TCL Seria C70

mickeyM

New member
Cześć wszystkim,

mam zamiar kupić tematowy 55c70, rzuce tylko jeszcze szybkim pytaniem,
czy ktokolwiek z użytkowników widzi jakieś wady które sprawiły że kupiliby coś innego jednak ? Tv wydaje się być bezkonkurencyjny w swojej cenie ale warto zapytać :) czekam czy komuś uda się mnie odwieźć od zakupu :) Nie chciałbym zamawiać Tv i go odsyłać bo nie o to chodzi. Także wady, wszystkie wady po proszę i poparte argumentami najlepiej, nie pytam dlaczego tak bo zalety znam, ale pytanie, dlaczego nie ?

z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi
 

Pneumat2

New member
Cześć wszystkim,

mam zamiar kupić tematowy 55c70, rzuce tylko jeszcze szybkim pytaniem,
czy ktokolwiek z użytkowników widzi jakieś wady które sprawiły że kupiliby coś innego jednak ? Tv wydaje się być bezkonkurencyjny w swojej cenie ale warto zapytać :) czekam czy komuś uda się mnie odwieźć od zakupu :) Nie chciałbym zamawiać Tv i go odsyłać bo nie o to chodzi. Także wady, wszystkie wady po proszę i poparte argumentami najlepiej, nie pytam dlaczego tak bo zalety znam, ale pytanie, dlaczego nie ?

z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi



- TCL to nie Szaj... sung - Ci przecież są najlepsi.

- za tani telewizor to słaby prestiż, kup coś drogiego i oczaruj siebie i swoją familię.

- TCL ma pełne 4K ale moim zdaniem to lipa, weź LG oni mają 4K na matrycy RGBW

- Wolałbym kupić telewizor u konkurencji, ponieważ tam odkleja się tylna obudowa i wyskakują bad pixele jak grzyby po deszczu, tu niestety nic się nie dzieje i trochę nudno.

- TCL ma ramkę z amelinium więc może być rakotwórczy, lepszy plastik u konkurencji.

- Ten ma słaby HDR bo jasność nie wypala gałek ocznych, za to u konkurencji jasność jest tak mocna, że aż prześwietla rogi ekranu i masz dodatkowe efekty w dzień i w nocy, niektórzy nawet piszą, że widzą chmury.

- Android w TCL chodzi szybko i płynnie a wiadomo, że to niemożliwe a my w cuda nie wierzymy więc lepiej iść do konkurencji, oni nas nie oszukają, tylko szczera prawda.

- Ten telewizor jest za tani żeby mógł oferować cokolwiek dobrego, poczekamy może TCL zmieni zdanie i jak już na dobre wejdzie na Polski rynek to ceny będą 2 krotnie wyższe to może wtedy będzie godny walczyć z „lepszymi” od siebie.

- TCL ma matryce tylko 60 Hz więc z góry wiadomo, że smuży - nie, nie smuży !! Co ty tam wiesz debilu - smuży i już !! Idź kupić coś u konkurencji..

- nie warto bo i po co? Przecież 4K i tak nie widać powyżej 2 metrów.. ja jednak zostanę przy swojej Unitrze z 1974 - wtedy to były telewizory !!
 
Ostatnia edycja:

mickeyM

New member
Kiki i Pneumat2 Wielkie dzięki za odpowiedzi, informacje odnośnie zamówienia poszły do Kikiego pare minut temu i niedługo dorzucę się informacjami z pierwszych wrażeń mam nadzieje :)
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Myślę że dobrze zrobiłeś bo w tej cenie trudno o coś lepszego...do Samsunga Mu7000 trzeba dokładać z tysiąc zł ale możemy tak dokładać aż kupić OLED-a więc bądźmy poważni bo to tylko telewizor...za dwa-trzy lata będą nowsze i lepsze telewizory to wybór będzie większy do tego pod koniec roku mają wejść niby tanie OLED-y z Toshiby a właściwie produkcji Vestela ale czy będą tanie ZOBACZYMY
 
