TCL Seria C70

whiteak

Klub HDTV.com.pl
vip
Nie jestem pewien, czy nadal wydajesz aktualizację już dziś, ale niebieski członek tutaj, prosząc o aktualizację, już dał mi mój ostatni e-mail, ale na wszelki wypadek, tutaj znowu: whiteak80@hotmail.com

Dzięki jeszcze raz
 

wlodamic

New member
Mam taki problem (mam wrażenie od od kliku dni) mój TV nie widzi napisów PL w pliku .srt
Inne napisy są widoczne ale PL miał ktoś taki problem albo wie co mogło się stać?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tego jest naprawdę bardzo dużo o wysłania.
Czasem można się kogoś ominąć - sorry.
Proszę pisać będziemy dosyłać Androida 8,0.
 

Lechinio

New member
Cześć,
Pytanie do użytkowników 55C7026: który soft do TV, Waszym zdaniem, jest najbardziej stabilny i występuje najmniej błędów. Aktualizować do Androida 8, czy może cofnąć się do Androida 6?
 

DLUGI321

New member
Na obecną chwilę podobno nie można się cofnąć do wcześniejszej wersji. Jeśli chodzi o Androida 8 to po kilku godzinach testowania stwierdzam że szału nie ma. Główna zmiana to wygląd smart który daje znacznie większe możliwości dostosowania. Jeśli chodzi o opcje dodane w menu obraz na obecną chwilę nie działają tak jak powinny. Obecnie zauważyłem problemy z HDMI ARC które tak jak poprzednio działa bardzo wybiórczo raz włączy soundbar JBL BAR 5.1 raz nie raz niby się załączy ale nie można zwiększyć lub zmniejszyć głośności. Jest to bardzo denerwujące a występowało to już na poprzedniej wersji mimo że soundbar jest całkowicie sprawny.
 

o22ie

New member
Witam.
W wersji 8 mam komunikat "żadna aplikacja nie może tego zrobić" w opcji instalacji z nieznanych źródeł. Ktoś podpowie jak instalować apk?
 
Do góry