TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Jeśli był kupiony niedawno to oddać do sklepu jeśli nie dzwonić do TCL i niech go zrobią,zgłaszać tyle razy aż oddadzą pieniądze jeśli nie to trzeba powiadomić UOKiK,Zakup androida to ryzyko , TCL dopiero stabilizuje ten system ale to potrwa jak w innych firmach typu Sony czy Philips,wszędzie z nim były problemy
 

DLUGI321

New member
Z tym że TCL dopiero stabilizuje swój system to bym nie przesadzał bo jak na tą chwilę od momentu wydania 7 nic konkretnego nie zostało poprawione a trochę czasu już mineło od jego wydania. Ten system w wydaniu TCL jest bardzo niedopracowany i tak jak w cytowanych powyżej przez KIKI postach które niby zachwalają ten TV można wywnioskować że system działał względnie dobrze na Android 6.0 a 7 to dodanie kilku nieistotnych pierdół i pozostawienie dotychczasowych nierozwiązanych problemów
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy wybiera to co chce i gdzie chce.
Każdy pisze to co chce i ile chce.

Cyjanon - zacytowałem Twoje słowa o jakości obrazu - bo pisałem wyłącznie o jakości obrazu, więc zachowaj swoje strachy dla dzieci w piaskownicy.

Dałem argumenty w postaci osób zadowolonych z jakości TCLa - więc nie pochlebiaj sobie. Nie podoba CI się - ma prawo. Nie każdy lubi brunetki.

TCL ma 3 miejsce na świecie już i to świadczy o tym że ludzie kupując wybierają markę za własne pieniądze. Czy każdemu musi się podobać - NIE.

Jeszcze raz
Zgłoś swoje uwagi pod właściwy adres.

O TCLa się nie martw.
Zadowolonych przybywa czy Ci się podoba czy nie. !
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Niedopracowane to są aktualizacje które zepsuły tego androida , fabrycznie wgrany android nie robi problemów.Ostatnio czytałem Android TV od Sony w końcu działa. Sony po roku aktualizacją naprawili android TV więc niestety ale trzeba czekać aż TCL zrobi to samo bo już zwrócić telewizora nie można
 

DLUGI321

New member
Niedopracowane to są aktualizacje które zepsuły tego androida , fabrycznie wgrany android nie robi problemów.Ostatnio czytałem Android TV od Sony w końcu działa. Sony po roku aktualizacją naprawili android TV więc niestety ale trzeba czekać aż TCL zrobi to samo bo już zwrócić telewizora nie można


Zgadza się każda kolejna aktualizacja która wychodzi od TCL nic ze znanych i zgłaszanych błędów nie naprawia wręcz dodaje kolejne błędy a już trochę czasu mineło od wydania 7. Oni zajmują się tylko dodawaniem teoretycznie działających w ich TV bajerów które mają przyciągnąć naiwnego klienta który po kupnie dowiaduje się że wiele funkcji które są reklamowane w danym TV nie działa tak jak powinna i trzeba zacząć kombinować z jakimś dodatkowym oprogramowaniem lub szukać info w necie by choć w części działały te opcje. Sony widać słucha swoich klientów (to samo było napisane o TCL że słucha swoich klientów) i postarało się naprawić zgłoszone błędy i teraz ich android jest w pełni funkcjonalny. A niestety użytkownicy TV marki TCL pozostają z ręką w nocniku bo widać nie mają oni zamiaru naprawić dotychczasowych błędów tylko dodawać kolejne teoretycznie działające funkcje byle by zwabić potencjalnego klienta
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Dlatego do nowych TCL-ów zalecam wyłączenie aktualizacji bo nie wiadomo czy znowu czegoś nie spierniczą.Android TV jest fajny ale czy instalacja jego w telewizorze jest super to mam wątpliwości,w box-ie ma to sens bo najwyżej box się spierniczy a nie telewizor...
 

klonxxx

Banned
Dlatego do nowych TCL-ów zalecam wyłączenie aktualizacji bo nie wiadomo czy znowu czegoś nie spierniczą.Android TV jest fajny ale czy instalacja jego w telewizorze jest super to mam wątpliwości,w box-ie ma to sens bo najwyżej box się spierniczy a nie telewizor...