Ostatnia edycja:

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Właśnie oglądam filmy z IFA i nawet Grundig pokazał OLED-A to już raczej przesądzone że za kilka lat zostaną tylko OLED-y a co do Toshiba to ceny mają być dobre...zobaczymy...niby matryca tylko od LG a reszta z Turcji więc cena faktycznie może być dobra.Co do TCL-a to na pewno...ale sam muszę go zobaczyć , p60 ma dobre komentarze więc powoli TCL przyjmuje się w Polsce,cena też robi swoje.Czekam na test X2 jestem ciekaw czym się różni od C70 po za wyglądem
 
Ostatnia edycja:

firefl

Active member
Bez reklam
Właśnie oglądam filmy z IFA i nawet Grundig pokazał OLED-A to już raczej przesądzone że za kilka lat zostaną tylko OLED-y a co do Toshiba to ceny mają być dobre...zobaczymy...niby matryca tylko od LG a reszta z Turcji więc cena faktycznie może być dobra.Co do TCL-a to na pewno...ale sam muszę go zobaczyć , p60 ma dobre komentarze więc powoli TCL przyjmuje się w Polsce,cena też robi swoje.Czekam na test X2 jestem ciekaw czym się różni od C70 po za wyglądem

Jak by ktoś nie wiedział to Grundig też z Turcji...
 

dzonson

New member
Siemka.Takie pytanko na szybko.Czy w tym tv da się odinstalować albo powyłączać apki których się nie chce.Tak jak w smartfonach apki które producenci wpychają na siłę.Np.Mi wystarczył by tylko kodi,youtub i jakaś plajer np.Tvp player.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest już nowy soft - jutro sprawdzamy co wnosi:

22047718_1540551379339981_8137761517845975628_o.jpg
 

stachuu0

New member
Mogę prosić o linka ??

Ja też poproszę. I dobrze by było gdyby był on udostęniony tutaj, a nie rozsyłany w prywatnych wiadomościach jak poprzedni.

Instalował ktoś akualizację v.169? Po instalacji mam problem z każdym HDMI na 2 różnych kablach na PS4. Brak dźwięku i zniekształcony kolorystycznie obraz (biały = żółty, przewaga niebieskiego koloru).
Nie mam jak sprawdzić na innym TV, więc nie wiem czy to PS4 nie padło, ale przed aktualizacją było wszystko ok.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zamów do domu jak Ci się spodoba płacisz tylko za telewizor, Kalibracja dostawa, Pilot głosowy gratis.
Jeśli Ci nie będzie pasował to zwracasz bez problemów.
Masz go tylko zapakować taj jak przyjechał.
 

jozek000

New member
kiki dzieki za oferte. Niestety ta opcje nie przejdzie w moim wypadku. Znam swoja zone i nie pozwoli mi oddac wiekszego telewizora jak juz bedzie w domu ;)

Z jednej strony nie jestem wielkim kinomanem, TV uzywany jest glownie do YT, gdzie jakosc materialu pozostawia sporo do zyczenia. Jednak od czasu do czasu chcialbym sobie obejrzec film w naprawde dobrej jakosci.
Inna watpliwoscia jest sport. Nie jest kluczowy w moim przypadku, ale nie chcialbym znosic starego TV na finaly mistrzostw swiata ;) Wiem, ze opinie sa bardzo rozne, bo i kazdy ma inne wymagania, dlatego chcialem spojrzec moim amatorskim okiem czy smuzenie (lub jego brak) bedzie dla mnie ok.

Przy okazji, sa jakies informacje o planowanej dacie aktualizacji?
 

mickeyM

New member
@Jozek000 podobno w avenidzie w saturnie go mają, ale nie sprawdziłem w końcu bo brak czasu a coś ogladać trzeba :) i zamówiłem od Kikiego, dzisiaj powinien być u mnie więc jakbyś miał jakieś pytania to śmiało wal, postaram się go wytestować w miare możliwości
 
Do góry