Telewizor Philips OLED807: Panel Oled EX, P5 Gen6, Game Bar, DTS Pay-Fi, Imax Enhanced…

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlepsze !

Philips 65Oled 807 za 9.899 zł plus dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł
Philips 65Oled 907 za 11.999 zł plus dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł
Philips 65Oled 807 za 13.999 zł plus dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dopłacasz za skalowanie i głośniki , jeśli nie masz kina i nie masz miejsca na Soundbar.
Znacznie lepiej kupić 807 i dobrać soundbar za 2000 zł G1
Wówczas dźwięk będzie nieporównywalnie lepszy.
W oled 807 masz poczwórny ambilight
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Po 3 tygodniach użytkowania Philipsa 857 65 cali muszę stwierdzić że kupiłem naprawdę świetny telewizor !
HDR w końcu jest i to jaki przepięknie to wygląda ! Filmy z mojego Galaxy S10 w HDR 10+ nabrały "nowego życia" Dolby Vision z iPhona to mistrzostwo świata !
OLED-EX nie wiem jak poprzedni model ale ten panel w moim mocno nasłonecznionym pokoju podbija jasność dzięki temu oglądanie telewizji ma nowy wymiar trzeba to zobaczyć niesamowite !
KALIBRACJA ustawienia fabryczne są dość dobrze zestrojone domyślne ustawienia koloru należy obniżyć bo są za bardzo nasycone i jest ok może z czasem pomysle o profesjonalnej kalibracji na razie sam kalibruje
PŁYNNOŚĆ nic nie drga nic nie szarpie tu procesor obrazu robi dobrą robote ! W TV używam trybu kinowego w You Tube płynnego
KOLORY - super
KONTRAST - super
CZERŃ - super
AMBILIGTH moja żona zachwycona jak dla Mnie ma sens tylko w oglądaniu koncertów mega to wygląda w trybie GRY a tak po za tym nie potrzebnie rozprasza 😁
DOLBY ATMOS mój zestaw amplituner plus 2 kolumny zyskaly na jakości dźwięku jest sporo lepiej !
PILOT za długi zamiast przypisanych nikomu nie potrzebnych pseudo stacji trzeba było zrobić przycisk YOU TUBE podświetlenie bardzo przydatne !
ANDROID TV to co było w Sony to był koszmar w Philipsie śmiga idealnie !

Przesiadka z telewizora LED na OLED jest tak wspaniałym doznaniem że na dzień dzisiejszy cieszę się z faktu że mój poprzedni 7 letni Sony się zepsuł i wylądował na śmietniku !Jaka jest różni
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Po 3 tygodniach użytkowania Philipsa 857 65 cali muszę stwierdzić że kupiłem naprawdę świetny telewizor !
HDR w końcu jest i to jaki przepięknie to wygląda ! Filmy z mojego Galaxy S10 w HDR 10+ nabrały "nowego życia" Dolby Vision z iPhona to mistrzostwo świata !
OLED-EX nie wiem jak poprzedni model ale ten panel w moim mocno nasłonecznionym pokoju podbija jasność dzięki temu oglądanie telewizji ma nowy wymiar trzeba to zobaczyć niesamowite !
KALIBRACJA ustawienia fabryczne są dość dobrze zestrojone domyślne ustawienia koloru należy obniżyć bo są za bardzo nasycone i jest ok może z czasem pomysle o profesjonalnej kalibracji na razie sam kalibruje
PŁYNNOŚĆ nic nie drga nic nie szarpie tu procesor obrazu robi dobrą robote ! W TV używam trybu kinowego w You Tube płynnego
KOLORY - super
KONTRAST - super
CZERŃ - super
AMBILIGTH moja żona zachwycona jak dla Mnie ma sens tylko w oglądaniu koncertów mega to wygląda w trybie GRY a tak po za tym nie potrzebnie rozprasza 😁
DOLBY ATMOS mój zestaw amplituner plus 2 kolumny zyskaly na jakości dźwięku jest sporo lepiej !
PILOT za długi zamiast przypisanych nikomu nie potrzebnych pseudo stacji trzeba było zrobić przycisk YOU TUBE podświetlenie bardzo przydatne !
ANDROID TV to co było w Sony to był koszmar w Philipsie śmiga idealnie !

