Telewizor firmy Sony KDL-50W829 - pierwszy ogląd tego nowego telewizora firmy Sony.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam chciałbym się dowiedzieć jaka jest ostatni numer softu dla 55w829.
Wczoraj byłem u znajomego i ma 2.303 ,a u mnie jest PKG2.294EUA i nie chce zauktalizować do wyższej .
Nie wiecie może dlaczego tak jest?

A jak wejdziesz na stronę Sony jaki wyświetla się numer softu?

U mnie tv ostatnio pobrał do PKG2.303EUA.
Chociaż pracownicy sony twierdzą,że nie wiedzą co to za aktualizacja.

Czyli tv sam pobrał a nie zrobiłeś to przez pena... zawsze robisz aktualizację przez net ? Nigdy nie miałeś problemów?
 

Beno111

New member
Kolego Lolek, od początku wszystkie aktualizacje ,,soniak" pobierał z sieci,oczywiście za potwierdzeniem.I nigdy z tym nie miał problemu.
 

Adam75

New member
MatrixMedia/Certus znowu dało dupy. Mam chyba taki sam problem jak wcześniej kolega tdrk14. Tv mam od wczoraj a stan jak na focie.
Do tego przyciemnione 3 piksele na "starcie"
 

Attachments

  • DSC04070.jpg
    DSC04070.jpg
    222,6 KB · Wyś: 132

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ponad trzy tysiące godzin na "liczniku":| . Ponad czterysta razy włączany .
Oczywiście powiadom o tym fakcie sklep , aby wymienili telewizor na inny egzemplarz bez "tej przypadłości".

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

mafia35

New member
Bez reklam
A czego się spodziewacie, jesli są w sprzedaży serie C. B juz od jakiegos czasu nie produkują i sklepy wyprzedają co mają...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Rudeford

New member
Może się mylę, ale towar nowy jest w domyśle nieużywany. Tu wciskają używki jako nówki i liczą, że się uda i w 90% przypadków się udaje. Od pozbywania się powystawowych modeli są wyprzedaże z obniżonymi cenami.
 

bercov

New member
Witam!

Mam pytanie do posiadaczy TV SONY 50W829B czy macie u siebie coś takiego, że po uruchomieniu telewizora przez ok 30-40 sekund nie możecie zmienić np wejścia hdmi, albo np wejść do GUIDE? Mi na ekranie wyskakuje komunikat: zaczekaj, i dopiero po ponad 30 sekundach mogę skorzystać z tych opcji. Nawet jak robię głośniej lub ciszej to mimo, że jest skutek, to graficzny wskaźnik też pojawia się po tym czasie.
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z TV, jednak ta przypadłość czasami doprowadza mnie do... hmm, delikatnie mowiąc lekkiej irytacji ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tak mam w swoim tv - co prawda inny model ale tak mam przez jakieś 10 s. od momentu pojawienia się obrazu na tv..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
ale 10 s czy 40 s bo to jest różnica ... takie mają oprogramowanie mi się wydaje .... musze sprawdzić w sklepie jak jest z serią C
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież jak w komputerze - odpalasz i od razu możesz korzystać?
A Telewizor jeszcze wolniej się przygotowuje do pracy.
 

arss

New member
U mnie koło 20 sek trwa przygotowanie funkcji. Głośność mozesz ustawiać ale pasek glośności jest widoczny dopiero po chwili.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zmierzyłem u siebie od pojawienia się obrazu na ekranie do momentu gdzie mogę np. zmienić źródło trwa to około 6-7 s. Dla mnie luzik ... tak jak Kiki napisał kopmputer też od razu nie działa, a tv w chwili obecnej to bardziej rozbudowane urządzenie... tak jest u nich to rozwiązane i tyle...
 

vectra1

Member
Bez reklam
Zmierzyłem u siebie od pojawienia się obrazu na ekranie do momentu gdzie mogę np. zmienić źródło trwa to około 6-7 s. Dla mnie luzik ... tak jak Kiki napisał kopmputer też od razu nie działa, a tv w chwili obecnej to bardziej rozbudowane urządzenie... tak jest u nich to rozwiązane i tyle...


Czyli czas bardzo podobny jak u mnie, jednak jakość obrazu i wykonanie telewizora rekompensują opisany problem.
 

kubajvc

New member
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak zmienić dźwięk dolny digital na stereo w tym tv? Jak puszczam filmy z dysku które są w formacie ac3 to zupełnie nie słyszę głosu lektora. Słyszę sceny boczne a centrum jest gdzieś w oddali. To tak jakbyście oglądali film w kinie Ale bez głośnika centralnego. Przyciskiem "audio" nie da się nic zmienić wyskakuje info ze jest to nie możliwe . Strasznie to irytujące. I opcjach dźwięku mam wszystko standard wyłączony korektor i uwydatnianie głosu.

Czy ktoś mógłby sprawdzić to u siebie? Włączyć jakiś film w dolby digital czy ac3 i wsłuchać się w ten problem.

Kolejna sprawa. Jak pominac reklamę na Youtube podczas odtwarzania na tv. Reklama leci przez parę sekund po czym zapala się przycisk pomiń i niby przycisk "next track" Ale nie idzie może ktoś podpowie?
 
Ostatnia edycja:

Tomisior

New member
Witam,

mam problem z napisami, prawdopodobnie po ostatniej aktualizacji. Zauważyłem, że w każdym filmie napisy nie są zsynchronizowane i pojawiają się zbyt szybko/zbyt wolno. Wcześniej nie miałem takiego problemu. Czy ktoś ma podobną sytuacje i zna rozwiązanie? wersja oprogramowania jaką mam to: 2.304 EUA. Denerwująca sprawa bo na telewizorze kompletnie nie da się teraz oglądać filmów/seriali.
 

ahavoc

New member
Kolejna sprawa. Jak pominac reklamę na Youtube podczas odtwarzania na tv. Reklama leci przez parę sekund po czym zapala się przycisk pomiń i niby przycisk "next track" Ale nie idzie może ktoś podpowie?

cześć,
jak się pojawia przycisk Pomiń" w prawej dolnej części ekranu to po prostu naciśnij OK i reklama zostaje pominięta. U mnie tak to działa.
pozdrawiam,
 
Do góry