TCL Seria C70

LOBO1

New member
Posiadam C70 55cali telewizor jest super. Mecze bez żadnych przycięć i smużenia, jedynie co zauważyłem to jak kamera robi kadr całego boiska to jest troszkę gorszy obraz ale to raczej wina tv naziemnej. Filmy oglądam na Netflix tutaj jest masakra. Również testowałem 4k i telewizor dopiero pokazuje co potrafi. Dla nie zdecydowanych z czystym sumieniem polecam. Będę jeszcze testował i się odezwę.
 

emde_

New member
Mnie interesuje 49'' i ciekawy jestem czy oprócz gorszego kontrastu i innych głośników ma też inne słabsze parametry. Może opłaca się jednak wziąć lepszą 55'' mimo że trochę za duża do pokoju. Chyba że tej różnicy nie czuć to wziąłbym 49''.
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Mnie interesuje 49'' i ciekawy jestem czy oprócz gorszego kontrastu i innych głośników ma też inne słabsze parametry. Może opłaca się jednak wziąć lepszą 55'' mimo że trochę za duża do pokoju. Chyba że tej różnicy nie czuć to wziąłbym 49''.


Co wy to znów pieprz. Dlaczego 49 ma być gorszy
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
ja mam mały pokój ale 49 calowego bym nie kupił...moim zdaniem nie opłaca się kupować 4K w mniejszej rozdzielczości niż 55 cali...55 to minimum do 4K
 

emde_

New member
Na początku brałem pod uwagę 43'', teraz 49''. Jak wezmę 55'' to dziewczyna mnie już z mieszkania wyrzuci :razz: A tak na poważnie to mam 2.5m do telewizora, jak jem przy TV to nawet 1.5m. W dodatku mam 1.3m szerokości szafki pod telewizor, zmieści się tam 55''?
 

emde_

New member
a co z tym 2.5 - 1.5m odległości? Wydaje mi się że to za blisko dla 55''. Jeszcze jak odpalę kanał "nie" HD to pewnie piksele wypalą mi oczy? :)
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
im bliżej tym lepiej , gdzieś tu była tabela odległości , myślę że do 55 cali ta odległość była by maksymalna ale to kiki niech się wypowie
 

sbk1

New member
Ja mam 2 m do tv i wziąłem 49, ale myślę nad zmianą na 55, więc spokojnie brałbym z takiej odległości jak Twoja minimum 55.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 

emde_

New member
trochę mnie przekonaliście do 55'' ale mimo wszystko jednak dalej wolę 49''. No nic, poczekam na jeszcze jakieś opinie tych co kupili 49'' i zobaczymy.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
ja mam 2,5 m do tv i wziąłem 55P60 i po tygodniu wymieniłem na 65 i przez tydzień był ogromny, i teraz gdyby były normalne ceny za 75 cali to był brał 75 ;)
 
Do góry