Przesiadka z telewizora LED na OLED jest tak wspaniałym doznaniem że na dzień dzisiejszy cieszę się z faktu że mój poprzedni 7 letni Sony się zepsuł i wylądował na śmietniku !
Polecam wszystkim zastanawiającym się przed zakupem czy warto wydać 10 000 zł na telewizor WARTO !
Pzdrawiam Sylwester !

857 od 807 różni się tylko kolorem stopki? Też jest taka błyszcząca jak w 807?
 

FotoVideo

Member
W Philips 857 jest szara matowa stopka osobiście obawiałem się tej chromowanej stopki bo do czego to będzie pasować ? Na szczęście w 857 jest szary mat w 807 jest błyszczacy chrom we włączonym Ambiligth może to przeszkadzać a co do Ambilight proponuję włączyć tryb gry i koncert ARMIN VAN BUUREN x VINI VICI x ALOK x ZAFRIR - Uniited
ewentualnie METALLICA -The Day That Never Comes (Live) HQ HD 4K oczywiście na prawdziwym stereo a nie na jakimś tam fabrycznym "soundbarze"4K światła i Dolby Atmos pokazują najlepsza stronę najnowszego Philipsa ! Zalecam ustawienia obrazu Crystal Clear ustawienie nasycenia koloru 56 Ruch Płynny
 
Ostatnia edycja:

kola01

Well-known member
Bez reklam
No właśnie tak średnio mi się podoba ta błyszcząca stopa w 807. Wygląda trochę tandetnie. Nie jak metal, tylko jak tani "chromowany" plastik. W dodatku widziałem 856 z taką stopą w sklepie i wdać było, że jest pokryta mikro rysami od przecierania szmatką. Coś jak plastik pianoblack. Zdecydowanie bardziej był widział coś ciemniejszego, np. w kolorze grafitu i o fakturze szczotkowanego aluminium.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli ktoś się faktycznie ekscytuje nóżkami - to trzeba używać mikrofibry lub puchowego usuwania kurzu . Wówcasz nie ma mikrorysek żadnych.
W domu nikt nie czyści nóżek ta często jak na sklepie. Więc nie ma żadnego takiego problemu.
Żadnego.
Połowa wiesza telewizory więc czyszczenie nóżek mają z głowy.
Fajnie jak ktoś pod pozorem codziennego wycierania sklepowego nóżek nie mikrofibrą, próbuje zmniejszyć ogólne wrażenie z radości posiadania jakości Oled TV Phlipsa i to w warunkach domowych.
U mnie wisi, nóżki mają się dobrze nie wyjęte kartonie. A jakość tak samo jak FotoVideo.
Też polecam.
 

FotoVideo

Member
Co do 856 to ten telewizor właśnie zwrócił moja uwagę w Media Markt na tle telewizorów Sony XR65A90JAEP które obrazem sporo zostawały w tyle za tym Philipsem w dodatku atrakcyjna cena w sierpniu 7000 zł ale pojawienie sie nowego modelu 807 i 857 nagrodzonych przez EISA przekonały mnie do zakupu najnowszego modelu z matrycą oled-ex
 

emzet1

New member
Model 807 55 kosztował w sklepie euro 7999 zł. Wczoraj podnieśli cenę do 8599 zł, aby dziś zrobić niby promocję na 7990 zł. Karygodne.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak ustawiłeś sam i Ci się podoba - to super.

Dla niebieskich FB jest każdego przez cały rok.
Jest i jest w super cenie.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Jakby ktoś chciał, to jest obniżka 1000 zł w MM i ME na 55OLED807 czyli jest za za 6999 zł. Na CENEO tych obniżek nie widać - trzeba wejść do sklepu.
 

FotoVideo

Member
Jak ktoś jest cierpliwy w 2023 roku 55'' 807 bedzie można kupić za 5700 zł a jak ktoś potrzebuje już teraz super Oleda to wydanie 7000 zł jest jak najbardziej uzasadnione !
 
Ostatnia edycja:

kola01

Well-known member
Bez reklam
807 jest odpowiednikiem zeszłorocznego 856 a tego najtaniej widziałem za ok 5500. Uwzględniając inflację, słaby kurs złotego i ogólny wyraźny wzrost cen telewizorów, to bym nie liczył na ceny rzędu 5700.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
W ME masz obecnie też kolejne promo w postaci raty 0% (max 10 rat) + opcja "do pół roku nie płacisz". Wszystkie 3 promocje możesz połączyć i wychodzi fajna opcja.
Cena 6999 (z kodem ME05-061122) obowiązuje do 06.11.2023 do godz. 23.59.
 
Do góry