Telewizor Philips OLED807: Panel Oled EX, P5 Gen6, Game Bar, DTS Pay-Fi, Imax Enhanced…

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Należy wg mnie zawsze porównywać modele konkretne.
Philips Oled zagra lepiej niż mini led TCL.
Pytanie czy wystarcza kasy na lepsza jakość ?
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
Należy wg mnie zawsze porównywać modele konkretne.
Philips Oled zagra lepiej niż mini led TCL.
Pytanie czy wystarcza kasy na lepsza jakość ?

Na tego philipsa wystarczy. No chciałem porównać modele philipsa 856, 807 i LG c22 pisałem na PW ale nie otrzymałem od Ciebie odpowiedzi z porównaniem tych tv. Dlatego pytam użytkowników na tematach dotyczących tych tv.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nic nie dostałem - napisz proszę jeszcze raz.

Wg mnie różnica dopłaty nie pokrywa różnicy jakości i wynika z sytuacji gospodarczej i geopolitycznej również.
Jeśli celujesz w najwyższą jakość i bez żadnych kompromisów to największe możliwości ma 807.

Jeśli wykorzystujesz do dynamicznych scen kina akcji , sportów itp - to wystarczy wg mnie bez przepłacania 856.
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
Nic nie dostałem - napisz proszę jeszcze raz.

Wg mnie różnica dopłaty nie pokrywa różnicy jakości i wynika z sytuacji gospodarczej i geopolitycznej również.
Jeśli celujesz w najwyższą jakość i bez żadnych kompromisów to największe możliwości ma 807.

Jeśli wykorzystujesz do dynamicznych scen kina akcji , sportów itp - to wystarczy wg mnie bez przepłacania 856.

Wykorzystuje do tego co piszesz najwięcej sport i konsola ps5 i dużo filmów z netlix i innych serwisów. Najbardziej bojevsievtej współpracy z ps5 bo przejechałem się na tcl strasznie w tym temacie.
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
Nic nie dostałem - napisz proszę jeszcze raz.

Wg mnie różnica dopłaty nie pokrywa różnicy jakości i wynika z sytuacji gospodarczej i geopolitycznej również.
Jeśli celujesz w najwyższą jakość i bez żadnych kompromisów to największe możliwości ma 807.

Jeśli wykorzystujesz do dynamicznych scen kina akcji , sportów itp - to wystarczy wg mnie bez przepłacania 856.

Gdzieś się doczytałem że Philips 856 i 807 przy grach w 4k 120 fps vrr zmieniejsza rozdzielczość o połowę nie wiem czy to prawda staram się jakoś to zweryfikować. Ponoć zmiana trybu obrazu na monitor utrzymuje rozdzielczość ale znikają pewne opcje ulepszania obrazu.
 
Do góry