TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

DLUGI321

New member
Zgadza się my jesteśmy królikami doświadczalnymi do testowania i dziurawego systemu. Nic przeciwko takim praktykom bym nie miał gdyby oni wyciągali z tego jakieś wnioski i starali się coś na to poradzić. A tak tylko sobie narzekamy że to nie działa tamto a oni nas mają gdzieś.
 

tomasz.k

New member
Zgadza się my jesteśmy królikami doświadczalnymi do testowania i dziurawego systemu. Nic przeciwko takim praktykom bym nie miał gdyby oni wyciągali z tego jakieś wnioski i starali się coś na to poradzić. A tak tylko sobie narzekamy że to nie działa tamto a oni nas mają gdzieś.

Zaplaciles? To juz twoj problem, wiecej i tak na nich nie wydasz wiec sie nie oplaca cos naprawiac :)
A wszelkie testy w necie sa wiadomo jakie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
"Korzystam z kilku urządzeń Xiaomi i uwierz, że pod wieloma względami są oni niedoscignieni" - czyli masz bardzo dobry obraz w telewizorze za bardzo dobre pieniądze i niedoścignione multimedia. Extra !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kalibracja jest gratis dla niebieskich członków forum.
Zaloguj się w Klubie HDTV i podaj maila - to CI wyślę.
 

rik81

New member
Good evening, I write from Italy. I read you translating with Google. I have a question to ask you. could you tell me image and color settings for this TV? even in private? I would be very grateful!
 

rik81

New member
Good evening, I write from Italy. I have now signed up for the club. I hope to make a contribution. could I kindly have the settings of this TV? image setting, color setting, white points, and more? I would like to have a base on which to do my calibration tests with my patterns. thanks in private it's okay I own this TV and also the 55c70.
 

sulko

Member
Good evening, I write from Italy. I have now signed up for the club. I hope to make a contribution. could I kindly have the settings of this TV? image setting, color setting, white points, and more? I would like to have a base on which to do my calibration tests with my patterns. thanks in private it's okay I own this TV and also the 55c70.
Write private message to user kiki or wait until he will read your posts.
 

antonioli

New member
Witam,


Szukam nowego telewizora - 43, 49, 50 "- i znalazłem wiele dobrych referencji dla marki TCL.
Po pewnym "dochodzeniu" znalazłem dwa interesujące modele: TCL 50DP660 i TCL U49P6046.
Buying TV sets and TV buyer

Porównując oba, mają podobne specyfikacje (chociaż P66 pochodzi z tego roku), ale jest duża różnica w cenie: U49P6046 1600 zł i 50DP660 2400 zł

Różnica kompensuje?
Mogę znaleźć lepsze z Androidem, DTS audio, quad-core, 4K z mniej niż 2000zł? Może być 43 "(i inne marki)...
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Możesz znaleźć nawet 55 cali telewizor TCL 6006 za mniej niż 1800zł na allegro ostatnio widziałem więc decyduj :) ja bym brał większy , zgadza się lepiej TCL/Thomson za te pieniądze
 
Status
Zamknięty.
Do góry