TCL Seria C70

MO_R

Member
Witam

A czy ktoś inny może się wypowiedzieć, kto faktycznie używa na 55c7006 Hbo Go, Czy jest w pełni funkcjonalne i się nie wiesza...
Generalnie od poprawności działania HBo go warunkuje zakup tego modelu.
Będę wdzięczny z odpowiedź.
 

Kraczykruk

New member
Witam

A czy ktoś inny może się wypowiedzieć, kto faktycznie używa na 55c7006 Hbo Go, Czy jest w pełni funkcjonalne i się nie wiesza...
Generalnie od poprawności działania HBo go warunkuje zakup tego modelu.
Będę wdzięczny z odpowiedź.

HBO Go działało tylko na Androidzie 6 i to też po pewnych kombinacjach. Na wersji 7 to chyba tylko przez Kodi - co nie jest wygodne.
Ogólnie w Europie nie ma aplikacji na Android TV HBO Go niezależnie od modelu.
Jeśli chcesz poprawnie działające HBO to kup Samsunga.
 

rafejo

Member
HBO Go działało tylko na Androidzie 6 i to też po pewnych kombinacjach. Na wersji 7 to chyba tylko przez Kodi - co nie jest wygodne.
Ogólnie w Europie nie ma aplikacji na Android TV HBO Go niezależnie od modelu.
Jeśli chcesz poprawnie działające HBO to kup Samsunga.
HBO Go działa też na 7,ale wersja na smartfona. Trzeba sobie ściągnąć instalkę w wersji apk i zainstalować. Trzeba pamiętać,aby pozwolić instalować z nieznanych źródeł.
 

rafejo

Member
Witam ja używam tej wersji HBO GO_v5.5.0. Można jeszcze użyć HBO GO za pomocą KODI, tylko u mnie jest z tym problem bo nie mogę sie zalogować, bo mam wykupioną subskrypcje w cyfrowym polsacie, niestety wtyczka tego nie obsługuje:(
 

firefl

Active member
Bez reklam
Znalazłem dwie instalki w sieci do HBO



HBO GO_0.0.59
HBO GO_v5.5.0
czym one się różnią co lepiej zainstalować?

Przestałem używać HBO około pół roku temu
z tego co pamiętam 0,0,59 - wersja na android tv - poprawne ułożenie i menu typowe dla tv
5,50 - wersja na smartphone/tablet, wymaga dodatkowego SW do obrotu i myszo/dotykowego interface.

Później kiki pisał, że jest nowa apka HBO na android tv ale nie używałem

wybór należy do Ciebie
 

rafejo

Member
Tak jak piszesz @firefl apka 0,0,59 jest pod android tv, ale niestety nie działa już, hbo jej nie wspiera. Co do obsługi v5.5.0 fajnie się sprawdza t-cast. Całe menu hbo go jest odwrócone, ale odtwarzany film jest poprawnie wyświetlany :)
 

MO_R

Member
Witam

Jak wasze egzemplarze 7006 u mnie niestety clouding jest. DO przeżycia ponieważ liczyłem się z tym kupując ten model. Jednak ciekawy jestem czy większość tak ma czy nie.......
 

peter3012

New member
Jak zmienic z hlg na hdr10

Wie ktoś jak przestawić żeby canal+ ultra hd 4k był wyświetlany w hdr 10 zamiast w hlg?
 
Ostatnia edycja:

axelmateuss

New member
Jeśli kanał nadaje w HLG, to masz HLG - jeśli w HDR10, to w HDR10 - nie da się tego przestawić, sprawa jest po stronie nadawcy. I nie ważne, skąd masz sygnał.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
HLG jest domyślnym formatem klasycznej telewizji.
Nie spotkamy go w grach, na płytach Blu-ray czy w usługach VoD.
 
Do góry