Telewizor LG50PA6500

lm648

Banned
lm648 z tego co czytałem to kupiłeś tego LG, możesz napisać mi jak wrażenia czy nic nie smuży nie migota czy ogólnie wszystko w porządku z tym modelem no i jaki jest obraz..?
A chociaż zmusiłeś się do tego aby przeczytać co tu w temacie napisałem ja i inni koledzy ws. oceny tego TV ? ? ?
A więc, Szanowny Panie czytamy, czytamy od str nr 1 do końca :) wszystko tam jest o co pytasz :)
Miłej lektury :bober:
 

lm648

Banned
.............ja mam podpięte przez av kina więc mnie tam nie interesowało ile ma z tyłu złączy hdmi..........

Czy ja dobrze zrozumiałem? kino masz podpięte przez AV a nie przez HDMI? i to jeszcze może HK?
Czy to jest tak "stare urządzenie" to KD, że nie ma złącza HDMI? czy ............ coś innego?
 

sandecki

New member
Panowie, ciekawe ile osób zakupiło ten telewizor dzięki temu wątkowi na forum, chyba sporo. LG powinno ufundować nam jakieś gadżety :)
 

rybka1975

New member
Cześć nie av to skrót dla mnie oznaczający amplituner kina domowego często się stosuje takie skrót "av" oczywiście ,że przez hdmi , nowe amplitunery nie posiadają już złączy ( scart, s-video ) mój to HK 255 ,wybrałem go dla brzmienia niż dużej funkcjonalności , bo one tym nie grzeszą ale coś za coś .
 
Ostatnia edycja:

przemusntm

New member
ad.1. nie polecam sklepu zadowolenie.pl;
ad.2. jest możliwość podłączenia do eurozłącza/scart przez przejściówkę, lecz audio tylko podaje z tunera TV, media player jednak nie; oprócz tego TV nie ma wyjścia słuchawkowego;
ad.3. z dyskami 500 GB radzi sobie bez najmniejszego problemu, nic nie zamula, player czyta wszystko (oprócz obrazów płyt, m2ts)nawet pliki dużych rozmiarów 15 GB z wysokim bitrate:)


kilka postów wczesniej napisałeś ze TV nie posiada HDMI Out / czyli nie ma mozliwosci podpiecia kina domowego przez HDMI? bo juz sie pogubiłem.......:(
 

lm648

Banned
kilka postów wczesniej napisałeś ze TV nie posiada HDMI Out / czyli nie ma mozliwosci podpiecia kina domowego przez HDMI? bo juz sie pogubiłem.......:(
Co ty kombinujesz ??? nic nie rozumiem z tego ???
Napisałem, że TV nie ma kanału zwrotnego audio ARC po HDMI. (to jest inna bajka niż proste podłączenie KD).
KD spokojnie podłączysz po HDMI bez obaw:)
 

rybka1975

New member
@lm648 ,słuchaj ale w dzisiejszych czasach podłączanie amplitunera kina przez component to utrudnianie sobie życia bo jeszcze musisz dźwięk podłączyć ( RCA , lub SPDIF ) to lepiej wszystko podpinać po hdmi ( ja nie mam kanału zwrotnego ARC ) jak np. yamaha ale i tak hdmi jest dzisiaj standardem - również w amplitunerach kina , to tak na marginesie bo obiegłem od meritum tego wątku -czyli LG PA 6500 .
 

Kle-Kle

New member
lm 648 jak bym nie czytał lektury to bym nie wiedział że kupiłes tego LG..:) ja bynajmiej zamierzam go kupić w sierpniu chyba że zmienie zdanie i poczekam miesiąc i kupie panasa g30.
 

przemusntm

New member
Co ty kombinujesz ??? nic nie rozumiem z tego ???
Napisałem, że TV nie ma kanału zwrotnego audio ARC po HDMI. (to jest inna bajka niż proste podłączenie KD).
KD spokojnie podłączysz po HDMI bez obaw:)

Sorka Mój błąd!...Zle prezeczytałem
Czyli Podłącze Każde Kino Domowe z wyjsciem HDMI TAK?
 

Ssocka

New member
Witam.
Panowie, a co z problemem gier 30fps z XBOX360 na tym tv.
Występuje ten paskudny efekt, bo testowałem gierki na panasie 42G30e sąsiada i trochę mi to przeszkadza? Ścigałki jeszcze obejdą ale fps odpadają?
Zastanawiam się jeszcze czy nie dołożyć do pm670s, ma lepszą elektronikę może poprawili ten błąd z 30fps, jeżeli takowy występuje w PA6500?
 

lm648

Banned
............poczekam miesiąc i kupie panasa g30.
A zanim to zrobisz:), radzę poczytaj wszystko o "wspaniałych" Panasach tych ver. 30 i tych ver. 50. Na sam początek, zwłaszcza o problemie 50 Hz na sygnale telewizyjnym (żebyś po nabyciu nie był "z lekka" rozczarowany).
Pozdro
 
Ostatnia edycja:

Ssocka

New member
Witam.
Czy może ktoś pamięta jakie są wymiary pudełka z tym telewizorem, potrzebne mi do transportu?
Czy do menu serwisowego w tv wchodzimy standardowo MENU na tv +MENU z pilota?
Pozdrawiam.
 

Kle-Kle

New member
lm648 czytałem własnie o tych panasach g30 bo przymierzam sie do kupna plazmy od jakiegos czasu w tym momencie jestem zdecydowany na LG szczególnie po przeczytaniu tego forum na poczatku sierpnia bede zamawiał prawdopodobnie właśnie tego LG PA 6500 mam nadzieje że się nie rozczaruje chodzi mi o konkretny obraz z dekodera cyfrowego polsatu i konsola.
 
Do góry