Telewizor firmy Sony KDL-55W905A - czas na pierwszy ogląd tego pięknego telewizora .

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Moim skromnym zdaniem podświetlanie bezpośrednie Full LED jest oczywiście lepsze od "krawędziowego"
bez dwóch zdań .Telewizor Sony KDL-55HX955 to bardzo dobry telewizor i na pewno będziesz zadowolony z jego wyboru .;) Jak jeszcze po pewnym czasie dokonasz kalibracji fachowej choćby
jednego trybu obrazu do oglądania programów telewizyjnych i jednego pod odtwarzacz Blu-ray , to
będziesz mógł w pełni z rodziną cieszyć się z obrazu generowanego poprzez telewizor firmy Sony , który
wybrałeś .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zapewne tak uczynie jak piszesz bo w sumie na pewno warto jest to zrobic choc jak to kiedys pisal Maciek ze nawet przy fabrycznym ustawieniu i deliktaniej korecie soniak ten daje niezly obraz tylko nie pamietam o ktory tryb chodzilo :) ale wiadomo co kalibracja to kalibracja...
A propo W 900 w saturnie w waie stoi za 10 tys ale plus gwarancja nadmieniam ze ubezpieczyciela a nie sony to wyjdzie okolo 12300 ... w SC 12 tys z 5 letnia gwarancja sonego... I ta technologioa truliminos na arzie nie ma co sie ekscytowac bo raptem podobno kilka filmow jest nagrana w tej technologii wiec jak ja bym kupowal z tej serii to jakby byly hx 850 to ten bym kupowal model- tanszy i podobny parametrami tylko troszke mniej bajerow i oczywiscie jak komus nie przeszkadza podstawa ;;;i monolit
:) Ale powiem ci Accu ze fajnie by bylo jakby kiedys taki tv powstal polaczeniem sonego i philipsa :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten Monolith swietnie wyglada, co Sony to Sony. Tyle ze mi sie jeszcze podoba ta podstawka lezaca. W kazdym badz razie tv konkret.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig jaki model miales na mysli ? A jesli chodzi o podstawe to widac jest jak sie zobaczy na zywo ze ta z hx 955 jest znacznie ladniejsza i solidniejsza od tej z W 900. I sprzedawcy tez to potwierdzaja wiec cos w tym chyba jest ... a monolit jednak ludziom przypadl do gustu... tylko mysle ze to jednak drozszy interes i dlatego odeszli od niego, a zostawili tylko go w najwyzszej serii... dla tych deczko zamozniejszych :) bo 55 cali cos okolo 17 tys ma kosztowac cos tak slyszalem... Pozdarwiam.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Można już zapoznać się z testem telewizorów firmy Sony 46W905A i Samsung UE46F8000
na konkurencyjnym forum .
BTW , jest również tam test wideo telewizora plazmowego firmy Panasonic 50VT60 .(czas trwania testu 01:53:25)

Za kilka dni można się spodziewać pierwszej części testu telewizora firmy Sony KDL-46W905A na FullHD.gr .(będzie jak zwykle w kilku częściach)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig jaki model miales na mysli ? A jesli chodzi o podstawe to widac jest jak sie zobaczy na zywo ze ta z hx 955 jest znacznie ladniejsza i solidniejsza od tej z W 900. I sprzedawcy tez to potwierdzaja wiec cos w tym chyba jest ... a monolit jednak ludziom przypadl do gustu... tylko mysle ze to jednak drozszy interes i dlatego odeszli od niego, a zostawili tylko go w najwyzszej serii... dla tych deczko zamozniejszych :) bo 55 cali cos okolo 17 tys ma kosztowac cos tak slyszalem... Pozdarwiam.

