TCL Seria C70

Kraczykruk

New member
Pierwsze wrażenia na szybko po zainstalowaniu A8:
- Nowe menu jest całkiem-całkiem. Można je do woli personalizować i jest przejrzyste
- wejście słuchawkowe działa jak należy.
- dodali kilka nowych opcji obrazu np. brak migotania czy upłynniacz obrazu. Na pierwszy rzut oka nie zauważyłem różnicy w jakości obrazu. Zabrali predefiniowany styl użytkownika - trochę szkoda
- netflix i yt chodzą płynnie bez zacięcia, ale ja wcześniej nie miałem z tym problemu.
- wifi 5Ghz też bez problemu, ale ponownie ja nie miałem z tym problemu.
- chyba trochę szybciej się tv uruchamia i system chodzi płynniej, ale może to tylko efekt placebo
- w końcu działa jak należy wskaźnik diody pod głośnikiem. Czyli jak TV jest wyłączony to się świeci - do tej pory było odwrotnie, nie wiem po co :)
- HDR jeszcze nie testowałem
- wyszukiwanie głosowe jest szybsze

Tyle mam wniosków po godzinie testów. Ogólnie soft na duży plus w porównaniu z v373, ale ewentualne babole jeszcze przed nami :)
 
Ostatnia edycja:

bumar

New member
Moje wnioski:
na plus:
- tv chodzi o wiele szybciej
- android szybciej się uruchamia po całkowitym wyłączeniu
- działa poprawnie DTS passthrough z xboxa po optyku
- płynniej działa youtube 4k 60 fps ale wciąż lekko przycina w porównaniu do MiBoxa albo Nvidi Shield - tam to jest 100% płynności
na minus:
- wciaż nie działa HDR na youtube ani na smart youtube
- dalej nie działa chromecast z HBO GO!!!
 

Kraczykruk

New member
Moje wnioski:


- wciaż nie działa HDR na youtube ani na smart youtube
- dalej nie działa chromecast z HBO GO!!!

Niestety HDR na YT jest zależny tylko od widzimisie Googla i oni bardzo wolno go wprowadzają do innych modeli poza Samsungiem.

Chromecast z HBO GO nie działa zbyt sprawnie niezależnie od TV - wystarczy poczytać oceny tej aplikacji w Google Play.
 

MO_R

Member
Niestety HDR na YT jest zależny tylko od widzimisie Googla i oni bardzo wolno go wprowadzają do innych modeli poza Samsungiem.

Chromecast z HBO GO nie działa zbyt sprawnie niezależnie od TV - wystarczy poczytać oceny tej aplikacji w Google Play.


Witam




Korzystam z Hbo go z Chromcasta i nie mogę narzekać, ( android 7)

Nie wiem od czego to jest zależne.
Wcześniej pisałem z użytkownikiem tuncio12 u niego również działa, bez problemu, oboje korzystamy z telefonów Xiaomi może to ma jakieś znaczenie.
 

Kraczykruk

New member
Witam




Korzystam z Hbo go z Chromcasta i nie mogę narzekać, ( android 7)

Nie wiem od czego to jest zależne.
Wcześniej pisałem z użytkownikiem tuncio12 u niego również działa, bez problemu, oboje korzystamy z telefonów Xiaomi może to ma jakieś znaczenie.


A to ciekawe. Właśnie nabyłem wczoraj telefon Xiaomi to sprawdzę. Samsung się nie sprawdza.
 

romeczek7

New member
Zarówno na And 7 jak i po zainstalowaniu And 8 mam problem z wyszukiwaniem głosowym. Ponowne parowanie pilota, poprzez T-cast nic nie pomaga, albo zawiesza mi system albo po pewnym czasie się wyłącza. Przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomaga. Pokazuje się jedynie pasek na dole z symbolem mikrofonu i brak reakcji.
 

AdamWGM

New member
Zarówno na And 7 jak i po zainstalowaniu And 8 mam problem z wyszukiwaniem głosowym. Ponowne parowanie pilota, poprzez T-cast nic nie pomaga, albo zawiesza mi system albo po pewnym czasie się wyłącza. Przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomaga. Pokazuje się jedynie pasek na dole z symbolem mikrofonu i brak reakcji.


Jak rozwiążesz problem to daj znać, bo u mnie jest to samo.
 

MO_R

Member
android 8

Uwaga dla instalujących.
Użyłem strego pendrive, jakiejś reklamówki do instalacji.
Trwała ona trochę ponad godzinę. ........... zaczynałem się już martwić:D , ale poszło................także trochę cierpliwości Panowie i Panie.


Tak na szybko:
Android 8 działa zdecydowanie dużo płynniej i stabilniej


Hbo go po chromecast działa bez problemowo, wszystkie funkcje....
 

bumar

New member
Jakiego telefonu używasz do castowania hbo go?

Uwaga dla instalujących.
Użyłem strego pendrive, jakiejś reklamówki do instalacji.
Trwała ona trochę ponad godzinę. ........... zaczynałem się już martwić:D , ale poszło................także trochę cierpliwości Panowie i Panie.


Tak na szybko:
Android 8 działa zdecydowanie dużo płynniej i stabilniej


Hbo go po chromecast działa bez problemowo, wszystkie funkcje....
 
Do góry