TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

prosiak3

New member
Dobra mam pytanko. Wszedł nowy soft v373. Wgrałem odrazu było spoko przez ponad miesiąc ,chyba jakoś tak on jest dostępny, ale od tygodnia juz 2 razy nie wiadomo czemu sam włączył mi się tv niebieski ekran i konfiguracja tak jakby się zaktualizował automatycznie. Dane żadne nie znikły , lecz jest to wkurzające ktoś też tak ma ?

u mnie tego nie ma.
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Dziwna sprawa bo nic nie instalowałem ostatnio wszystko jest jak wcześniej a problem występuje od tygodnia. Hmm czekam na nowy soft Kiki kiedys ma być ?
 

hitachi

New member
Witam jak sprawdzic ilość godzin w modelu tcl 43p6046 bo jest ostatni w sklepie za 1200zł z wystawy. I ile godzin jest do zaakceptowania 3000?
 

polak7

New member
Co można zrobić jak telewizor zaczął trochę zamulać? Prawie nie mam aplikacji. Ogólnie przycina wszystko, a najbardziej denerwuje to:
Mam tvp sport na KODI i mi przycina co parę sekund obraz na chwilę jak oglądam mecz.
 

klossowski

New member
Witam!
Mam ten tv od 3 dni. Kupiłem na przecenie za trochę ponad 1 tys. więc szału się po tym czymś nie spodziewałem. Po wstępnej kalibracji "na oko" gra to nawet całkiem fajnie, ale.... no właśnie ale!!!! Wie ktoś może jak ustawić w tym tv automatyczny format obrazu? Bo jak coś nadają w formacie 4:3 to mi się włącza jakaś "cinerama", czyli rozciąga wszystko do formatu 16:9. Nawet w *********************'u , który mam w pacy nie ma z tym żadnego problemu.... no ale firma "krzak" to wiadomo, ważne, żeby był HDR, czy coś tam, ale nie podstawowe funkcje.... albo ja jestem debil i tego ustawić nie mogę:)
I rzecz druga. Jest jakaś możliwość wyłączenia tych debilnych dźwięków z pilota? Bo jak tylko coś naciskam, to słyszę "bip".... FW mam w wersji 176.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Tak czytam o tych TCL-ach to słabo się robi , jak nie to gra , to coś innego nie gra , tutaj tak czytam te opinie użytkowników to dochodzę do wniosku że nie tv ale oprogramowanie jak widać jest do KITU !!! Bo tv robią dobre , ramki itp ale tv musi działać , co mi z tego że tv działa jak on nie działa poprawnie , Ja na miejscu TCL bym wreszcie się wziął na poprawianie softu
 

tomasz.k

New member
Tak czytam o tych TCL-ach to słabo się robi , jak nie to gra , to coś innego nie gra , tutaj tak czytam te opinie użytkowników to dochodzę do wniosku że nie tv ale oprogramowanie jak widać jest do KITU !!! Bo tv robią dobre , ramki itp ale tv musi działać , co mi z tego że tv działa jak on nie działa poprawnie , Ja na miejscu TCL bym wreszcie się wziął na poprawianie softu
Mi boxa moza kupic i wtedy dziala wszystko. Ja odkopalem chromecasta googlowego zeby miec dzialajace funkcje ktore mialy byc w tym TV.
Tylko sie troche mija z celem kupowanie tego TV wtedy, mozna sobie poradzic z czyms inym. No i mibox ma juz android 8.
 

Rt81

New member
Ja tam większych problemów nie miałem, Netflix działa kodi działa,nc+go, działa obraz jak za tą cenę naprawdę bardzo dobry. I żeby nie było nie znam kikiego a tv kupiłem w media markt. Za tą cenę tv godny jak najbardziej polecenia.
 

klossowski

New member
Ja tam większych problemów nie miałem, Netflix działa kodi działa,nc+go, działa obraz jak za tą cenę naprawdę bardzo dobry. I żeby nie było nie znam kikiego a tv kupiłem w media markt. Za tą cenę tv godny jak najbardziej polecenia.
A automatyczna zmiana formatu też u Ciebie działa? Bo u mnie wszystko rozciąga do 16:9, a taką funkcją mają nawet tv za 100 euro:)
 
Ostatnia edycja:

Rt81

New member
Dla mnie to nie wada,dla innego tak. Dla tego każdy wybiera co mu pasuje. Ja nikogo nie zmuszam do kupna tego tv. Ja długo wybierałem tv i wiedziałem jakie ma wady mi one nie przeszkadzają,innemu mogą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry