TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Pneumat2

New member
a czy ktoś mi odpowie jaki procek i grafika ram siedzi w tych tv p60 p70 x2
najlepiej powinien wiedzieć o tym kiki

Jeżeli UC6406 to samo co seria P60 to siedzi:
 

Attachments

  • IMG_1541.JPG
    IMG_1541.JPG
    56,5 KB · Wyś: 1216
  • IMG_1542.JPG
    IMG_1542.JPG
    60,3 KB · Wyś: 1193

heniumon

New member
Tv tcl

Nie wiem o co chodzi firmie TCL matryce w flagowcu TCLX2 60 HZ cofamy się do tyłu


parametry obrazu

jasność ekranu
1000cd / m2
Kontrast dynamiczny
15000000: 1
Częstotliwość odświeżania
60Hz
Funkcje obrazu
Gamut: 157% (BT, 709), ekologiczne cały HDR, silnik jakość QUHD nieorganiczna kropki kwantowe trzech kolorów podstawowych, 4K silnik Zhen Cai pro
audio parametry

głośnik
Sześć niezależny głośnik
Dźwięk Moc wyjściowa
40W / 24W
Funkcje audio
Harman Kardon audio technologia przetwarzania dźwięku DTS, technologia Bluetooth sam słuchać, styl projektowania dźwięku rozszerzony
 

boody

New member
Nie wiem o co chodzi firmie TCL matryce w flagowcu TCLX2 60 HZ cofamy się do tyłu


parametry obrazu

jasność ekranu
1000cd / m2
Kontrast dynamiczny
15000000: 1
Częstotliwość odświeżania
60Hz
Funkcje obrazu
Gamut: 157% (BT, 709), ekologiczne cały HDR, silnik jakość QUHD nieorganiczna kropki kwantowe trzech kolorów podstawowych, 4K silnik Zhen Cai pro
audio parametry

głośnik
Sześć niezależny głośnik
Dźwięk Moc wyjściowa
40W / 24W
Funkcje audio
Harman Kardon audio technologia przetwarzania dźwięku DTS, technologia Bluetooth sam słuchać, styl projektowania dźwięku rozszerzony

Skąd masz takie info?? Kiki, możesz potwierdzić?? Jeżeli to prawda to nie ma na co czekać, a tak pięknie się zapowiadało... :(
 

Pikus1977

New member
Witam wszystkich... Właśnie przed kilkoma chwilami stałem się (mam nadzieję, że szczęśliwym) posiadaczem TCL U55P6046. Dodam że 50 km na północ od Olsztyna warm.-maz. Jaki byłby koszt profesjonalnej kalibracji z dojazdem.
 

empir

New member
Witajcie,

szybkie pytanie, czy U43P6046 ma matryce RGBW czy pełnoprawne 4k?

Jak wygląda kwestia podłączenia takiego telewizora do komputera za pomocą HDMI, uzyskam rozdzielczość 4k z odświeżaniem 60Hz?
 

Navyman

Banned
Prośba do użytkowników serii P60: wpisujcie swoje opinie i spostrzeżenia dot. tych TV. Nie muszą to być długie recenzje czy złożone testy - od tego mamy kikiego. Takie opinie pozwolą niezdecydowanym na podjęcie decyzji.
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Już pisałem że tv godny polecenia wszystko śmiga aż miło a z tego co kiki mówił to jeszcze aktualizacja mają go polepszyć
 

sbk1

New member
A czy ktoś może porównać np. tego tcl 49p6046 z nowym Panasoniciem ex620e. Do 3000 tys. który lepiej wybrać? Oba modele nowe i nie ma za wiele komentarzy.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
A czy ktoś może porównać np. tego tcl 49p6046 z nowym Panasoniciem ex620e. Do 3000 tys. który lepiej wybrać? Oba modele nowe i nie ma za wiele komentarzy.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

Z tego co patrzę to ten Panasonic nie ma androida , nie wiem czy chcesz takie opcje w tv czy nie , może napisz w odpowiednim dziale co chcesz żeby miał tv i ktoś ci odpowie doradzi
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnica jest nie tylko po stronie wyposażenia ale również po stronie jakości obrazu dla TCLa.

Koksiu 11 - inny też są zdowoleni.
"Cześć kiki kupiłem. Jestem bardzo szczęśliwy."
"Kurde nie spodziewałem, się że TCL tak gra... "
"Dzięki - rodzice zadowoleni"

To dzisiejsze opisy zadowolonych.
Więc chyba jest ok
Po kalibracji gra bardzo dobrze.

Czkamy na kolejne odczucia.
 

Pneumat2

New member
Ktoś w jakimś poście pisał, że miał problem z obsługą HDR (była niedostępna) na XOne, czy jest w stanie ktoś to sprawdzić pod PS4?

Witam
Miałem ten problem i mam go nadal. Zgłoszone 3 tygodnie temu do TCL i od tego czasu wielokrotne pisanie i rozmowy z technikami w PL. Na ten moment sprawa poszła do działu technicznego we Francji i niestety dalej czekam na odpowiedź. Kontaktowałem się także z Microsoft ale powiedzieli mi, że to sprawa telewizora i żebym kontaktował się z producentem. Czekam i mam nadzieje, że wyjdzie jakaś stosowna aktualizacja bo trochę to irytujący fakt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry