyż u mnie w PS51E8000 tvn HD, tvn cnbc działają dobrze nie sprawdzałem turbo i style ale dzis sprawdzę
Warunkiem jest to czy masz moduł dostępu polsatu .. na N i C+ działają polsaty.
Generalnie nie rozkodowuje TVN Turbo, Style, 7(sd), i TNV(sd).
Z TVN i TVN7 sobie poradziłem bo w wersji HD działają.
Moduł polsatu działa dobrze na innych dekoderach - nigdy nie miałem problemów.
jeśli masz ten moduł sprawdź proszę czy działają tvn turbo i style.

Pozdrawiam
 
coś było nie tak z tym forum stąd nie napisałem
....ale sprawdziłem i potwierdzam brak TVN, TVN Style i turbo wersja SD reszty nie sprawdzałem a turboHD i styleSD nie ma w ofercie CP a szkoda bo byłoby po problemie
widziałem ze trochę szukałeś po innych forach i nawet na satkurierze nic nie wskórali?
u mnie tez na dekoderach Opticuma wszystko chodziło bez problemu do dnia przyjazdu TV
nie wiem na razie szukam rozwiązania umowę z CP mam jeszcze przez rok
a czy mi się dobrze wydaje czy z cyfrą+ tez były problemy iż w połączeniu z modułem nie chodziło to w serii bodajże D?

a jeszcze jedno a da się gdzies w info o kanale odczytać parametry nadawania np fec?
 
Ostatnia edycja:

Yankee

New member
Czy ktoś może potwierdzić jak się sprawują tvn'y(SD) na module polsatu podpiętm do telewizorów UE40ES7000/8000? Czy coś w tej kwestii się zmieniło ?
 

grzesiczek1

New member
Ja już zainstalowałem nowy firmware na ue46ES8000.
Aktualizowałem bezpośrednio z 1006, a wszystko poszło superszybko i sprawnie.

Z tego co zauważyłem szybciej działa Smart TV (wg. mnie aplikację uruchamiają się szybiej i generalnie płynność jest widocznie lepsza).

Można też wyłączyć filtry zakłóceń -> do tej pory były dostępne poziomy Niski, Średni, Wysoki, a teraz dodano także "Wyłączony"
 

Putti

New member
Pilot smart touch remote

Przyznam ze udało mi się skonfigorowac ten pilot do pracy z nbox recorderem (adb 5800sx) . Ale czy ktoś ma pomysł jak zrobić aby przyciski od glosnosci sterowany wzmacniaczem harman kardon hs500 a nie sila glosu na telewizorze ?

Dzięki za sugestie.

Pozdrawiam
Radek
 

grzesiczek1

New member
Ja cały czas walczę z konfiguracją Smart Remote z dekoderem Multimedia ADB-5810CD.

Putti, mógłbyś podać jakieś trick'i, których użyłeś do konfiguracji...??
A może użyłeś któregoś z już wprowadzonych do bazy modeli...??

Jeśli komuś innemu się uda bardzo proszę o pomoc.

Dzięki
 

Putti

New member
Ja cały czas walczę z konfiguracją Smart Remote z dekoderem Multimedia ADB-5810CD.

Putti, mógłbyś podać jakieś trick'i, których użyłeś do konfiguracji...??
A może użyłeś któregoś z już wprowadzonych do bazy modeli...??

Jeśli komuś innemu się uda bardzo proszę o pomoc.

Dzięki

Wybrałem jeden z dostępnych w bazie (ostatni na liście po wpisaniu producenta ADB).
 

mrs

New member
Nie da się. Nawet jeśli nagramy film na jednym telewizorze i podziemy obejrzeć go na innym egzemplarzu tego samegomodelu to i tak z tego nic nie będzie...
 

noso

New member
Witam, zakupielm sobie ten TV 2 tygodnie temu i jest super, ale czy ktos wie kiedy bedzie dostepny widget w smart tv HBO GO? NA LG widzialem juz ze jest :)
 

mmariuszg

New member
Hej, mam zamiar zakupić ten UE55ES8000 w Angli, orientuje się ktoś czy będzie mi działać poprawnie tuner DTV, bo jeżeli mają być jakieś problemy do lepiej dam sobie spokój.
 
Do góry