To zalecenie brzmi jakbyś był fachowcem od androida, pracownikiem TCL-a lub sprzedawcą:hihi::hihi:.
Prawda jest taka że od premiery zeszłorocznych modeli ciągle są uwagi użytkowników, dotyczące ich oprogramowania.
Forum jest po to aby dzielić się swoimi spostrzeżeniami zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi i kasowanie postów czy nimi manipulowanie nie świadczy najlepiej o tym kto to robi ...
TCL odpowiada za swoje produkty i ich działanie po kolejnych aktualizacjach.Jeśli coś nie działa tak jak powinno najlepiej zwrócić w ramach rękojmi wadliwy model do sprzedawcy (ponosi on wszystkie koszty).Gdyby wszyscy tak robili to jeden z drugim sprzedający ,zastanowiłby się dwa razy co lepiej sprzedawać a czego nie.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Zalecam czyli DAJĘ RADĘ żeby była jasność :) nowy model dp660 z wgranym fabrycznym androidem nie ma problemów ale nikt nie da gwarancji że aktualizacja go nie zepsuje dlatego lepiej się z aktualizacjami wstrzymać,ja tak bym zrobił.W pełni zgadzam się z tym co napisałeś
 

PNEUMA40

New member
Witam :) Czy warto kupić model TCL U49P6046 za 1450zł? Soft nadaje się do codziennego użytku? Przeczytałem kilkadziesiąt stron tematu i mam ku temu wątpliwości...
 

janusz

New member
Bez reklam
Zależy.
Możesz jak ja od 9 miesięcy mieć wgrany dopiero 4 soft i tylko przy pierwszym androidzie 7 były małe problemy, najgorzej chyba jak się instaluje nowy io zostają śmieci ze starszego softu.
Nie mogę się wypowiadać jednak o wszystkim, bo np. nie mam modułu CI (a sporo osób pisze o problemach) i nie używam słuchawek (też jakieś są) bo opd zawsze mam podpięte do sprzętu audio.
Każdy ma inne zdanie, moje jest takie, że nie kupiłbym dziś TV z innym systemem niż android, a ten w TCL-u jest dla mnie doskonały, a miałem kilka boxów.
 

PNEUMA40

New member
Zależy.
Możesz jak ja od 9 miesięcy mieć wgrany dopiero 4 soft i tylko przy pierwszym androidzie 7 były małe problemy, najgorzej chyba jak się instaluje nowy io zostają śmieci ze starszego softu.
Nie mogę się wypowiadać jednak o wszystkim, bo np. nie mam modułu CI (a sporo osób pisze o problemach) i nie używam słuchawek (też jakieś są) bo opd zawsze mam podpięte do sprzętu audio.
Każdy ma inne zdanie, moje jest takie, że nie kupiłbym dziś TV z innym systemem niż android, a ten w TCL-u jest dla mnie doskonały, a miałem kilka boxów.

Dziękuję za odpowiedź. Również nie używam słuchawek. Jeśli chodzi o moduł CI to jestem zielony w temacie. TV ma służyć głównie do Netflixa, YT i telewizji Orange bo mam w pakiecie z internetem.
 

DLUGI321

New member
Większość tych pozytywnych opinii wychodzi od osób które dopiero co kupiły telewizor i zaczynają dopiero go poznawać i go chwalą ale większość w przeciągu kilku tygodni zmienia zdanie i dołącza do grona osób które nie są zadowolone z tego TV. Zgadzam się z tym że jeden wątek zajmuje 447 stron i większość z nich to problemy z tymi telewizorami i ich niedopracowanym oprogramowaniem. A osoby które mimo wszystko usilnie zachwalają ten TV mimo ewidentnych niedoróbek są to osoby które mają oczywistą korzyść finansową z zachwalania tych TV
 

DLUGI321

New member
Ceny może nie ale jakość na pewno. Korzystam z kilku urządzeń Xiaomi i uwierz że pod wieloma względami są oni niedoscignieni

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 
Status
Zamknięty.
Do góry