Telewizor firmy Sony KDL-50W829 - pierwszy ogląd tego nowego telewizora firmy Sony.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ujmę to krótko . Życie jest krótkie i nie ma się co martwić takimi drobiazgami , jak
niedoskonałości wyświetlanego obrazu przez telewizor .:-|
Co innego jest je dostrzegać .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Beno111

New member
Kolego, masz prawo wyrażać swoją/swoje opinie ale NIE MASZ PRAWA KRZYCZEĆ na forum.
Wykrzykniki zostaw sobie w domu, mogą się przydać :D

Wytalkowane z GT-I9100
Jakie ,,krzyki" kolego?Czy według Ciebie ,,!" jest synonimem ,,krzyku"?Bo według mnie, jest to nic innego,jak znak interpunkcyjny wzmacniający ekspresję wypowiedzi.Ale jeżeli Ciebie tym uraziłem, to bardzo przepraszam!
A propos tego sarkazmu o ,,domu" nie lepiej zająć się merytoryką tematu?Zamiast ,,kąsaniem"?Nie oczekuje odpowiedzi i nie zamierzam odpowiadać, bo szkoda czasu na tematy nie związane z sednem sprawy!Pozdrawiam.I na przyszłość więcej ,,dystansu" życzę.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jakby przeciętny Polak miał problem wyłącznie z niedoskonałością obrazu w tv to myślę że to nie Polacy by jechali do pracy w Anglii tylko na odwrót :), a jak widać raczej przeciętny Polak ma znacznie większe problemy i bardziej znaczące dla rodziny niż np. nierówne podświetlenie w tv itp.
 

mafia35

New member
Bez reklam
Akurat tak ustawiony telewizor wygasza podswietlenie...
Sciagnij sobie zdjecie z bialym krzyzem na srodku, zgas swiatlo w pokoju i ustaw aparat na iso 200, przyslona 5.6 i czas naswietlenia 1sek. Bez lampy rowniez... Takie zdjecie odzwierciedla widoczny clouding...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Suchy666

New member
Hej kupiłem własnie sobie KDL-50w805b i za nic nie potrafię uruchomić przeglądarki internetowej...
W smart TV jest pełno różnych aplikacji ale nie widzę żadnej do przeglądania internetu, facebooka równiez nie mogę znaleść ?!
 

pasek

New member
Witam. W sonym nie licz kolego na pełną przeglądarke. Takie rzeczy to chyba tylko w tv samsung albo w nowych modelach sony z androidem. Też kupiłem tego soniaka 3 dni temu. Pozdrawiam.
 

Suchy666

New member
No jest jakieś coś ale to gówno jakieś a nie przeglądarka, tvn player masakra jakaś brakuje po kilka ostatnich dni w serialach :( nie wiem czy nie zwróce tego tv i nie wezmę innego mimo ps4 w domu...
 

Beno111

New member
Zwracam się z prośbą do Pana Administratora ,żeby usuwać posty ,które nie mają żadnego odzwierciedlenia w danym temacie!Jest to tylko zaśmiecanie forum i ,,promowanie" swojego ,,wybujałego" ,,ego" !
 
Do góry