Chodzi mi np. o model hx955, tam jest monolityczne wzornictwo. To mi sie bardzo podoba.
Do tego fajnie by wygladala jeszcze podluzna podstawa. Tworzy to wszystko ciekawy ksztalt, cos innego. Dlatego wspominam o Sony, od kiedy pamietam mieli fajne pomysly w temacie dizajnu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sony ma jedna wade - chodzi mi o wielkosc i cene 65 cali i kwota powyzej 21 tys to lekkie przegiecie jest, bo za te kwote mozna kupic wiekszego sharpa nie koniecznie lepszy ale jesli komus zalezy na rozmiarze to sharpa warto brac pod uwage na pewno dla mnie lepiej on swieci jak samsung....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To prawda, ceny trzymaja. Pamietam jak rozgladalem sie za duzym Sony, szybko odpuscilem, nie dam za 65" 20k. Nie ma takiej opcji, chocby nie wiem jak swiecil i co robil.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie bo jedna sprawa to ze na cos kogos stać, a druga to ma się rozum i każdy jest w stanie wydac jakies pieniądze za jakis tv - bo rozsadek jednak podpowiada ze to nie jest warte.... takich pieniędzy. Choc jakby człowiek spal na kasie to pewnie nie mialoby to znaczenia :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam niezly pomysl ja bym od razu ja sprzedal bo niemalze w reku sie nie miesci ta zetka choc fajny telefonik..:)
 

xian1234

New member
Regulamin Promocji SONY

W okresie trwania Promocji dokonają za pośrednictwem autoryzowanych sieci sprzedaży produktów Organizatora, zakupu jednego z następujących modeli Produktów Promocyjnych (telewizorów Sony BRAVIA): KDL-46W905, KDL-55W905, KDL-47W805, KDL-47W807, KDL-47W809, KDL-55W805, KDL-55W807 lubKDL-55W809,

a) w przypadku zakupu przez Nabywcę modelu Produktu Promocyjnego KDL-46W905 lub KDL-55W905, otrzyma Nagrodę w postaci jednego smartfona Sony Mobile Xperia Z, wraz z Nagrodą Dodatkową w wysokość 282zł,

b) w przypadku zakupu przez Nabywcę jednego z następujących modeli Produktu Promocyjnego: KDL-47W805, KDL-47W807, KDL-47W809, KDL-55W805, KDL55W807 lub KDL-55W809, otrzyma Nagrodę w postaci jednego smartfona Sony Mobile Xperia L, wraz z Nagrodą Dodatkową w wysokości 128zł,

Tu pełny regulamin:
http://www.sony.pl/res/attachment/file/42/1237490796942.pdf
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ukazał się kolejny test telewizora firmy Sony KDL-55W905A w dniu 27 maja 2013 r.
Wszystkich chętnych do zapoznania się z tym testem zapraszam na stronkę:

Sony KDL-55W905A : Test complet


Życzę miłego spędzenia czasu .;-)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Fajnie ze na zachodzie testy robia w 55 calach , bo u nas to niestety z regoly jest to 46 cali, a w edge ledach jednak jest roznica miedzy tymi dwoma rozmiarami...
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W telewizorze firmy Sony KDL-55W905A zastosowano matrycę firmy Samsung typu S-PVA+PSA
DQ3Y550LN0101.

W telewizorze firmy Sony KDL-46W905A zastosowano matrycę firmy Samsung typu S-PVA+PSA
DQ3Y460LN0101.

A w telewizorze firmy Sony KDL-40W905A --->-:?: 40" dostępna prawdopodobnie na rynku
konsumenckim od 5 lipca 2013 r.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

martinus123

New member
Oglądałem dziś 55W905 w sklepie Euro, naprawdę robi wrażenie.
Tegoroczny design na żywo wygląda super, zeszłoroczny "monolit" którym tu ktoś się tak zachwycał, się do niego nie umywa, tv stały obok i model z zeszłego roku wyglądał przy tym jak model z przed 3 lat. Nawet ten znaczek Sony mi się podoba, z delikatnym podświetleniem od dołu wygląda dużo lżej i pasuje do całości, taki tv powieszony na ścianie to prawdziwe cudo.
Na tv leciało demo, ja nić nie zmieniałam i pilotem się nie bawiłem bo i tak nie kupię telewizora w tej klasie cenowej ale obraz wyglądał naprawdę bardzo dobrze, widać było różnicę na tle W805
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ukazała się pierwsza z trzech części testu telewizora firmy Sony - Bravia KDL-46W905A na znanym portalu
FullHD.gr .
Wszystkich chętnych do zapoznania się z tą częścią testu zapraszam serdecznie na stronkę:

Sony BRAVIA KDL-46W905A [Teardown] - FullHD


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry