TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

stepcio

New member
Witam i ja. Specjalnie dołączyłem do forum żeby się dowiedzieć coś więcej o telewizorach TCL. Zainteresował mnie starszy model 58S7806 ze względu na matryce 100Hz ale chyba nie jest już dostępny. W grę wchodzi seria P60, konkretnie U55P6046, ale ciekawy jestem tego X2 o wielkości 55.
Kiki czy mógłbym prosić ceny na pw P60 z kalibracją i jak to kupić.
Ewentualnie cenę X2 , nie wiem czy stać mnie i czy warto czekać.
 

strazakp

Banned
Fajny tv, tyle ze mnie by interesował 65" ale ten jest za drogi :-( 55" troche mały ale cene ma super.
a jak ten TCL miał by się do Panasonica dxm710???? Na papierze widać że TCL troche lepszy...i nie chodzi mi tu o porównanie smarta.
 

Kaonashi

New member
Mam problem z połączeniem TCL 55P6046 z siecią bezprzewodową. Telewizor widzi sieć z zabezpieczeniem WEP jednak nie może się z nią połączyć. Inne urządzenia (laptop, smartfon) nie mają z tym problemów. Proszę o pomoc

Sprawa rozwiązania. Dziękuję
 
Ostatnia edycja:

szczuru

New member
Witajcie użytkownicy TCL P60/ Thomson UC. Mam pytanie do osób, które posiadają ten telewizor - dziś w Euro RTV AGD wywiesili Thomsona UC 49" i niestety o ile super działał Android, kolory były fajne o tyle podświetlenie to totalna porażka. Ewidentnie na wszystkich 4 krawędziach widać było mocne podświetlenie matrycy, natomiast rogi był niedoświetlone... Szczerze mówiąc naprawdę słabo to wyglądało, nawet sprzedawca był zaskoczony tym co zobaczył... Nie wiem czy to kwestia egzemplarza, czy ten typ tak ma. Proszę o informację od posiadaczy czy też mają takie skopane podświetlenie.
 

Pneumat2

New member
Witajcie użytkownicy TCL P60/ Thomson UC. Mam pytanie do osób, które posiadają ten telewizor - dziś w Euro RTV AGD wywiesili Thomsona UC 49" i niestety o ile super działał Android, kolory były fajne o tyle podświetlenie to totalna porażka. Ewidentnie na wszystkich 4 krawędziach widać było mocne podświetlenie matrycy, natomiast rogi był niedoświetlone... Szczerze mówiąc naprawdę słabo to wyglądało, nawet sprzedawca był zaskoczony tym co zobaczył... Nie wiem czy to kwestia egzemplarza, czy ten typ tak ma. Proszę o informację od posiadaczy czy też mają takie skopane podświetlenie.

55UC6406 u mnie rogi lekko zachodzą (stają się ciemniejsze)ale dopiero przy mocnym złapaniu kąta widzenia czyli np. stoję obok telewizora albo patrzę po skosie. Jak siedzę normalnie przed Tv problem nie występuje. Widać, że ten model ma do tego tendencję więc jak ktoś ma pierdolca i dąży do doskonałości której i tak nie osiągnie to warto się zastanowić przed jego zakupem hehe:)
 

szczuru

New member
A jak oceniasz działanie Android TV? Działa to w miarę szybko po dłuższym czasie, nie zawiesza się nic itp? Bo u innych producentów tak różowo nie jest z tym systemem. I jak oceniasz ogólnie jakość obrazu? Jest dla Ciebie zadowalająca? Czerń w ciemnym pomieszczeniu wypada w miarę dobrze? Działa ta funkcja micro dimming? Mam jak zwykle rozterkę z wyborem TV :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry