TCL Seria C70

darth_voyt

New member
Ja rozumiem....tylko wiesz....strach sie pojawia...ty wyślesz spoczko...a tu kurier da ciała i będzie problem dla wszystkich zamiast cieszyć się z nowego TV.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
dlatego podejrzewam że powodem tego defektu jest przewrócenie tego telewizora w kartonie.Najwyraźniej trzeba też bardziej zabezpieczać tego typu telewizory bo tak jak pisałem karton jest zbyt cienki i TCL musi się postarać bardziej o zabezpieczenie bo już po kartonie widać że ten karton jest zbyt chudy
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To są przypadki jednostkowe na tysiące wysłanych modeli.
I w historii dotyczyły różnych modeli różnych marek.
Wystarczy go skrzywić przy wyjmowaniu i już polaryzacja światła poszła się....
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
na pewno bo rzadko się o tym czyta ale trzeba też chyba uświadomić ludziom jak prawidłowo wyciąga się telewizor z kartonu
 

RAF1977

Banned
Dlatego napisałem, że to powinna robić specjalistyczna firma, szczególnie przy większych rozmiarach a nie jakiś tam kurier.
Firma przywozi, rozpakowuje, ustawia na stojak lub montuje.
Wiadomo, że nie za darmo ale taka opcja za dopłatą powinna być.
 

LOBO1

New member
Miałem problem z podłączeniem HBO GO. Ale się udało przyczyną było połączenie kablem tv z ruterem , po przejściu na wi-fi wszystko działa, no prawie bo obraz na HBO GO tragedia, próbowałem nagrać film albo zrobić zdjęcia ale nie da się tego uchwycić. Dla jasności Netflix i NC + GO działają super normalne programy też.
Ma ktoś może pomysł co zrobić z HBO?
 

walerian

New member
Patrząc na temat "TCL 49C70 - kalibracja telewizora" wychodzi na to że 49" ma inna matrycę niż 55". Jeśli nie to skąd taka rozbieżność w kontraście?
 

emde_

New member
Szkoda by było bo już byłem zdecydowany na 49", teraz to już nie wiem czy go brać jak ma słabsze parametry. 55'' jest za duży w moim wypadku...
 

krys999

New member
Sprawdzaliście tylko 49 cali, czy 55 cali też ?
Mają te same parametry ?
Jestem prawie zdecydowany na 55 cali (kiedy mógłbym go mieć jeśli zamówię)?
 

vandalski

New member
Obawiam się, że wątku pt. "Prestiżowy - Rtings.com - portal potwierdza nasze testy i nasz pomiar kontrastu telewizora TCL 55C7006: 12.900:1" nie będzie :p Tak jak nie powinno być za "to" nagrody Big Deal :-D No ale do błędu trzeba umieć... :blagam:

Co nie zmienia faktu, że w swojej klasie cenowej (i tuż obok) to bezkonkurencyjne TV :krol:
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Zaczyna mnie to irytować...ludzie kupcie ten telewizor i ZMIERZCIE jaki wychodzi kontrast po kalibracji bo nie rozumiem zupełnie tego szczekania , kup zmierz na własną rękę i sprawdź czy kiki kłamie ZAWSZE MOŻESZ GO POTEM ODDAĆ bo to zakrawa już na dziecinadę
 
Ostatnia edycja:

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
dokładnie , ale to też mało poważne jest...dopóki ktoś nie ma tego telewizora NIE WIE O NIM NIC
 
Ostatnia edycja:
Do góry