TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

maciejczapla

New member
65 cali jest do niedzieli w niemieckim realu za 899euro czyli 3800 zł około. Sklepy stacjonarne mają jeszcze na miejscu w Berlinie. W wildau i Frankfurcie gdzie z Polski najbliżej wszystkie wykupione. Berlin trochę ma na stanie (jednak na sklep przyjechało max 2 sztuki) Online już wykupione przez 1 osobę z Polski praktycznie. ( Zakup przez Polaka z dostawą w Niemczech bo do Polski nie wysylali :)

Że sklepu sprzedającego na allegro można wyrwać poza za 4899zl.
Cena kiki'ego nawet z "darmowa" kalibracja to przesada. Jego narzut to przesada....
 

maciejczapla

New member
Akurat tutaj racja to w Niemczech to promocja​, ale też sprzedają z Vatem i gwarancja która u Nas obowiązuje( wystawiają też fv w cenie netto jako zakup WNT). Może źle się wyraziłem w poprzednim poście. Chodzi mi tylko i wyłącznie o wspomniany narzut(najpierw cena u Was 5599, a gdy pojawia się info ze inni mają taniej nagle 5399, a zasłanianie się cena u takich molochów jak grupa Euronet czy Terg, którzy wydają mnóstwo kasy na reklamę, pracowników ,czynsze itd. nijak ma się do ceny Waszej. Nie wspominając już że oboje wiemy za jaką cenę można dostać ten sprzęt u TCL z Żyrardowa jako sprzedawca/dystrybutor.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ceny oficjalne na TCL X2 - 65" za 6999 zł , 55 za 4999 zł

Ceny na P 60 dla niebieskich z kalibracja są bardzo dobre, ale na ceny legalne z Vatem. To, że ktoś sprzedaje za pół ceny i dokłada to jego sprawa.
Zobaczymy jak skończą promocję po ile będzie cena.
Mamy wszystkie modele , wszystkie kolory, z pełną gwarancją , opieką w obsłudze i kalibracją.
Ceny są zawsze dynamiczne i uzależnione od cen na rynku.
Dla niebieskich z kalibracja jest zawsze bardzo atrakcyjna cena.

Jeśli to ktoś ma taniej - to oczywiście kupuje taniej.
Nie znam żadnej firmy, sieci na świecie która ma wszystko najtaniej.
My od ponad 30 lat sprzedajemy wyłącznie legalne sprzęty, z polską gwarancją i z Vatem !
 
Podany w teście input lag jest dla rozdzielczości FHD czy 4K ? Syn mnie truje o PS i będę musiał kupić mu jeszcze jakiś TV ( a te ceny TCL-a nie takie złe).
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ceny są godne jakości.
Poczytaj oproszę tych co już kupili.

Input Lag ten w teście jest fullhd, w 4K podamy dodatkowo jak wjadą z dostawą.
 

witia24

New member
jakie różnice pomiędzy p60 a x2 lepiej brać p60 65cali czy x2 55cali chodzi o jakość obrazu itd
Wiadomo może co za sprzęt siedzi w tych telewizorach procesor grafika itd.
 

Navyman

Banned
Czy wiadomo co wniosą P70 w stosunku do P60? A jeżeli chodzi o Xiaomi myślę, że można założyć wątek. Mi TV 4 wygląda obłędnie - 30 % cieńszy niż iPhone 7. Niespotykane wykończenie brzegów oraz metalowy tył telewizora. Ciekawe, ciekawe. A ciekawe jak "świeci". Wg mnie Xiaomi jest swego rodzaju czarnym koniem rynku elektroniki. Fakt, że zżynają z Apple po całości (a kto tego nie robi?) ale robią to tak ładnie, że im wybaczam :) tzn. zawsze dodadzą coś ciekawego od siebie. Nowy smartfon Mi 6 pod względem designu klasa sama w sobie. To co świat życzy sobie w nowym iPhone (powrót do szkła i stali jak w iP4) oni od razu wdrażają. Szkoda, że Hugo Barra (guru na miarę Steve'a Jobsa) od nich odszedł. Ale swoją robotę zrobił i wypromował markę w świecie podkreślając dobitnie, że jeżeli chcą się liczyć w Europie to design musi być na topie. Wracając do super oferty na 65" TCL-a P60 w niemieckim Realu to swoją drogą szkoda, że tak szybko minęła:( Próbowałem zakupić ale nie można było dokonać zakupu kartą kredytową (komunikat: ta metoda płatności nie jest dostępna. Musisz zbudować historię płatności w naszym sklepie przy pomocy innych metod płatności). Chciałem skorzystać z PayPal ale nie mając konta w Euro trzeba się liczyć z przewalutowaniem i zabawa plus transport była coraz mniej opłacalna a dwa w sobotę rano poszły dwa ostatnie egzemplarze ze strony sklepu on-line :( No szkoda bo cena była kusząca. Fakt, to promocja ale.. myślę, że ten TV nie powinien sięgać pułapu 5000 zł. Pewnie spadnie więc czekamy :) Swoją drogą to brawa dla rodaków bo zanim niemiaszki się zorientowały nasi już ogołocili sklepy w całych Niemczech. Brawo Wy!. Kiki, pytanie: jaki jest rozstaw nóżek w 49P60 i 55P60? Chcę ten TV zakupić rodzicom a oni nie mają możliwości powieszenia go na ścianie. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zmierzę we wtorek i podam ze zdjęciami .
Serie P70 ma mieć matrycę Va i .... na resztę informacji czekam. W przyszłym tygodniu podam wszystkie szczegóły.
Może się uda już otrzymać egzemplarz na testy.
 

Fisher21

New member
Ale przecież seria P60 też ma matryce VA..

tej p60 byłby idealny, tylko gdyby mial matryce 100-120 HZ.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry