Telewizor Philips OLED807: Panel Oled EX, P5 Gen6, Game Bar, DTS Pay-Fi, Imax Enhanced…

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ambilight Next Generation umożliwia indywidualne sterowanie każdą z diod LED odpowiadających za generowanie poświaty. Dzięki temu Ambilight oferuje szerszą gamę barw i precyzyjniej dopasowuje się do kolorów obrazu prezentowanego na ekranie.
 

Mav1979

New member
Czyli jednak EX jest wg Ciebie jaśniejsza.
Wg mnie też .
A jak firma daje 5 lat gwarancji ?
Mieszkam w Holandi. Normalnie jest 2 lata gwarancji, ale praktycznie w kazdej wiekszej firmie sprzedajacej TV oraz inny sprzet mozna wykupic dodatkowa gwarance do 5 lat na wypalnoe pixele, inne usterki + sprzet zastepczy. U mnie TV kosztowal 3599 euro a dodatkowa gwarancja do 5 lat 200 euro.
 

qqq123

New member
Ten model (oled807) przy 65 calach ma rowniez przerwe w ambilight (podobnie do oled856). Czy jedynym modelem 65 cali bez takiej przerwy to oled806?
 
Ostatnia edycja:

FotoVideo

Member
Nigdy nie kalibrowałem poprzednich telewizorów ale tym razem chciałbym taką kalibrację wykonać na pewno skorzystam !
kiki zastanawiałem się nad zakupem Sony XR65A80KAEP jednak wybrałem Philipsa 857 czy dokonałem dobrego wyboru ? Jakość obrazu w poprzednim modelu Philipsa 856 bardzo mi odpowiadała porównując z Sony XR65A90JAEP Philips zdecydowanie miał lepszą jakość obrazu być może to zasługa Dolby Vision której nie ma w A90JAEP

 

nowos84

New member
Czy warto dopłacać do 807 (48 cali) w porównaniu do 806 skoro nie ma panelu OLED ex? Różnica cenowa to prawie 2000 PLN. Tv będzie używany głównie do konsoli i serwisów streamingowych
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
FotoVideo - świetnie wybrałeś.
Jeśli Twój nick ma coś wspólnego z zakupem - to masz mocny telewizor !
Philips ma lepsze skalowanie, amnbilight, większą wydajność, zdecydowanie lepszy dźwięk , zakres dpi3, .
Mniejszy pobór energii, łatwiejszą obsługę, więcej złącz, nowszy i szybszy procesor.
Philips 48oled807 nie ma EX .
Osobiście bym nie dopłacał póki jeszcze są na rynku modele 48Oled806 za 4499 zł
 
Do góry