TCL Seria C70

jozek000

New member
@mickeyM dzieki za info. Chyba sie tam przejade i zobacze co i jak. Daj znac jak sie uzytkuje ten TV w praktyce.

Powiem szczerze, ze przeszedlem caly ten watek i niewiele jest uzytecznych opiniii. Masa offtopu, najezdzania na Kikiego, a bardzo malo konretow.
 

urania-marek

New member
ja też poproszę. I dobrze by było gdyby był on udostęniony tutaj, a nie rozsyłany w prywatnych wiadomościach jak poprzedni.

Instalował ktoś akualizację v.169? Po instalacji mam problem z każdym hdmi na 2 różnych kablach na ps4. Brak dźwięku i zniekształcony kolorystycznie obraz (biały = żółty, przewaga niebieskiego koloru).
Nie mam jak sprawdzić na innym tv, więc nie wiem czy to ps4 nie padło, ale przed aktualizacją było wszystko ok.
witam nie udostępniałem wersji v.169 i z tego co wiem nie była dostępna więc jak instalujesz nieautoryzowane softy to twój problem.
 

mickeyM

New member
będą wieczorem :) narazie tylko sprawdziłem czy jest w całości i czeka aż skończę pracę i wyląduje na swoim miejscu, pierwsze wrażenie jednak: Jakość wykonania i ogólny design... konkurencja nawet ta trochę droższa zmieciona pod tym względem totalnie, materiały, spasowanie, perfekcja i to w tym budżecie jest coś czego "bardziej renomowani" producenci nie zaoferują chyba nigdy. Chciałbym też pochwalić zarówno Kikiego jak i kuriera DPD za perfekcyjny kontakt, szybką przesyłkę i obsługę zarówno ze strony sklepu jak i kuriera na bardzo wysokim poziomie którego coraz rzadziej idzie doświadczyć ostatnimi czasy ( choć większość zakupów robię w sieciówkach może to dlatego;) )
 

Fulcrum29

New member
Dodatkowy pilot na dłuższą metę jest niewygodny. Z jednej strony fajnie pomyślano by był z aluminium - chwali się. Niestety z drugiej nie pomyślano by go dobrze wyważyć, ponieważ dolna połowa jest o wiele cięższa od górnej w efekcie pilot wyślizguje się z dłoni i ogólnie przez to że przeważa mocno na jedną stronę to spada komfort użytkowania. Do tego ma ostre krawędzie - szkoda, że ich nie zeszlifowano lekko.
 

syberka

New member
Witam.Właśnie dotarł C70 dzięki uprzejmości Panów Marka i Krzysztofa bardzo szybko. Wszystko ok. Obraz żyleta, kolory bajka, czerń bardzo dobra. Wygląd super, i ten dźwięk dobry jak z takiej skromnej listwy. Reszta będzie testowana wieczorem. Mam porównanie do Sony 8505 gdzie króluje Triluminos może śmiało z nim konkurować a nawet jest lepszy.
 

jaros15

New member
Cześć syberka

jak wygląda sytuacja z odświeżaniem matrycy?
Szukam tv do oglądania sportu (szczególnie piłki nożnej) ale zależy mi również na oglądaniu filmów i standardowej TV.
Możesz podzielić się Swoimi wrażeniami?


Witam.Właśnie dotarł C70 dzięki uprzejmości Panów Marka i Krzysztofa bardzo szybko. Wszystko ok. Obraz żyleta, kolory bajka, czerń bardzo dobra. Wygląd super, i ten dźwięk dobry jak z takiej skromnej listwy. Reszta będzie testowana wieczorem. Mam porównanie do Sony 8505 gdzie króluje Triluminos może śmiało z nim konkurować a nawet jest lepszy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
22047718_1540551379339981_8137761517845975628_o.jpg

Nowy soft dopiero sprawdzamy ale wiadomo , że usunął problem z dźwiękiem.
 

stachuu0

New member
witam nie udostępniałem wersji v.169 i z tego co wiem nie była dostępna więc jak instalujesz nieautoryzowane softy to twój problem.

Soft dostałem od serwisanta, który sprawdził mój telewizor po kontakcie z TCL w sprawie gwarancji, także raczej "autoryzowany" soft.
Dzisiaj przed instalacją v.173 sprawdziłem jeszcze raz, aby się upewnić i problem zniknął samoczynnie, więc to pewnie problem z konsolą, a nie telewizorem.

O którym problemie z gniazdem słuchawkowym (który został naprawiony wraz z v.173) mowa?
Czy może oba zostały naprawione?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem, sprawdzamy sami to co było zgłaszane.
Sprawdzanie idzie wolne bo mamy inne sprawy też do załatwienia.
Jak masz już soft to sprawdź proszę sam.
 

Pneumat2

New member
Potwierdzam jakość dźwięku po jacku znacznie lepsza, problem z wyjęciem i włożeniem słuchawek także ustąpił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To sprawdzajcie proszę inne zgłoszenia czy też poprawili.
Jeśli coś zostanie to też będzie na waszą prośbę poprawione !
 

mickeyM

New member
Zgodnie z obietnicą czas coś napisać :

Obraz w 4k, netflix, yt bajka, materiały z dysku to już na prawdę bardzo przyjemna jakość

HDR kwestia pomijalna, za niska jasność ale wszyscy o tym wiemy

płynność jest na prawdę akceptowalna i nie zabija przyjemności z oglądania, patrze właśnie na PSG vs BM na tvp1 hd i nie czuje żebym chciał zwracać telewizor w trybie pilnym, ot jak każdy 60hz tv bez większej ilości niepożądanych efektów. Filmik na YT w drodze także każdy będzie mógł sobie na to spojrzeć i ocenić, dla mnie na prawdę wystarczy, nie mam zacięcia do oglądania sportów także zastrzegam sobie że może mi się podobać a wg znawców tematu być gorzej niż ja to odbieram

Kolory bdb jedynie czerwony się troche zlewał ale chwila w ustawieniach i jest wszystko jak powinno

Jakość wykonania chwaliłem wcześniej i nadal podtrzymuje

Jakość dźwięku z głośników wbudowanych jest bdb jak na wbudowane głośniki nie mogę nic zarzucić

żadnych problemów nie doświadczyłem, android zachowuje się jak android, podświetlenie nie jest idealne ale spodziewałem się tego i w codziennym użytkowaniu chwała temu kto by to zauważył

w tej cenie polecam i czekam tylko na androida 7. Jeżeli coś jeszcze interesującego zauważę dam znać, to takie pierwsze spostrzeżenia mało czasu na zabawę dziś było także pozdrawiam wszystkich zastanawiających się, informuje że na chwilę obecną uważam że warto i jako osoba nie wymagająca cudów od TV która po prostu chciała mieć większy TV z opcją wyświetlenia 4k i sensownym smartem jestem zadowolony z zakupu :)
 

syberka

New member
Trzy godziny testów poza mną . Jestem na prawdę bardzo zadowolony. Jakość obrazu jest na bardzo wysokim poziomie.Pomijam ,iż nie oglądam sportu, filmy akcji, dema w 4k i inne bardzo bardzo ładnie się prezentują. W tej cenie nie znajdziemy podobnego TV. Za przykład "referencyjnego" materiału mam koncert ToTo z Polski na BluRay. Jakość, dokładność ,kolory wszystko rewelacyjne. Nie zauważyłem jakiś drastycznych spowolnień czy smużenia w szybkich scenach. Za te pieniądze warto mieć ten tv.
 
Do góry