TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL różni się Obudową która jest z aluminium szczotkowanego i wygląda bardzo ładnie. Po kalibracji gra o 30% lepiej.
A filmy w 4K z Netflixa ( nie wszystkie) - rewelacja.
Idę sprawdzić teraz jak wyświetli mecze.
 

rafals33

New member
A mógłbyś napisać jak to zrobiłeś.no chyba że z pendriva.bo w thomsonie w aplikacjach nie ma tvn playera.A może by tak założyć osobny temat o uc6406
 

rafals33

New member
Zrobiłem tak tylko że wpisalem hasło takie jak mam w telefonie.no i chciało mi zainstalowac ale na telefonie.No chyba że założę calkiem nowe konto
 

Pneumat2

New member
Z pena jeszcze nie próbowałem.jak znajde chwilke czasu to spróbuje

Z pena daje radę bez problemu instalować pliki apk. Miałem tak zainstalowaną aplikację TVN player ale po pierwsze po instalacji nie pokazuje ikonki na głównym menu tylko trzeba wchodzić okrężnie a druga sprawa to obsługa tylko myszą, niestety ale pilot nie reaguje.
 

szczepbydg

New member
Panowie czy mamy słuszność ,że TCL model P60 ma tą samą matryce co Samsung KS7000 ?? Szukam TV w szczególności do PS4 PRO czy index HDRu w P60 jest wystarczający??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL P60 to inna klasa - 49P60 kosztuje 2399 zł a Samsung kosztuje 49KS7000 za 4599 zł , czyli dwa razy drożej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz kilka modeli:
- Philips 55PUS6561 za 3699 zł
- Philips 55PUS7101 za 4150
- TCL 58S7806 za 3299 zł
 

wookash0

New member
Witam wszystkich. Specjalnie zalozylem konto, zeby zadac kilka pytan na temat tej serii. Jestem zainteresowany kupnem U49P6046, ale zaintrygowal mnie wpis nt serii X2 TCL - czy moge prosic na PW info nt. cen? z gory dziekuje. zakladam tez osobny watek w pytaniem o porade
 
Status
Zamknięty.
Do góry